> [RPG] Balkan - Mexico Roleplay

Započeo nastoe, Avgust 20, 2010, 00:36:59 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Dosta komentara bespotrebnih pobrisano.  Koga briga kad počinje Å¡kola, počela i gotovo  -.-"   Å½ao mi je Å¡to sam propustio otvorenje, ne stižem viÅ¡e niÅ¡ta  xd
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Server je odlican.bio sam na otvorenju i bilo je malo bugova ali se tek otvorio i extreme i shigi su sve ispravili.nastaviti cu ovdje igrati i mozda zasluzim kakvu poziciju a ako ne nema veze,samo neka server uspije  ;)

nastoe

Nisam restart napravio 2 dana i zato niti nema igraca jer radimo ja i shigi na necem drugom ali nam se niti ne zuri tako da ce biti sve :) a ne zurimo se iz razloga jer ste sami vidli na otvorenju sta se dogodi kad se zurimo, sutra dolazi forum

ok sutra ce web jao onda cu morat uploadati slike :P

nastoe




Ocel' bit sta od ocog servera posto vidim da je danima ugasen a i nez zasto je XP obrisao acc s ovog foruma?

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


Correlli

Citat: קlเשà¸,, poslato Septembar 11, 2010, 12:15:26 POSLE PODNE
a i nez zasto je XP obrisao acc s ovog foruma?

Zato jer nema više vremena za ovaj forum, ali na serveru će još raditi (tako je rekao).

on je rekao ali sradi sranja sa svojim serverom :P

jbg
lockanje server na duze vrijeme od 1 dan je proapdanje servera poslje otvorenja :P


Citat: Pika Mika poslato Septembar 11, 2010, 17:31:53 POSLE PODNE
gdje je sad extreme na forumu ?? :S

Obrisao je svoj acc sa ovog foruma!!
â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"

Citat: Luka P. poslato Septembar 11, 2010, 17:44:58 POSLE PODNE
Citat: Virus xD ☞ Weed is âœ" poslato Septembar 11, 2010, 14:10:09 POSLE PODNE
jbg
lockanje server na duze vrijeme od 1 dan je proapdanje servera poslje otvorenja :P

Ti to iz iskustva govoriš?

EDIT: Samo za informaciju, nisam igrač MRP-a niti RP-a općenito, ali MRP svaki put nakon unlockanja servera ima max/max igrača


Ma brate naravno da ima MAX igraca !! Svaki server moze da ima MAX igraca na otvaranju,Dan posle toga jedva bude 20 igraca!!

Isto sto je bilo i sa MRP.. Na otvorenju 50/50 sutra dan 15/50  -_-
â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"

ja ogvorim iz sikustva da lockanje servera n a duže vrijeme je propadanj eserveraž
i pogotovo na novootvorene servere :P