SMOD PRIJAVE

Započeo admin, Avgust 18, 2010, 19:22:48 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Vase ime i prezime u RL: Tomislav Lukić
Koliko dugo igrate SA:MP: pa samp igram od sredine 3mj 2009god ! a na CH od 7mj 2009g
Koliko dugo ste ovdje kod nas: od 17. kolovoza 2009g GODINU DANA
Razumijete li se u skriptanje: pa pomalo se razumijem, onako amaterski
Na kojem serveru igrate: CH
Odakle dolazite: Požega
Koliko godina imate: 17
Imate li vec neko iskustvo: Imam iskustva sa forumima a tu sam samo jednom bio moderator i zbog RL preoblema mi je maknuti, par puta sam imao admistratora na onim free forumima i na jednom forumu specijaliziranom za odreÄ'ene motore!
Zasto mislite da bi vas trebali odabrati: mislim da sam pristojan dečko koji nije nikakav nacionalista , rasista ! Poštujem svakoga tko se normalno ponaše! Naravno uvijek imam poštovanje prema starijima pa makar bili godinu dana stariji od mene ! i mislim da nisam imao prilike da dokažem svoje iskrene namjere i svoju sposobnost kako tu tako i na CH !
Imate li preporuku: NE
Ako imate jos nesto za nadodati: et hvala na čitanju ! prijavljujem se al ne očekujem niÅ¡ta ! iz razloga Å¡to imam jako mali broj postova i nisam aktivan baÅ¡ neÅ¡to bio u zadnje vrijeme  :( (zbog poslova u RL i nekih odreÄ'enih problema) i naravno ako bi dobio SMODa popravio bi svoju aktivnost na ovom forumu za duplo i smanjio spamanje i vrijeÄ'anje ostalih ljudi na forum (iz razloga Å¡to znam kako te tu ljepo izvrijeÄ'aju da poludiÅ¡ i pomisliÅ¡ o napuÅ¡tanju ove Balkan-SAMP zajednice....)
s poštovanjem Tomislav TomO Lukić
Poslednja Izmena: Avgust 18, 2010, 22:13:11 POSLE PODNE od TomO Metallica
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

Vase ime i prezime u RL: Žan Mandić
Koliko dugo igrate SA:MP: Samp sam igrao 2 i po godine
Koliko dugo ste ovdje kod nas: Registrirao sam se Svibanj 21, 2009, 03:36:41 , dakle malo vise od godinu dana :)
Razumijete li se u skriptanje: Nekada davno sam radio sam svoje scripte, ali ti dani su iza mene
Na kojem serveru igrate: Igrao sam na CH
Odakle dolazite: Pula
Koliko godina imate: 16
Imate li vec neko iskustvo: Iskustva s forumom: Trenutno vodim CH-CS forum, SMF, a sada radimo i PHP. S sa:mp-om, u 2 i po godine igre nauci se stosta...
Zasto mislite da bi vas trebali odabrati: Hmm na ovome forumu me ne veze nista, ali kada bi bio smod imao bi posao i radio bih.
Imate li preporuku: Mislim da nemam.
Ako imate jos nesto za nadodati: Ovako, ako bih dobio smoda, htio bih da se otvorio CS, kao nekada prije, to bih volio nadzirati raditi tutove itd.
Poslednja Izmena: Avgust 18, 2010, 21:01:40 POSLE PODNE od Zan Mandic



Vase ime i prezime u RL: Alen Mekić

Koliko dugo igrate SA:MP: Otprlike godinu i po redovnog igranja.

Koliko dugo ste ovdje kod nas: Ne toliko puno vremena, ali sam svaki dan od registracije online, dosta vremena. U augustu budem malo rjeÄ'e, svako 2-3 dana uÄ'em, jer sam na moru, ali nije mi se desilo dosad da viÅ¡e od 7 dana proÄ'e da ne doÄ'em na stranicu  (:

Razumijete li se u skriptanje: Znam osnove plus malo više. Znam napraviti dosta stvari, razumijem errore, te mogu pomoći da ih se taj neko rješi. Na neka teža pitanja nebih mogao odgovoriti, ali bih sigurno se potrudio, pitao nekoga ili preko raznih stranica saznao odgovor, da bih pomogao onome kome je to potrebno.


