Skill Arena v3.9

Započeo Attila, Mart 04, 2017, 09:08:14 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Muma poslato Mart 04, 2017, 13:33:40 POSLE PODNE
Najs.
Dok ne bude fixano onaj bug sa LOG/REG sistemom do tada nije NAJS :D


Fin modic sad jos fix reg/log i brutala :D

Citat: GamerOfTheYT poslato Mart 04, 2017, 14:57:57 POSLE PODNE
A hos moc popravit(fix)
Ja se danas nesto zajebo i nisam ukljucio xamp i nisam ni skonto, ja navikao na INI da kad pokrenes samp srw odma mozes rokat :D

Jel imas mozga bar malo? juce covek locka onu temu sto je Ceta objavio mod jer nema dozvola od Deitya i danas ti objavis..ne verujem kakvih idiota ima sve  ??? :'(


Pa Jel ti imas malo mozga? Noki,Znaci Decko Je Objavio Mod Koga Boli Uvo Za Deityevu Dozvolu?Pravila Su Ako Imas Mod Mozes Raditi Sa Njim Sta hoces Tisina Brate...
Poslednja Izmena: Mart 04, 2017, 15:54:36 POSLE PODNE od Veloxy

Citat: Veloxy poslato Mart 04, 2017, 15:52:32 POSLE PODNE
Pa i Ti Si kreten Noki,Znaci Decko Je Objavio Mod Koga Boli Uvo Za Deityevu Dozvolu?Pravila Su Ako Imas Mod Mozes Raditi Sa Njim Sta hoces Tisina Brate...
Ako ti taj mod ne objavis sto znaci da su Deitya sjebali i da on nije dozvolio objavu moda..nemoj mi se kurcit tu ;)



strasti malo smirite da stexi ne bi morao da reaguje...
Respect: Harexe,Muma,Depay,Hrustanovic,Tosic,#Rakic,Maxwell,Medo,anDro,Dedic,SlavicBeast,gReeDy.amx,berroni.amx,LoOdak,Kasperzi

GAME OVER

Citat: Noki poslato Mart 04, 2017, 15:47:54 POSLE PODNE
Jel imas mozga bar malo? juce covek locka onu temu sto je Ceta objavio mod jer nema dozvola od Deitya i danas ti objavis..ne verujem kakvih idiota ima sve  ??? :'(
sta te boli ku*ac dal sam ja objavio mod ili nisam, a deity sto daje svima mod ko mu kriv, mod necu brisat jejtajte mo kolko ocete i se*rite mi iza ledja kolko god ocete mene to upste ne zanima ;) necu da se nerviram zbog ovakve budalastine imam ja i pametnija posla ;)

Molim vas da mi posaljete fixan mod ako moze ovo sa reg/login sistemom da je fixan hvalla!
"Nije smrt ono što je užasno, već životi koje ljudi žive ili ne žive do svoje smrti. Oni ne poštuju svoje živote, oni pišaju po njima. Ružno izgledaju, ružno govore, ružno hodaju. Pusti im veliku muziku i oni je neće čuti. Većina ljudskih smrti je obična prevara. Ništa tu nije ostalo da umre"

Citat: VasqueZâ,,¢ poslato Mart 04, 2017, 16:39:30 POSLE PODNE
Molim vas da mi posaljete fixan mod ako moze ovo sa reg/login sistemom da je fixan hvalla!

I mi cekamo :D

Ljudi Fixani Mod Necete Dobiti Ja i Attila Smo Resili Caku Fixani Mod ne Dobijate Toliko Pozdrav ;D

Citat: Veloxy poslato Mart 04, 2017, 18:01:34 POSLE PODNE
Ljudi Fixani Mod Necete Dobiti Ja i Attila Smo Resili Caku Fixani Mod ne Dobijate Toliko Pozdrav ;D
bravo za vama .. sta onda objavili?

Citat: El Toni poslato Mart 04, 2017, 18:04:27 POSLE PODNE
Citat: Veloxy poslato Mart 04, 2017, 18:01:34 POSLE PODNE
Ljudi Fixani Mod Necete Dobiti Ja i Attila Smo Resili Caku Fixani Mod ne Dobijate Toliko Pozdrav ;D
bravo za vama .. sta onda objavili?
Objavili Smo Ako Neko Ima Zelju Da Fixa A Ne Da Dobijete Sve Gotovo Da nebi Deca Otvarala :D