[FS] GangZone Maker

Započeo [CM] BrunoHP, Jul 30, 2010, 23:43:56 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Sadrzi


  • Vrlo brza i korisna
  • Sa dialozima
  • Mozete povecati zonu koristeci strelice (pogledajte video ispod) + tipkom za pucanje ih mozete smanjiti
  • Sadrzi 10 razlicitih boja za Gang zonu
  • Kada zavrsite, pritisnite ENTER i otvoriti ce vam se dialog da upisete ime i kliknite Yes za save(gangzona vam se spremi u scriptfiles)
  • /gzone je komanda, morate biti prijavljeni kao RCON admin

Download

Mirror 1
Mirror 2

Video

http://www.youtube.com/watch?v=LqLhkRheOTg#


Odabrao i preveo: BrunoHP, skriptao: RyDeR`. KLIKNI ZA ORIGINAL!


Lijepo nego kamo to save-a kad napravis?Pitam zato jer ne volim koristit previse FS-a pa ako spremi negdje gdje mogu kopirat taj kod u GameMode onda cu skinut...
Mysterious roleplay

jako ljepo i  korisno
Citat: zeroocools
današnjih igrača moram se još sjetiti i remija, sama, emira(emir zero iliti alex) i naravno neizostavnog spamera na msn Dea koji je vodio jedno vrijeme Deathmach server

Citat: Slick_Crack poslato Jul 31, 2010, 01:16:16 PRE PODNE
Lijepo nego kamo to save-a kad napravis?Pitam zato jer ne volim koristit previse FS-a pa ako spremi negdje gdje mogu kopirat taj kod u GameMode onda cu skinut...

Kako god, nascriptano je da savea u scriptfiles datoteku i nemoj se onda brinuti.

Predobar FS

Citat: Nicky_Boss poslato Novembar 13, 2010, 10:51:20 PRE PODNE
tako su i mene nasli...nasli moj ip ujutro pokucaju na vrata ja otvorim jbt policajci ja se čudim zasto su došli, oni meni kaze jesi ti Micke_Boss sa san andreasa ja kazem da, morate poči sa nama da vam postavimo neka pitanja, jbt morao sam laggat da necu ic na sudove itd..
Citat: Nik Delgad poslato Jul 27, 2010, 15:25:39 POSLE PODNE
DoÄ'u ti japanci obučeni u nindže i masakriraju te!
:P :P

Super FS! Jako potreban ;)

Last nick: Paradox

To save-a u ScriptF i ti samo ubacis pod Gamemode  :D
Poslednja Izmena: Jul 31, 2010, 16:22:16 POSLE PODNE od Roby^^


Citat: [LB] Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Jul 31, 2010, 19:56:48 POSLE PODNE
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=6062.0

Traži ubuduče

Ok, nisam vidio ali moje je korisnije kada sam NAPISO sta je Ryder napiso. Ovaj je samo stavio na balkan samp, napiso autora i stavio url.

Ali mali problem neostaje sacuvano ja kad udejm opet ono nema markera...  ??? ??? ???

Sta da uradim onda da ga uvek ima ja kliknem kad napiem ime i save ali ono nereaguje kad opet udjem...  :'( :'( :'(

nezz, nisam ga jos testiro. ali cu ga uskoro pa cu ti rec

Dajte molim vas treba mi hitno ja kad zavrsi dialog save izadjem relog udjem nema ga jer treba nes da se prebaci u gm i gde?

PS.Nemogu naci ni kordinte tog sacuvanog u FS...  ??? ??? ???

Hehe Odabrao: Đelo Hadžiselimović  XD
Little Devil will burn you