Na kojem serveru igrate: Trenutno igram na CroHerzegovini dosta puno, oko 28 lvl.  Igrao sam jedno vrijeme na Genius Gaming-u, a u jednom periodu sam imao svoj server ( sa prijateljem ), a taj server ćemo vjerovatno opet da otvorimo, kada uradimo sve pripreme. Ne žuri nam se sa tim, jer nismo kao neki koji prvo otvore server, pa onda GM ureÄ'uju.

Odakle dolazite: Iz Bosne i Hercegovine, Sarajevo.

Koliko godina imate: 15

Imate li vec neko iskustvo: Da, trenutno sam Moderator na Balkan-Sampu , "Trgovina za Raćune". TakoÄ'er, imao sam svoj forum dok sam bio vlasnik jednog CS servera, tako da imam dosta iskustva sa moderiranjem foruma, te tretiranjem korisnika. Persiranje, pisanje č,ć,Ä',dž....

Zasto mislite da bi vas trebali odabrati: Zato Å¡to sam veoma često online, imam dosta iskustva, te mislim da vam mogu pomoći u voÄ'enju ovog foruma. Iako nisam sa vama na forumu toliko dugo vrijeme, i iako nemam tri hiljade postova, mislim da zaslužujem Å¡ansu, a siguran sam da se nećete pokajati ako mi je pružite. Do sada se nisam mjeÅ¡ao svuda, niti sam spamao, zato nemam ogroman broj postova, ali ako dobijem ovaj posao, radit ću ga Å¡to bolje mogu, i "bit ću svugdje", odnosno ko god napiÅ¡e neÅ¡to mimo pravila, ja ću biti tu da ga upozorim i da smanjim ovaj bespotrebni spam.

Imate li preporuku: dinkO14

Ako imate jos nesto za nadodati: Pa ništa posebno, samo da ako dobijem ovu čast, planiram je raditi najbolje što znam i umijem.




Veliki pozdrav,

Alen.
Poslednja Izmena: Avgust 18, 2010, 22:44:05 POSLE PODNE od [BP] AleeN ba! ^^
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Vase ime i prezime u RL: Mario Å umiga
Koliko dugo igrate SA:MP: 3 godine
Koliko dugo ste ovdje kod nas: Oko 1 godinu, ovo mi je drugi account
Razumijete li se u skriptanje: Da
Na kojem serveru igrate: Na nijednom
Odakle dolazite: Hrvatska, Hrvatsko zagorje
Koliko godina imate: 14
Imate li vec neko iskustvo: Da
Zasto mislite da bi vas trebali odabrati: Mislim da bih bio pravedan i posten moderator i da bih obavaljao svoju duznost kako spada
Imate li preporuku: Ne
Ako imate jos nesto za nadodati: Nemam

LP, House!

Last nick: Paradox

ZicMortal

Vase ime i prezime u RL: Josip Z. (EDIT - ma svi ste vec vidjeli al ipak)  :-*
Koliko dugo igrate SA:MP: 3 godine
Koliko dugo ste ovdje kod nas: Pa oko godinu dana ja mislim, mozda cak i više ako računate da ste mi banali onaj acc (za razlog - PM)
Razumijete li se u skriptanje: Imam iskustvo oko 7-8 mjeseci koje uključuje oko 3 mjeseca učenja osnova te razumjevanja, rijetko trazim pomoc i sve pokušavam riješit bez ičije pomoći... koristim tražilicu i tako to. Šta se tiče skriptanja moj rad mozete vidjeti na Edimax RolePlay serveru čiji sam ja owner.
Na kojem serveru igrate: Na svom (Edimax RolePlay), level 11 ... odigrao sam svih 11 levela... nema /setstat da se razumijemo  :)
Odakle dolazite: Iz Hrvatske, točnije grad Virovitica
Koliko godina imate:Trenutno 15 - uskoro cu navršiti 16
Imate li vec neko iskustvo: Imam dosta administratorskog iskustva te iskustva kao global moderatora na mome bivšem serveru stoga znam šta dolazi sa takvom pozicijom...
Zasto mislite da bi vas trebali odabrati: Pa eto zbog nekih dobrih osobina poput strpljenje, odgovornost, razumjevanje... aktivnost, a isto tako uvijek sam za istinu - u bilo kojoj situaciji (poštenje zahtjevam od drugih te i od samoga sebe). Mislim da je u interesu balkan samp zajednice naći što bolje global moderatore, ali opet ne prestroge niti preumišljene. Mislim da zaslužujem priliku zbog toga što sam dosta vremena proveo ovdje, pomažući drugima te isto tako tražeći pomoć. Dosta sam naučio ovdje i mislim da bi mozda bilo vrijeme da i ja učim druge.
Imate li preporuku: Nemam
Ako imate jos nesto za nadodati: Imam - izvinite za potpis, malo provociram MreRa jer mi bi mi zbilja bilo žao Seif-a za kojeg kad bi vidio kakvo je mjesto balkan te kakvo je MreR dijete, da bi se izbezumio. Hvala na razumjevanju  :-\
Poslednja Izmena: Avgust 19, 2010, 14:09:11 POSLE PODNE od ZicMortal

Vase ime i prezime u RL:Ivica martinkovic
Koliko dugo igrate SA:MP:3 godine 1 godinu sam igro na nekim stuntovima i onda preso na GF Geforce
Koliko dugo ste ovdje kod nas:od Listopad 10, 2009
Razumijete li se u skriptanje:da dosta toga znam
Na kojem serveru igrate:Los Balkan LB
Odakle dolazite:osijek,Hrvatska
Koliko godina imate:16
Imate li vec neko iskustvo:da naravno bio sam smod na dosta foruma a negdje i administrator,a imam i moderatora na web stranice tu na Balkan sampu
Zasto mislite da bi vas trebali odabrati:zato sto dosta sam online nekad ostajem i po cijelu noc dok nas bude svega 3 clana online i vidim da ima jako puno pogresaka i ljudi koje nepaze sta rade i vidim dosta moderatora koji nerade svoj posao pa bih to doveo u red :D kako treba,pomazem svima kojima mogu pomoci,istina da nemam postova bas nesto previse ali bar nisam spammer ko neki da u 20 min 90 postova,i mislim da bih dobro obavljao svoj posao,strogo bih postovao pravila a i clanove ovog foruma tj zajednice bih prisiljavao da ih se pridrzavaju sto bolje pravila tako da nema spamma,vrijedanja itd
Imate li preporuku:nemam :D
Ako imate jos nesto za nadodati:a nemam sta za nadodati :D neka bolji dobije SMOD-a

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

Vase ime i prezime u RL: Miroslav Milosavljević
Koliko dugo igrate SA:MP: 3god će biti u Novembru (Studenom)
Koliko dugo ste ovdje kod nas: Registracija -    Svibanj 20, 2009, 10:14:27
Razumijete li se u skriptanje: Da.
Na kojem serveru igrate: CH, ponekad uÄ'em i na BE.
Odakle dolazite: Gložan, Srbija.
Koliko godina imate: 15, u Listopadu punim 16
Imate li vec neko iskustvo: Da. Imao sam par sajtova i foruma (zapravo još uvek jesam jednog foruma, a na jednom sam "suvlasnik"). Bio sam admin na mnogim gamerskim forumima. Status moderatora sam imao na zaista, mnogim forumima, i na CH forumu pre nekog vremena (još dok sam bio admin na oba servera). Ne bih mogao reći neku brojku.
Zasto mislite da bi vas trebali odabrati: Ne volim baš da se hvalim. Ali ovo pitanje je takvo da insistirate na tome. Dakle: iskusan sam, pravedan, zadovoljavajuće aktivan (bar šta se tiče poslednjeg vremena).
Imate li preporuku: Ne.
Ako imate jos nesto za nadodati: Iako znam da neću dobiti ovu poziciju , niti je ne zaslužujem (šteta što to mnogi ne priznaju), prijavio sam se čisto onako - formalno. Bio bih srećan kad bi poziciju dobio neko ko se trudio svo vreme, bio aktivan i nije kršio pravila foruma. Srećno svima. ;)
Poslednja Izmena: Avgust 19, 2010, 03:00:00 PRE PODNE od mikec

