SMOD PRIJAVE

Započeo admin, Avgust 18, 2010, 19:22:48 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo otvaram prijave za supermoderatora posto gledam forum danas i vidim da sadasnji moderatori ne upozoravaju na teme koje su nepravilno otvorene i sl. Ni pravila ocito nisu neki procitali....  >:( >:( >:(

Potrebni su mi slijedeci podaci:

Vase ime i prezime u RL:
Koliko dugo igrate SA:MP:
Koliko dugo ste ovdje kod nas:
Razumijete li se u skriptanje:
Na kojem serveru igrate:
Odakle dolazite:
Koliko godina imate:
Imate li vec neko iskustvo:
Zasto mislite da bi vas trebali odabrati:
Imate li preporuku:
Ako imate jos nesto za nadodati:

Vase ime i prezime u RL: Kristijan Bojic
Koliko dugo igrate SA:MP: godinu ipo(skoro koliko postoji ovaj forum)
Koliko dugo ste ovdje kod nas: 4 - 5 meseca
Razumijete li se u skriptanje: da, ali ne bas pro scriptanje
Na kojem serveru igrate: The Matrix Stunting's , Awesome Gamers, Awesome Stuntages , Stunt Landia
Odakle dolazite: Iz srbije, iz grada nisa
Koliko godina imate: 12
Imate li vec neko iskustvo: da, o macevanju i karate, treniram karate i fudbal , kapiten tima nekad u fudbalu
Zasto mislite da bi vas trebali odabrati: Da bi premestao forume tamo gde treba da pitaju i da mu dam odgovor(osnovno), da kad bude neka svada u topicu da lockam i kad neko nepostuje pravila da ga opomenem(warn), da kad neko 2 puta posta da ga opomenem(warn) i da savetujem ljude sta da rade, na TMS (the matrix stuntinting's) sam na forum admin i obavljujem sve lepo posao, dajem warne , bane , scorove, sve lepo i zato sam sada admin leader a i sunny je reko da ako napravim neku pro mapu da dobijam admin leadera, a i onako sam tamo bio na forumu admin i sve lepo bez ni 1 zalbe ;D
Imate li preporuku: Da, da ne delite sa svima acc jer moze da vas zezne kao sto je filipa, i mene je jednom tako na cabal online i zato nedelite acc, na host,forum,ingame itd, onda ako uocite nekog da ne postuje pravila a da nema nikog moda,super moda ili admina da reportuje da dodju da vide sta je bilo, i kad neko trazi da ga se nauci skriptati da se placa savetovao bi mu da ne placa nego da SAM pocne da uci, i ja sam ucim, da ako na samp forum imate isti pass kao sto je ovde da promenite jer poslednji hack foruma je uzeo sve podatke a sa tim i username i pass accima, da se drze dalje od nooba kao sto su filip i mrer i da mu se neveruje jer me jednom filip prevario a vidim da je mrer dosta njih
Ako imate jos nesto za nadodati: da, zadovoljstvo mi je sto sam se zdruzio sa balkan sampom sa kojom sam najvise napredovao u svemu , a na engleski neke stvari nisam znao(razumeo) ali brzo naucio i sad sve lepo znam engleski, a ovde mi je najbolje i bit ce mi zadovoljstvo da pomazem ljudima premestam i sve tako, srecno ;)
Poslednja Izmena: Avgust 18, 2010, 21:37:43 POSLE PODNE od [TMS]Christian Bojic[TMS]

Vase ime i prezime u RL:Marko Josic
Koliko dugo igrate SA:MP:2-3 god
Koliko dugo ste ovdje kod nas:nez tocno jedno 1,5 god
Razumijete li se u skriptanje:da nesto
Na kojem serveru igrate:X-ZONE
Odakle dolazite:Iz vrbanje
Koliko godina imate:10
Imate li vec neko iskustvo:imam
Zasto mislite da bi vas trebali odabrati:nez jer znam dosta oko Webstranica i sampa za svoje godine  i ukazivao bih drugim clanovima
na njihove pogreske itd
Imate li preporuku:pa ne bas
Ako imate jos nesto za nadodati:Samo ovo Sretno Svima
Poslednja Izmena: Avgust 18, 2010, 19:44:10 POSLE PODNE od [DE]Max

Vase ime i prezime u RL: Mislav Kardum
Koliko dugo igrate SA:MP: Malo više od 1 god
Koliko dugo ste ovdje kod nas: Iman stari acc, oko 1god
Razumijete li se u skriptanje: Ne
Na kojem serveru igrate: CH, dok nema Mexico RolePlaya
Odakle dolazite: Zadar, Hrvatska
Koliko godina imate: 14
Imate li vec neko iskustvo: Da
Zasto mislite da bi vas trebali odabrati: Jer san aktivan i želim pomagat novin ćlanovima
Imate li preporuku: Nez.
Ako imate jos nesto za nadodati: Ne
Poslednja Izmena: Avgust 18, 2010, 20:07:42 POSLE PODNE od [MRP]Ezio

Vase ime i prezime u RL: Antonio
Koliko dugo igrate SA:MP: 2 godine.
Koliko dugo ste ovdje kod nas: od 20.6.2009 godine
Razumijete li se u skriptanje: da!
Na kojem serveru igrate: CroHerzegovina,ali sad vec neko vrijeme ne igram jer mi je malo dosadilo,ali nakon globala se vracam...
Odakle dolazite: Iz Hrvatske,tocnije grad Koprivnica!
Koliko godina imate: 14
Imate li vec neko iskustvo: Bio sam Moderator na CH forumu,prije se nisam htio prijavljivat za moderatora ili slicno jer sam imao dosta obaveza (Admin na CH)
Zasto mislite da bi vas trebali odabrati: Zato sto mislim da imam iskustva, i jer sam dosta online,a i nemam toliko obaveza pa imam vremena...etc...
Imate li preporuku: Nemam!
Ako imate jos nesto za nadodati: Nemam!
Poslednja Izmena: Avgust 18, 2010, 19:56:05 POSLE PODNE od â–º|Slick|Crack|â—„
Mysterious roleplay

Vase ime i prezime u RL: Elmedin Salihagić
Koliko dugo igrate SA:MP: Od 2008 godine
Koliko dugo ste ovdje kod nas: Datum registracije:     Listopad 18, 2009, 04:27:56, znači oko godinu dana
Razumijete li se u skriptanje: Razumijem
Na kojem serveru igrate: CroHerzegovina RolePlay, jako aktivno igram, lvl 31 ;)
Odakle dolazite: Sarajevo
Koliko godina imate: 14, sad će mi 15 krajem augusta
Imate li vec neko iskustvo: Da. Bio sam moderator na ovom forumu, moderator sam na CH forumu, bio sam SMOD a kasnije i Admin na jednom forumu koji je propao....
Zasto mislite da bi vas trebali odabrati: Aktivan sam, pomažem svima koliko mogu, pomažem zajednici koliko mogu (predstavljanjem svojih radova, pozivanjem prijatelja na forum i reklamiranjem foruma..) , poÅ¡tujem pravila foruma, nikad nisam imao nikakvih problema sa voÄ'ama foruma, poÅ¡tujem sve članove, upozoravam ih na pravila ukoliko su ih prekrÅ¡ili... Pismen sam (-.-) Å¡to bi i trebao biti jedan moderator/supermoderator.. Bio sam u ekipi za GTA IV prevod i izvrÅ¡avao sam svoje zadatke najbolje Å¡to sam mogao i bez zakaÅ¡njenja.. Mislim da bi dobro obavljao SMOD posao ukoliko bi dobio Å¡ansu..
Imate li preporuku: Neznam ;D
Ako imate jos nesto za nadodati: Sretno svima..
Poslednja Izmena: Avgust 19, 2010, 19:36:36 POSLE PODNE od [CH] Elmedinâ„¢

Vase ime i prezime u RL: Luka Poznić
Koliko dugo igrate SA:MP: 3 god
Koliko dugo ste ovdje kod nas: 1 god
Razumijete li se u skriptanje: nešto malo
Na kojem serveru igrate: na NFS-u sam igro sad cu na MRP
Odakle dolazite: iz Hrvatske
Koliko godina imate: 14
Imate li vec neko iskustvo: da bio sam smod na puno foruma
Zasto mislite da bi vas trebali odabrati: jer mislim da bi puno pomagao ovoj zajednici
Imate li preporuku: ne
Ako imate jos nesto za nadodati: ajde odaberite me ako hoćete ;)



Vase ime i prezime u RL: Sarafin Teklic
Koliko dugo igrate SA:MP: malo vise od 1,5 god
Koliko dugo ste ovdje kod nas: rega sam se 2/3 mjeseca poslje otvorenja balkan sampa
Razumijete li se u skriptanje:pa onako da...
Na kojem serveru igrate:kad se otvori igrat cu na mexico roleplay-u
Odakle dolazite:Split,Hrvatska
Koliko godina imate:14
Imate li vec neko iskustvo:Da, SMOD na smartex-u...Imao sam par svoji forum, i ucim se lagano editat teme...
Zasto mislite da bi vas trebali odabrati:Pa zato sta se razumijem u osnove scriptanja, zato sta sam skoro od samog pocetka ovde i zato sta sam dosta online...
Imate li preporuku:Ne
Ako imate jos nesto za nadodati: Sretno ostalima a i meni hehe xd

Vase ime i prezime u RL:Marko Popovic
Koliko dugo igrate SA:MP:2 god
Koliko dugo ste ovdje kod nas:Pet mjeseci
Razumijete li se u skriptanje:Ne,u mappanje dosta
Na kojem serveru igrate:Trenutno nijednom,uglavnom sluzbene servere pomalo,budem vjerovatno na ch kad dode 3.0.0
Odakle dolazite:Iz Hrvatske,Rijeke
Koliko godina imate:13
Imate li vec neko iskustvo:Imam bio sam na nekim forumima super mod
Zasto mislite da bi vas trebali odabrati:Jer bi radio red i bio aktivan
Imate li preporuku:Nemam,Mozda LuKsa jer on je vodio Genius Gaming Community a ja sam tamo bio SMOD
Ako imate jos nesto za nadodati:Nemam   :-X
Poslednja Izmena: Avgust 18, 2010, 20:07:27 POSLE PODNE od Jizzy

Vase ime i prezime u RL: Ivan Bastalec
Koliko dugo igrate SA:MP:  2 god
Koliko dugo ste ovdje kod nas: 1 god
Razumijete li se u skriptanje: Da
Na kojem serveru igrate:ST
Odakle dolazite: Zagreb okolica ..
Koliko godina imate: 16.5
Imate li vec neko iskustvo:Smod sam na St forumu tako da imam iskustva vec
Zasto mislite da bi vas trebali odabrati: Da pomognem forumu ...
Imate li preporuku: Extreame Power
Ako imate jos nesto za nadodati: Sretno svima! :)
Vikend je policija nas hvata,
vikend je ode cijela plata,
oko nas stvari ukradene,
sve smo dali na planove i sheme..
||||:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=:=:THE IVEX:=:=:=:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=::=:|||| 


PS: Ne saljite mi nikakve pm jer neodgovaram na njih! Ako trebate nes pitajte ove pr0 skriptere pa neka vam kazu!Hvala !

Vase ime i prezime u RL: Ivan Varenica 
Koliko dugo igrate SA:MP: oko 2 god
Koliko dugo ste ovdje kod nas: Oko 9 mjeseci
Razumijete li se u skriptanje: Ne bas
Na kojem serveru igrate: Los Balkan
Odakle dolazite: Zagreb, Hrvatska
Koliko godina imate: 14
Imate li vec neko iskustvo: Znam SMF odlicno bio gmod na par foruma, moderator sam ovdje, vodio par foruma.
Zasto mislite da bi vas trebali odabrati: Sam sam web desinger i znam gotovo sve vezano za forume kao i njihovo vodjenje , moze se reci da dobro znam gotovo sve verzije i smf i php-a , Dobro se snalazim i radim u admin panelu na jednom od samp servera na kome igram tj jednimom na kojem igram bio sam gmod neko vreme ali nisam se zadrzao puno tu ne iz razloga sto nisam dobar vec i prostog razloga sto je donesena takva odluka da nije uredu da ja imam sve a neko nista . Spreman sam voditi racuna o gotovo celom froumu kao sto sam rekao sprecavati spma mada to nravno ne bi bila primarna uloga , u sustini radio bih sve sto se od mene trazi a vezano je za forum pa cak i novu temu rankove , ma sve . Imam doviljno godina i ozbiljnosti da radim ovaj posao za koji smatram da treba covjek imati odgovornost ozbiljnost i zrelost nadam se da to posedujem mozete to proveriti sto kod mene ili nekim osobnim testovima ili pak kod moji prijatelja koji me dobro poznaju . Imam iskustva sa sampom a ovaj forum je u cijelosti vezan za to i mislim da je to jos jedna stvar koja me kvalificira za ovu poziciju . Dugo sam ovdje ima dosta postova dosta njih salkupljanih spamom no dosta njih i sakupljenih ozbiljim radom i pomaganjem clanovima u vezi web dizajna . Dobar sam u suradnji ne bahatim se i dobar sam u komunikaciji sa ljudima sto mislim da je jako korisno za ovu poziciju biti strpljiv odmoren i podjednako realnan i posten prema svima ako to neko nema smatram da ne moze ibit dobar za ovu poziciju trudio bih se i marljivo radio kada me ne biste izabrali shvatio bih to naravno kao poraz ali bih nastavio dalje i bio veran korisnik kao i do sada .

Imate li preporuku: Mozda chris xD moram ga pitat
Ako imate jos nesto za nadodati: Odoh ja van cao
Poslednja Izmena: Avgust 18, 2010, 22:24:30 POSLE PODNE od [LB]Weite.psd


Vase ime i prezime u RL: Aleksandar Djuric
Koliko dugo igrate SA:MP: 2 godine
Koliko dugo ste ovdje kod nas: 1 godinu
Razumijete li se u skriptanje: Da
Na kojem serveru igrate: Mexico RolePlay
Odakle dolazite: Srbija
Koliko godina imate: 15 (u oktobru 16)
Imate li vec neko iskustvo: Imam iskustva sa super moderatorom
Zasto mislite da bi vas trebali odabrati: Aktivan sam na forumu, kad god nesto znam uvek pomognem, ali najvise bi voleo pomoci ovom Forumu, najvise mrzim nacionalisticke ispade i vredjanje drugih clanova ovog foruma tako da to necu tolerisati.
Imate li preporuku: Nemam, ali od super moderatora najbolje me poznaje Extreme Power pa pitajte njega ako vas nesto interesuje
Ako imate jos nesto za nadodati: Srecno Svima koji su se prijavili!!! ;)

Vase ime i prezime u RL: Igor Rinkovec
Koliko dugo igrate SA:MP:Skoro pocetka CH, znaci nekih 2.5-3god
Koliko dugo ste ovdje kod nas:Od otvaranja ali sam tek odnedavno aktivan
Razumijete li se u skriptanje:Da, i mogu reci da sam prilicno dobar
Na kojem serveru igrate: Los Balkan
Odakle dolazite:Hrvatska,Varaždin
Koliko godina imate:14(Ali nisam balavac ako to pitate)
Imate li vec neko iskustvo:IMam, bio sam na CH moderator dosta boardova, i imao sam forum s 500 članova kojim sam upravljao
Zasto mislite da bi vas trebali odabrati:Jer forum privjeravam doslovno svakih 5 minuta, znam pravila foruma te sam kulturan
Imate li preporuku:Playa(Brut,head admin na LB)
Ako imate jos nesto za nadodati:Neka najbolji dobije SMODa!


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Vase ime i prezime u RL: Ivan Horvat
Koliko dugo igrate SA:MP: od verzije 0.2
Koliko dugo ste ovdje kod nas: od pocekta
Razumijete li se u skriptanje: da
Na kojem serveru igrate: nijednom
Odakle dolazite: hrvatske
Koliko godina imate: 18
Imate li vec neko iskustvo: imam
Zasto mislite da bi vas trebali odabrati: zato jer sam od pocetka itd
Imate li preporuku: ako treba
Ako imate jos nesto za nadodati: ne
Poslednja Izmena: Avgust 18, 2010, 20:41:57 POSLE PODNE od JoeBullet v2.1

Vase ime i prezime u RL: Jan Jurković
Koliko dugo igrate SA:MP: 1 god. vise ne igram
Koliko dugo ste ovdje kod nas: na starom acc od 9. mj. prosle godine na novom 2-3 mjeseca
Razumijete li se u skriptanje: ne
Na kojem serveru igrate: igro sam na CH i ST
Odakle dolazite: Požega
Koliko godina imate: 11
Imate li vec neko iskustvo: Aha bio sam smod
Zasto mislite da bi vas trebali odabrati: Zato sto sam puno online pa imam vremena za odrzavanje ovog foruma.
Imate li preporuku: Na moju zalost nemam
Ako imate jos nesto za nadodati: Bilo bi mi veliko zadovoljstvo biti SMOD na ovom forumu.
Little Devil will burn you