Evropa Gaming na novoj verziji 0.3b ip 217.79.190.156:7751 <<PRIDRUZITE SE

Započeo [LC]Ryder, Avgust 23, 2010, 21:52:04 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Kao sto vidite prebacili smo se na 0.3b verziju IP 217.79.190.156:7751  Server je hostan u www.gamehosting.rs  I imamo nas sajt placen www.evropa-samp.com ali je u pripremi dok ovaj hoster odvoji jedan dan da mi sredi sajt ali sajt vec postoji samo da ga sredi...ja to neznam.
Mod je od Balkan UnderGround....Kupio sam od Gigija a ja mislim da znate vec kakav je to mod,,,
Opis:Na serveru ima Organizacije:Policija,FBI,Swat,Vojska,CNN,Taxi,Hitman,Licenseri..  Bande:Ruska Banda,Ljubicasta banda,GroveStreet,Yakuza,ima jos 2-3 bande zaboravio sam.. ;D
Sistem Banke:Imate Bankomate ali morate prvo kupiti karticu za bankomat u banci  kosta 100 $ i kada kupiti idite do bankomata i kucate /bankomat i pojavice vam se da upisite sifru od svoje kartice,Racuna.Sifru mozete znati kada ukucate /sifra.A i takoce mozete ici u banku i ukucati /banka i pojavice vam se dialog de pise withdraw,deposit,balance ili kredit,Kredit mozete dici zavisi od lvl isto kao na Croherzi.
Da bi igrali na serveru potrebno je imati oblik imena Ime_Prezime  i ime mora imat najvise 20 slova.
Kada Se registrujete i ispunite podatke ici cete na Pravila koje traju par minuta. I kada prodju mozete igrat ali ako nestho neznate zovite admina na /pitaj..


To je TO uzivajte IP:217.79.190.156:7751  Sajt:www.evropa-samp.com  Sajt se radi cekam hostera  da mi sredi sve sto treba ali je sajt aktivan.!





Molim vas bez svadja  :D :D :D ;D





Poslednja Izmena: Avgust 23, 2010, 21:53:27 POSLE PODNE od Ryder
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Ryder, Cristijan : Obrisao sam vam postove, jer je ismijavanje, ili u ovom slučaju zaebavanje drugih korisnika zabranjeno.

Ryder, ti si mi ostao u sječanju kao neozbiljan dečko koji otvara servere sa kratkim opisima, te oni propadaju. Možda griješim, ali u svakom slučaju Sretno i nadam se da ćeš ozbiljno postupati sa ovim serverom, bez reklamiranja i tako dalje.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

xaa tnx :] ali vidi ja nisam mrer uzimam kucni server......  Uvek sam otvarao Evropa Gaming uvek sam kupovo host sad sam kupio sajt kupio sam cak i mod od Gigija necu se svadjat ali ja na tom serveru radim sam ali mi treba jos jedan pomocnik
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D



xD ja 4 put kazem xvala :D xD mikec xvala :d  ::)
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

CitatRyder, ti si mi ostao u sječanju kao neozbiljan dečko koji otvara servere sa kratkim opisima, te oni propadaju. Možda griješim, ali u svakom slučaju Sretno i nadam se da ćeš ozbiljno postupati sa ovim serverom, bez reklamiranja i tako dalje.
Istina al ovo mu je sasvim solidan opis.Razumjem da nevoli puno pisati al sta je je
svaki put kada otvori server plati host i domenu zato Sretno
Citat: Correlli poslato Maj 03, 2011, 17:45:02 POSLE PODNE
Citat: Petar_Black poslato Maj 03, 2011, 17:19:10 POSLE PODNE
Ohh..Nisam se nadao da ce ovakve odlicne ocene biti..:D..Na prvoj stranici sve 0/10 a na drugoj 100000/10 :D...Hvala puno..:DD :-*

U moju si temu došao, a ne u svoju...
Hahahah koji isus izgubio se malo :D

tnx Cika puno....Ali reko si istinu uvek kada otvaram server uvek platim host i domenu cak sam i platio mod od BU.... Cika Rado bi teo da mi budes admin na mom serveru :D
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Citat: Ryder poslato Avgust 27, 2010, 10:46:07 PRE PODNE
Cika Rado bi teo da mi budes admin na mom serveru :D

Zbog ovakvih gluposti sam i rekao da sumnjam u tvoj server. TeÅ¡ka neozbiljnost.  DajeÅ¡ admine na osnovu posta ovdje...  Ali dosta viÅ¡e spamma, nemojte da vam opet briÅ¡em postove  (;
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Pa brate kako mogu drugacije privuc igrace??I onako na serveru nemam ni jednog admina xD
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Citat: Ryder poslato Avgust 27, 2010, 10:50:24 PRE PODNE
Pa brate kako mogu drugacije privuc igrace??I onako na serveru nemam ni jednog admina xD

Pa nemos tek tako napravit server. Idem ga ja otvorit i sad cu ic po forumima i trazit admine -.-

ryder hvala naponudi ali vec igram na E[... da nebude reklamacije] sada nakon updatea cu biti lider CripZ-a a nemam vremena ni volje za igrati na 2 servera
Citat: Correlli poslato Maj 03, 2011, 17:45:02 POSLE PODNE
Citat: Petar_Black poslato Maj 03, 2011, 17:19:10 POSLE PODNE
Ohh..Nisam se nadao da ce ovakve odlicne ocene biti..:D..Na prvoj stranici sve 0/10 a na drugoj 100000/10 :D...Hvala puno..:DD :-*

U moju si temu došao, a ne u svoju...
Hahahah koji isus izgubio se malo :D

Evo vi ste pametni ja nisam sta trebam uradit da imam igrace   sve sto sma uzeo platio sam jbt sve placam sta trebam imat da imam igrace mod mi je extra od BU  uskoro cu imat i smartex mod....pa brate sta je potrebno ne pitam samo tebe cika vec sve! XD  :D ;D >:(
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Prvo proÄ'i cjelu skriptu,Procitaj sve po skripti i sve stavi tu u opis
sa opisom mozes najbolje privuci igrace,trebas imati super skriptu ako trebas nesto mozes se javiti meni na pm pa ti dam svoj msn ili skype pa se dog.,
Moras poznavati ljude :D
i tako to :P
Citat: Correlli poslato Maj 03, 2011, 17:45:02 POSLE PODNE
Citat: Petar_Black poslato Maj 03, 2011, 17:19:10 POSLE PODNE
Ohh..Nisam se nadao da ce ovakve odlicne ocene biti..:D..Na prvoj stranici sve 0/10 a na drugoj 100000/10 :D...Hvala puno..:DD :-*

U moju si temu došao, a ne u svoju...
Hahahah koji isus izgubio se malo :D