Diskusija o GTA V + anketa za lokaciju

Započeo MR.Data, Avgust 13, 2010, 00:24:36 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.




Onda odi igrat GTA III on ti je u liberty cityu.




Bilo bi baza da je u balkan al onda jer bi stavili cilu hrv, slo, bosnu i vece gradove SRB jer jeovo sve velicine ka neki od navedenih Drzava u vote-u

cristiane

Citat: ``G´´ poslato April 30, 2011, 02:01:27 PRE PODNE
Bilo bi baza da je u balkan al onda jer bi stavili cilu hrv, slo, bosnu i vece gradove SRB jer jeovo sve velicine ka neki od navedenih Drzava u vote-u
To nećeš dočekati.

Najvjerojatnije ce biti u San Andreasu ili Liberty Cityju ;)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Rusija ili CHIKAGO-Al baš da se uradi. To bi bilo pravoo :)


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]


Correlli

Citat: [RTVTDM] Waka-Waka.exe poslato April 30, 2011, 10:56:18 PRE PODNE
Najvjerojatnije ce biti u San Andreasu ili Liberty Cityju ;)

Da znaš kako razmišlja i radi R* ekipa, onda bi znao da to neće biti nikako, a još manje "najvjerojatnije".

u libertiju nece vise bit sto posto,jer ima GTA III,pa GTA Liberty City Stories,pa GTA IV,pa Episodes from Liberty City,i vi bi jos libertija? LOL
Vice City nisam sigruan da bude,vec je bio 2 puta (GTA Vice City, GTA Vice City Stories)
mogao bi san andreas,ili nesto novo :)

Iskreno volio bih da bude negdje u africi, ali cisto sumnjam da ce tamo biti :D....
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

Ja bi htio Gta V da bude u Tokyu... Onako puno ljudi, guzva, one zgrade stare... Ma pre dobar grad za gta.
Naravno, svi bi htjeli da engine bude optimiziraniji i da igra bude manje zahtjevna.
Meni se ful svidjelo kod Just Cause 2 kako ima pre dobru grafiku i vrti mi na max, dok mi gta 4 nemoze ni na low... A grafika je gora nego kod JC2.

GTA IV ima dobru grafiku ti imaš šrot komp pa ti nemože prikazat ljepotu grafike. I instaliraj si 1.0.7.0 ako želiš igrat normalno GTA IV. I Toyko je moderan grad neznam ja kak ga ti zamišljaš.




Citat: Nik Delgad.lua poslato Maj 01, 2011, 15:25:35 POSLE PODNE
GTA IV ima dobru grafiku ti imaš šrot komp pa ti nemože prikazat ljepotu grafike. I instaliraj si 1.0.7.0 ako želiš igrat normalno GTA IV. I Toyko je moderan grad neznam ja kak ga ti zamišljaš.
Mislis Tokyo, grafika IV je extra, dok sam imao pirat malo se vrtela ali i za to je bilo crack a sad imam original i super je! Ocekujem da ce ovo biti jos bolje... Mp za IV je Epic Fail xD