Vase ime i prezime u RL: Deniel Zec
Koliko dugo igrate SA:MP: Jos od SA-MP 0.1 Beta!
Koliko dugo ste ovdje kod nas: Datum registracije:    Veljača 17, 2010
Razumijete li se u skriptanje: Da.
Na kojem serveru igrate: GF Only!
Odakle dolazite: Pula.Hrvatska!.
Koliko godina imate: 15
Imate li vec neko iskustvo: Da. Bio sam jedno vrijeme MOD na ForumHRu!.
Zasto mislite da bi vas trebali odabrati: Pa evo aktivan sam (svaki dan na forumu provedem brdo i brdo sati!),imam neke ideje za koje bi se konzultiro sa Correlliem pa da vidimo mozemo li to napraviti,e nisam strog ali pravedan...itd...
Imate li preporuku: Ne.
Ako imate jos nesto za nadodati: Et,sretno svima...

Vase ime i prezime u RL: Marin G. (nedam puno radi fejsa.... debili me poceli dodavat...)
Koliko dugo igrate SA:MP: 2-3 god
Koliko dugo ste ovdje kod nas: od pocetka... :D Svibanj 12, 2009, 05:07:32
Razumijete li se u skriptanje:znam procitat skriptu.... i znam nekom pomoc sta znam....
Na kojem serveru igrate: vise nigdje... igrao na CH, ST
Odakle dolazite: Rijeka
Koliko godina imate: 17.5
Imate li vec neko iskustvo: ST server administrattor (forum)... Napravio BSF Server forum i bio admin.... imam svoj sajt...ostale stvari necu ni spominjat jer me sram :(
Zasto mislite da bi vas trebali odabrati:dosta sam dugo ovdje... znam sva pravila... volio bi da mogu banat botine koje se neznaju pridrzavat pravila... nikad nisam vrijedao... banan nisam... svadao sam se sa donom oko nekih stvari... ali to nisu bitne za ovo :D
Imate li preporuku: nezz...
Ako imate jos nesto za nadodati: GL & HF ;D

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









Vase ime i prezime u RL: Hrvoje Đ. ( isto nedam puno radi stvari u RL.. :) )
Koliko dugo igrate SA:MP: 3 godine u listopdu
Koliko dugo ste ovdje kod nas: Rujan 03, 2009, 12:01:36
Razumijete li se u skriptanje: Da
Na kojem serveru igrate: CH
Odakle dolazite: Hrvatska, Slavonija, grad moze na PP :)
Koliko godina imate: 16
Imate li vec neko iskustvo: Da bio sam imao svoj forum o igricama, 250 članova oko 100 aktivnih bilo, al nisam više imao novca plaćat domenu i host :D
Zasto mislite da bi vas trebali odabrati: Mislim da imam iskustva, da nisam previše debil, aktivan sam dosta i znam sve u SMF
Imate li preporuku: Mislim da nemam.
Ako imate jos nesto za nadodati: Sretno svima
Poslednja Izmena: Avgust 19, 2010, 22:51:55 POSLE PODNE od Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ »

Vase ime i prezime u RL: Alen K. M.  ( Zna se zaÅ¡to neide puno )
Koliko dugo igrate SA:MP: Prvi put sam ga zaigrao 2007 godine. Na njemačkom serveru TDM i naravno dan danas ga prakticiram
Koliko dugo ste ovdje kod nas: Lipanj 01, 2009. Tada sam se registrirao prvi put, znači oko godinu i 2 mjeseca
Razumijete li se u skriptanje: Razumijem se u skriptanje. Počeo sam raditi svoj GameMode CES 1.0 i nadam se da cu ga brzo završiti to će bit kao Event Server
Na kojem serveru igrate: Igram na GeForce SA:MP serveru
Odakle dolazite: Dolazim iz Zagreba
Koliko godina imate: 15 godina imam uskoro 16
Imate li vec neko iskustvo: Imam iskustvo kao Global Moderator na Photo Shop forumu, Super Moderator na Tutorials4all, Administrator Forbs-Studio ( makar nisam baš aktivan u studiju jer to preuzima Forbs ) i moderator na više foruma kao što su GeForce, Balkan-SA:MP, Gladiatus itd.
Zasto mislite da bi vas trebali odabrati: Pa mislim da bi me trebali odabrati jer sam aktivan na forumu, uredno izvrÅ¡avam svoje moderatorske poslove. Sudjelujem u svim forumskim raspravama i pokuÅ¡avam pomoći ostalim forumaÅ¡ima i članovima communitya. Kao Å¡to sam aktivan na Balkan SA:MP tako sam i aktivan na Balkan IV:MP gdje takoÄ'er pratim sve i naravno sudjelovao sam u Balkan IV:MP prijevodu gdje sam sa ostalim članovima prevodio tutoriale itd. Želim pomoći ovoj zajednici da dugo opstane i izdrži, naravno pratio bih sve aktivnosti na forumu i pokuÅ¡ao svima pomoći i naravno uvesti samog reda na forumu i općenito. Želim pomagati ostalima i prikazivati svoje radove na forumu ( Mape, FSovi i GMovi ). Imam iskustvo u SMF i ostalim forum CMSovima. Eto mislim da je to dovoljno zaÅ¡to da ja budem odabran ?
Imate li preporuku: Nemam
Ako imate jos nesto za nadodati: Sretno svima

Vase ime i prezime u RL: Kristian (Prezime ako baš želiš pitaj na PM).
Koliko dugo igrate SA:MP: 2 godine
Koliko dugo ste ovdje kod nas: Od 07.10.'09
Razumijete li se u skriptanje: Razumijem osnove skriptanja.
Na kojem serveru igrate: GeForce.
Odakle dolazite: Hrvatska, Virovitica.
Koliko godina imate: 15
Imate li vec neko iskustvo: Imam, što sa nekih foruma gdje sam bio GMod i Admin, ali najviše sa GF gdje sam admin.
Zasto mislite da bi vas trebali odabrati: Vi odlučite.
Imate li preporuku: Nisam nikoga pitao za preporuku.
Ako imate jos nesto za nadodati: //

Vase ime i prezime u RL: Marko Peric
Koliko dugo igrate SA:MP: 1 godinu i 3 meseca
Koliko dugo ste ovdje kod nas: Auu veoma dugo, msm nez nija iskreno xD
Razumijete li se u skriptanje: Daa, skriptam, svaki dan po malo
Na kojem serveru igrate: Balkan Mafia!
Odakle dolazite: Iz Srbije/Beograda
Koliko godina imate: 14
Imate li vec neko iskustvo: Imam, veliko!
Zasto mislite da bi vas trebali odabrati:Pa mislim da sam iskusan u moderiranju xD, imam dosta svojih foruma i imam iskustvo.. Najvise vremena provodim na forumima 60 %, a ostalo na sampu xD, msm da cu se sa svima lepo slagati sa svima i da nece biti problemaa!
Imate li preporuku: Najvazniji su trud i volja, ostalo ce samo doci
Ako imate jos nesto za nadodati: Bicu srecan svakim vasim odgovorom, ali najsrecniji ako me prihvatite!


Odabrani su: Alen, Ivex i Lordshigi...