> [RPG] Balkan - Mexico Roleplay

Započeo nastoe, Avgust 20, 2010, 00:36:59 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Correlli

Citat: John poslato Septembar 02, 2010, 17:41:04 POSLE PODNE
uu mocan si u picku materinu, ocito nisi bas shvatio od kad je correlli bio na ch

Izgleda da isto nije shvatio šta sam htio reći. Htio sam reći da se serveri koji se otvaraju u današnje doba ne mogu baš mjeriti sa onima koji su se otvarali dok SA:MP nije imao ni 10% današnjih balkanskih igrača.

Ja sam poceo igrati na ch taman dok su se uhodali nakon prelaska na GF. I sjecam se dok mi je GLC dao pare i licensu, a hawkeye ban. Ali sad nas vec hvata nostalgija i offtopic.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

nastoe

Citat: Luka P. poslato Septembar 02, 2010, 18:17:30 POSLE PODNE
Jesu sreÄ'eni bugovi na Mexico Roleplay? Nisam bio danas uopće.  :-\
Jesu, sada prikupljemo nove i onda to fixat i onda cemo vidjeti ugl. sada gledamo da udemo u STO VISE stabilniuju verziju da mozemo update poceti raditi :)

mogu ja naći neke bugove samo neznam kako dap rijavim nekome :P

nastoe


vi kao jako popularne osobe neznate koristiti PM :P

nastoe

Neznam sta si htrio reci ali bas me briga ugl. ima jos nekoliko bugova ( koji su pronadeni ) ali to su sve vec manji bugovi sada se vec moze normalnije igrati

ma napises mu na PM on ga nezna procitat jer je on tako jako popularan da nestigne i nema volje citati "999" (pod navodnikaj) PMova
i maloumnicu sad ti je pojašnjeno sad kužiš?

nastoe

Samo cu reci da sam ponosan da smo ovoliko bugova popravili u jednom danu i da vec imamo 24/7 igrace ^^ i za jednu BETA verziju da imamo super broj igraca :)

ja mislim da su "testeri" vise igrali nego sto su testirali zato imate bugova tolko  ;)

nastoe

Citat: JoeBullet v2.1 poslato Septembar 03, 2010, 03:25:28 PRE PODNE
ja mislim da su "testeri" vise igrali nego sto su testirali zato imate bugova tolko  ;)
Ja se slazem s tobom jer stvarno mi nejde cinjenica da nismo imali nikakvih problema sa testovima i onda na otvorenju sve puno, iako jer popravljeno jako puno bugove i svaka prijava bi nam dobro odsla a dok hoster ne popravi servere imati PM tu  :-\

Trebali ste odvojit jedan citavi dan za testiranje i pustit 10 testera neka ga testira i neka pisu bugove.Sada ste automatski izgubili velik broj igraca.

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


nastoe

Citat: קlเשà¸,, poslato Septembar 03, 2010, 11:28:57 PRE PODNE
Trebali ste odvojit jedan citavi dan za testiranje i pustit 10 testera neka ga testira i neka pisu bugove.Sada ste automatski izgubili velik broj igraca.
To je istina ali ovo je prakticki beta test, kada se poprave svi bugovi onda cemo cekati 1/2 tj. ako se pronade jos koji tako da to fixamo i onda lock setver jedan super update napraviti i opet unlock i mislim da ce se tako dosta vratiti a ovako se slazem u potpunosti ali jbg. sta je tu je, opet mislim kolike planove imam za nparaviti da sam siguran da ce se vratiti igraci a opet za jedan novo otvoreni server je oke 10 igraca trenutno a na dan i po 30 ( mislim odjednom po par sati )

administarcija je zakurac može biti i bolja i morat će bit bolja

kakav je to beta test?
ja dosao na server samo ga pogledao vec bugove nasao
to je svaki kreten morao uocit (soz)


ovako RP? taj server je kurac od RPa (soz again za izražavanje)
to malo kaj se kaznjava za non RP a ostalo je ono jadno





svaki server ima podućnosti ali većinom sjebu ljudi i to admini i owneri
skripta je manje bitna (osim ako nije tako sjebana da se nmoez opce igreati)

tim - lideri/prvi admini itd...  oni su jako vazni u pocetku ako se eÄ'u prvi madminima najde neka budala radi kojeg igraci odma odustanu jer su prviputa dosli ili lideri koji su potpuni debili ali vazno da su "poznanici/prijaelji" (<- i za admine) neće biti sreće





stvarno ste imali super buducnost ljepo ste se izreklamirali ono ovo samo je sripta "bugovi" sjebali najvise login vecina je radiej odustala nego nastavila
i najvece sranje koje ste napravili open beta test

nastoe

Znas, ne postoji skripta ili program bez greske, iako smo mi imali malo vecih....Sada udi na server i vidjet ces da je skoro SVE fixano sta se tice lidera/admina SLAZEM SE! Ali za to cekam forum da mogu mjenjati cjelu ekipu lideri su FULL neaktivni i sve ali sada kad sredimo mode jos i poslje nadolazeceg update-a ces vidjeti kako ce stvari stajati...Slazem se da smo izgubili preko 50% igraca samo na bugovima ali gledaj sada kad update dode i ja vjerujem da cemo ih vratiti ali jbg nije mi ispod casti priznati da smo dobro zajebali sta se tice bugova ali opet moram priznati da smo svaku BUG prijavu popravili..Beta test, sama rjec znaci da je to nestabilna verzija i puno bugova a sada kad vec udes u server mozes normalno igrati naravno ako primjetis ili nades neki bug samo ga prijavi mi odma fixamo i kad se nakupi stvari sto popravimo odma restartamo server tako da morate imati malo razumjevanja...Jako je tesko voditi server vjerujte mi  ::) to najbolje znaju oni koji takoder imaju server jos k tome nadodajem da je u BIH pocela sk. i da je sada vec manje aktivnijih ljudi ali vidjet ces s vremenom kakva ce skripta biti nemoze sve biti perfektno odma a opet zadovoljan sam jer imamo sasvim OKE broj igraca za pocetak ono 20-25 na dan a stalnih 10-15 sto je sasvim zadovoljavajuce za beta verziju tek onda kad udemo u stabilnu verziju moda tocnije 1.0 onda ces vidjeti da ce se igraci poceti vracati a sada vidim i sam da smo puno ih izgubili i naravno da mi je i jasno zasto...