Vase misljenje o razvoju zajednice u ovih skoro godinu ipo dana...

Započeo admin, Avgust 17, 2010, 18:04:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

ZicMortal

Citat: LordShigi poslato Avgust 17, 2010, 19:28:57 POSLE PODNE
Da, problme je s danasnjim tzv. "skripterima" da se oni sve strebaju napamet, samo nauce 1 upotrebu i to je to, naucili su. Te hocu samo dodati da se teme otvaraju s [cenzura]im imaenima tipa "POMOC!!!!!" "Molim pomoc" itd, trebalo bi kaznajvati sve koji ne pisu tocan problem u ime threada.

Dobro kako tko... ja recimo za neku funkciju čeprkam po includovima, a wiki koristim ako ne razumijem funkciju.
A većina njih odma temu otvara naziva '3DTEXT(POOOOOOOOOOOMOC))))'.  :-\

ja imam acc 4 - 5 meseca i nije lose, cim trazim odgovor dobijem za 10 min, na samp offical forum cekam 10 sec  :D

svaka cast administratorima/super moderatorima/moderatorima jer rade svoj posao i uvek obave posao kako treba(lock,ban itd)

a slazem se sa vama sa otvaranje tema, treba se staviti samo o cemu se radi naprimer kad trazis pomoc oko textdrawa napises temu textdraw i postavis pitanje i razmislis dal je dobro, ali bez onoga "POMOOOOOOOOC PLS" ja bi za to delio warn, warn, warn dok se ne nauce(ako nisu pocetnici)

Gledajući na ovo sve Balkan SA:MP se vrlo mnogo razvijao. Od otovorenja novih podforuma/bordova sve do ukidanja Fan Arta i Igrica kako bi se postigao pravi čar tog balkanskog skriptanja. Nedugo nakon toga dolazi do otvorenja Balkan IV:MP što me vrlo obradovalo i vidio sam da ima dosta zainterersiranih za taj IV:MP prijevod kao što smo prevodili. Meni je osobno drago da ovo napreduje kao i postizanje da vaš server bude "offical" na listi traženih servera. Mogu samo reči riječi hvale za ovu zajednicu

nastoe

Citat: ZicMortal poslato Avgust 17, 2010, 19:33:00 POSLE PODNE
Citat: LordShigi poslato Avgust 17, 2010, 19:28:57 POSLE PODNE
Da, problme je s danasnjim tzv. "skripterima" da se oni sve strebaju napamet, samo nauce 1 upotrebu i to je to, naucili su. Te hocu samo dodati da se teme otvaraju s [cenzura]im imaenima tipa "POMOC!!!!!" "Molim pomoc" itd, trebalo bi kaznajvati sve koji ne pisu tocan problem u ime threada.

Dobro kako tko... ja recimo za neku funkciju čeprkam po includovima, a wiki koristim ako ne razumijem funkciju.
A većina njih odma temu otvara naziva '3DTEXT(POOOOOOOOOOOMOC))))'.  :-\

ZicMortal ti si mene & Luku P. ( Zajedno smo pregledavali temu i smijali se ) jako nasmijo kada si u jednoj temi rekao pod iskustvo bi bilo 3 mj. skriptanja ( po meni je to dovoljno ) to je samo dokaz da ne poznas PAWN skripterski jezik niti 20% jer kada bi znao sta on sve doseze to nebi NIKADA rekao. Pod iskustvo sta ubrajas? Samo GF mode pa to je cista glupost i najveca greska po meni
Poslednja Izmena: Avgust 18, 2010, 14:42:45 POSLE PODNE od ExtremePower

ZicMortal

Citat: ExtremePower poslato Avgust 18, 2010, 14:39:05 POSLE PODNE
Citat: ZicMortal poslato Avgust 17, 2010, 19:33:00 POSLE PODNE
Citat: LordShigi poslato Avgust 17, 2010, 19:28:57 POSLE PODNE
Da, problme je s danasnjim tzv. "skripterima" da se oni sve strebaju napamet, samo nauce 1 upotrebu i to je to, naucili su. Te hocu samo dodati da se teme otvaraju s [cenzura]im imaenima tipa "POMOC!!!!!" "Molim pomoc" itd, trebalo bi kaznajvati sve koji ne pisu tocan problem u ime threada.

