Abyss RPG/DM

Započeo Muma, Mart 03, 2018, 21:21:02 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Omg kurva raspala... Inače mod pre pre pre jak :/
✘ D E S I G N E R ✘
Los East Community Dev.


Citat: Bašovski poslato Mart 03, 2018, 22:00:20 POSLE PODNE
Sve ovo radi one kurve balave... Zao mi je sto si objavio mod, stvarno ne znam sta da kazem...

a kad ja opsujem banujes me, sramota da te bude

inace muma steta sto objavi radi one gaborke usta joj svrsavam, sve pohvale

Skinuo sam mod i procitao ceo ovaj 'info', bilo je tu i bespotrebnih stvari i korisnih ali sve u svemu vidi se da je dosta truda ulozeno u mod. Ako je sve optimizovano kao sto je napisano onda je mod stvarno za svaku pohvalu jer je LVG kao mod stvarno jedan od najkompletnijih modova koji proverneo moze da izdrzi dosta igraca, cak i onako sa kodom u kurcu, a ovako bi trebalo da sve to bude jos bolje!
GJ  ;)

exDeveloper | Generation, Zara Gaming, Meanwhile |
"If nobody hates you, you're doing something wrong."


Citat: TheP4vO poslato Jul 29, 2014, 20:42:16 POSLE PODNE
Glasao sam ali ovo je vrlo [cenzura]o svima je favorit neprikosloveni levu :D

Debil si, nekom si napravio samo da starta i Open ulazite
@Tema odlican ne moze bolje.

Gamemod: Spotify Community
Owner: Nodze ( Dzenan Levic )

Idi ubij se

"I choose to have faith, because without that, I have nothing."


Citat: Levu poslato Mart 03, 2018, 23:57:43 POSLE PODNE
Skinuo sam mod i procitao ceo ovaj 'info', bilo je tu i bespotrebnih stvari i korisnih ali sve u svemu vidi se da je dosta truda ulozeno u mod. Ako je sve optimizovano kao sto je napisano onda je mod stvarno za svaku pohvalu jer je LVG kao mod stvarno jedan od najkompletnijih modova koji proverneo moze da izdrzi dosta igraca, cak i onako sa kodom u kurcu, a ovako bi trebalo da sve to bude jos bolje!
GJ  ;)

Pa on je trebao joÅ¡ viÅ¡e biti sreÄ'en tj. optimizovan jer i ovako mu je smanjem usage memory sa trenutnom optimizacijom i radi fino, kada sam radio sa varijablama započeo sam one koje mogu u boolean da joÅ¡ viÅ¡e optimizujem + pvar u obične varijable ali nisam stigao tako da je ovako ostalo, a trebao je biti i MySQL Å¡to bi joÅ¡ mnogo ubrzalo mod, a poÅ¡to je na modu glavna tema bila da se igrači pucaju znači RPG/DM fazon, robanje, etc i tako da mi je bilo važno da nema laga tokom pucanja.. trenutno jeste bolje iako sam izbacio pola moda i dodao joÅ¡ mnogo nekih novih stvari + uradio tako da cijeli mod bude dinamičan, svi znamo koliko su Dimiovi modovi dinamični ali Abyss je joÅ¡ viÅ¡e. :D

Zahvaljujem i hvala svima. :)

Zato nikome ne treba mod da se daje brate,inace mod kidalica :D


Buraz steta sto si objavio, zapamti NIKO NIJE VRIJEDAN TVOG TRUDA I DA JE IMALA MOD KURVA, ti ces ga uvek uradit bolje, i plus uradio bi sql , a ona tone zna ni sta je .

Mala raspala samp droljica koja misli da je neko i nesto,Muma brate stv mi je zao nisi to zasluzio osecam se kao da je meni neko to uradio...


Kurvetina raspala,zao mi je muma mnogo brt :/


10/10 nema sta.
Respect to: Fantom,Muma,Markoni.
-------------------- Moji Radovi -------------------------
-------------------- Gamemodes ------------------------
Castro RolePlay: http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=119369.0
Black Expensive x2.2: http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=120053.0
------------------- FilterScripts ------------------------
Bunny Hop: http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=120437.0
Bank System: http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=119244.0

Citat: EmilHD poslato Mart 04, 2018, 00:48:32 PRE PODNE
Buraz steta sto si objavio, zapamti NIKO NIJE VRIJEDAN TVOG TRUDA I DA JE IMALA MOD KURVA, ti ces ga uvek uradit bolje, i plus uradio bi sql , a ona tone zna ni sta je .
Ma ajd', barem bi bila prva krava koja zna mysql o.o i danke :)

Citat: Noki poslato Mart 04, 2018, 00:53:52 PRE PODNE
Mala raspala samp droljica koja misli da je neko i nesto,Muma brate stv mi je zao nisi to zasluzio osecam se kao da je meni neko to uradio...
Jbg, gotovo je sada..

Citat: Dimi Ugrinovic poslato Mart 04, 2018, 00:55:19 PRE PODNE
Kurvetina raspala,zao mi je muma mnogo brt :/


10/10 nema sta.
jbg i hvala :)

Zahvaljujem svima btw. <3


Nmg da vjerujem koliko bolesnih ljudi ima, sav taj trud omg -_-

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU