Ideje za skriptere

Započeo Łuk@, Novembar 13, 2017, 13:43:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Neko neku ideju? Ovih dana mi se baš nešto radi, neki sitni sistemčić? (imam 2 u notes na vrhu moda ali mi treba par dana za njih, mrsko mi početi)

Citat: ɴᴏᴅɪ poslato Oktobar 23, 2021, 18:03:44 POSLE PODNE
DDoS-er xD
Posao Mornarice
Posao u Opstini (papiri, JMBG, i sta sve ima u opstini)
Posao Advokata
Posao Tiskara (Ostampa 50 Knjiga)
Posao Pravljenja dijelova za aute (kao u nekoj fabrici i onda se to salje mehanicarima)
Posao pravljenja dronova, tehnike (kao oni servisi )

svidja mi se ovo za dron
Upwork Skills
Back-end:
• PHP Frameworks (Laravel, Symfony,Codeigniter)
• Python/Django
• Node.js

Front-end:
• HTML
• CSS pre-processing (SASS, LESS)
• Javascript (JQuery, Ajax, Vue, Angular, React, etc.)
• Bootstrap

CMS
• Wordpress (Woocommerce)
• Shopify, Magento

Citat: Slade poslato Decembar 22, 2021, 23:27:22 POSLE PODNE
Neko neku ideju? Ovih dana mi se baš nešto radi, neki sitni sistemčić? (imam 2 u notes na vrhu moda ali mi treba par dana za njih, mrsko mi početi)
Border patrol mislim da bi se mogao lagano odraditi..
Discord: fros7y
Resavam sve HITNE probleme za samp i generalno u vezi administracije i odrzavanja servera za $$$.

Ne skriptam generalno osim ako nije neka sitnica da se napravi ili popravi.

DM na Discord pa po dogovoru. Uplate samo preko paypal ili na banku direktno. Nista western, kripto i ostala sranja.

Citat: Deleted User poslato Decembar 23, 2021, 12:32:58 POSLE PODNE
Border patrol mislim da bi se mogao lagano odraditi..

hmm... kako inace to treba da funkcionise u sa-mpu? haha

Citat: Slade poslato Decembar 28, 2021, 22:23:49 POSLE PODNE
hmm... kako inace to treba da funkcionise u sa-mpu? haha
Ides od tacke do tacke uz granicu, patroliras, povremeno dobijes poziv da proveris neko odredjeno mesto...
Mislim budi kreativan...napravi neku ogradu, random neka bude pokidana ponekad, ti je popravis..ako si dobar sa NPC-evima onda vidi da pretrcavaju...
Discord: fros7y
Resavam sve HITNE probleme za samp i generalno u vezi administracije i odrzavanja servera za $$$.

Ne skriptam generalno osim ako nije neka sitnica da se napravi ili popravi.

DM na Discord pa po dogovoru. Uplate samo preko paypal ili na banku direktno. Nista western, kripto i ostala sranja.

Citat: Deleted User poslato Decembar 28, 2021, 23:48:34 POSLE PODNE
Ides od tacke do tacke uz granicu, patroliras, povremeno dobijes poziv da proveris neko odredjeno mesto...
Mislim budi kreativan...napravi neku ogradu, random neka bude pokidana ponekad, ti je popravis..ako si dobar sa NPC-evima onda vidi da pretrcavaju...
HAHAHAHAHAHAHHAAH  dobra fora, napravis npc-evi da bezu iznad glave da im bude bubble, bezi ide granicna policija HAAHHAHAHAHA


Ima li neko kakvu ideju, znaci u gm nisam zavirio ima 3 dana i vise...Dosadno mi, pa ako neko ima kakvu idejicu za sistem neki neka napise :D
https://github.com/DinoWETT



Kolko drama ima u 7 grama


Citat: Emmett White poslato Januar 17, 2022, 13:07:23 POSLE PODNE
ima kurac

htio sam ti ja nap. da uradiš Valet mission sa običnog GTA:SA sa NPCovima, ali sam bio pre bored tako da sam ga sam napravio, samo nikad nisam imao vremena da ga snimim, meni je Del. user iznad pisao da uradim Beach patrol ili tako nes, uglavnom patroliranje obalom, opet sa NPCovima, pa probaj to ?

Citat: Deleted User poslato Decembar 23, 2021, 12:32:58 POSLE PODNE
Border patrol mislim da bi se mogao lagano odraditi..
Poslednja Izmena: Januar 17, 2022, 20:29:38 POSLE PODNE od Slade

Dajte mi ideju za neki library, imam dosta slobodnog vremena ovih dana pa bih hteo nesto ispisati.
Neka bude nesto malo vece i korisno svima.

Imam ja jednu dobru ideju

include sihronizacije vozila

lakse koristenje funkcija za vozila primjer za brzinu vrstu motora sirenu, paintjobove i to

Uradio je vec Mergevos biblioteku za vozila, vehicle-framework koja je odlicna.
Nesto drugo?

Odradi safe cracking sa dinamičnim kreiranjem objekta unutar njega

Ma dajte ideju za neku korisnu biblioteku :D