Dobro kako tko... ja recimo za neku funkciju čeprkam po includovima, a wiki koristim ako ne razumijem funkciju.
A većina njih odma temu otvara naziva '3DTEXT(POOOOOOOOOOOMOC))))'.  :-\

ZicMortal ti si mene & Luku P. ( Zajedno smo pregledavali temu i smijali se ) jako nasmijo kada si u jednoj temi rekao pod iskustvo bi bilo 3 mj. skriptanja ( po meni je to dovoljno ) to je samo dokaz da ne poznas PAWN skripterski jezik niti 20% jer kada bi znao sta on sve doseze to nebi NIKADA rekao. Pod iskustvo sta ubrajas? Samo GF mode pa to je cista [cenzura]ost i najveca greska po meni

Mislim kazem kako za koga, recimo ja sam u 3 mjeseca naucio ono osnovno, kako ubacivat aute.. ograde, tajmere sam znao malo... znao sam napravit skriptu, komandu tako receno... znao sam koristit gotovo sve komande i funkcije koje dolaze sa includovima itd. itd. Mislim to je za mene nekakvo iskustvo da mozes rec da si pocetnik u skriptanju i da znaš napravit nešt. Negovorim ja to za sebe, ono je vezano za onu temu... a šta se tiće godfathera, to jest sr*nje i neoptizirano je i svašta ima oko toga... većinom svi znamo da gotovo svaka skripta ima bugova.. dobro ova ima malo više xD, ali pola sadasnjih skriptera nebi naucili nista da nije godfathera. I isto ako se godfather dobro edita i ako se dosta vremena potrosi na bilo kakav mod on moze biti jako uspjesan...

I nezaboravi da za dobar server uopče nije dobar mod, pogledaj bivši genius... obićan jebeni LARP prevedeni, al mićo šta smo mi tamo sve radili na tome... nači oću reč da je bit do ekipe, adminima i ljudima koji igraju tamo. Mode ne čini server...


@ ontopic - pogle offtopika
:)

Naravno da je zajednica uspjela, pogledajte koliko je otvoreno servera na balkanu, da nije Balkan SA:MPa ne bi ni njih bilo sigurno...

SviÄ'a mi se - To ću kasnije napisati, na vrh mi jezika xD

Ne sviÄ'a mi se - Niko niÅ¡ta ne poduzima za ove teme naslova ''pomoc'' i sl.. Jedan korisnik na dan otvori najmanje 3 teme sa naslovom ''pomoc'' i ko će se tu snaći ;D ?

nastoe

Citat: [CH] Elmedinâ,,¢ poslato Avgust 18, 2010, 15:45:28 POSLE PODNE
Ne sviÄ'a mi se - Niko niÅ¡ta ne poduzima za ove teme naslova ''pomoc'' i sl.. Jedan korisnik na dan otvori najmanje 3 teme sa naslovom ''pomoc'' i ko će se tu snaći ;D ?
Ovih dana ce doci do REAlizacije pravila I BIT CE JAKO VELIKI preokret sve spamere, bezobrazne teme, offtopic svi ce ici na hladjenje a to se nikome ne svida tako da...

Forum je puno bolji neg prije ja sam se rego negdje u 10 mj prosle godine i pokupio ban ovo mi sad novi acc.... Ova nova tema mi je puno bolja na forumu neki stvarno pomazu a neki se regali bezveze al sve u svemu na ovom forumu visem najvise cim upalim komp idem na balkan samp :D
Little Devil will burn you


Citat: JoeBullet v2.1 poslato Avgust 18, 2010, 20:35:27 POSLE PODNE
ime topica u pawn pomoci je NAJVECI problem ;)

a to su djeca :D sta ces :D nepismeni su jos ;)

Zajednica se razvila nabolje, ali svakim danom dolazi novih ljudi sa kojima se vecina nemoze bas u potpunosti sloziti (djeca :D :D :D ) pa dolazi do problema... ali vidim da ste dosad to dobro sredivali :D... nema primjedbi :D

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM










Moje mišljenje je da se forum ljepo razvijo, imate svoje standarne goste, samo da forum jos pocevate na vecu razinu tj da otvorite nove forume o raznim stvarima, igrama itd...



Correlli

Citat: Zan Mandic poslato Avgust 20, 2010, 14:01:36 POSLE PODNE
Moje mišljenje je da se forum ljepo razvijo, imate svoje standarne goste, samo da forum jos pocevate na vecu razinu tj da otvorite nove forume o raznim stvarima, igrama itd...

To smo već imali i uklonili smo ih zbog dobrog razloga i siguran sam da nećemo to više raditi, jer ipak je ovo Balkan SA:MP.

Ovo je za SA:MP nema veze sa ostalim igrama, polako bit ce i taj forum zasebno hehehe



RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji