[FS] GangZone Maker

Započeo [CM] BrunoHP, Jul 30, 2010, 23:43:56 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Jebemu mater jel imas oci???? Nije sacuvan u FS nego u scriptfiles od servera.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

I gde onda to kopi iz toga u GM ali u koji ono na foru OnGam...Recite mi de da kopiram to

Pa isuse. Kako si nazvao tvoj game zone, tako se zove. Omg!

Ali, kad udjem u igru nema GPF-a!!!!!!!!!!!!!!! Nema markera te boje koju sam napravio!Sta da radim

pa makni da nije potreban RCON admin

Ovako ja sve napravim sa /rcon login [passworld] I sve lepo napravim i save i ima ga u scriptfiles ja udjem u igru i nevidi se to sto sam sacuvao? Nevidi se na mapi ZELENO...  :'(

a kod mene nece trebas nac ime toga u fs i otvoris sa nekim pisackim programom npr notepadom i pise da ime toga ubacis pod new da pod on player spawn ubacis nes i pod ongamemode init nesto pa ti vidi ja sam probo al mi nece
LOL

Uradio sam sve kako treba ali mi pise ''You didn't spawn yet'' i uzmem sebe ubijem komandom da bi se spawn ponovo ali nece sta da radim?

Jako lijepo.. sve pohvale od mene.




Potreban scripter da scripta za mene i da vodi server samnom koji cu ja placati..

Super koristicu za svoj server
Trazim server gde mogu da budem vlasnik ili suvlasnik znam skriptati,mapati i praviti filter skripte

P.S.Obrisi Inbox kad mi saljes poruku
My FB: www.facebook.com/jasamcrazy

Refreshate temu staru 2 godine?  ???
Mysterious roleplay


Citat: mC.BiZMark poslato Septembar 15, 2012, 14:39:34 POSLE PODNE
10/10
Intresuje me na osnovu cega si ti dao ocijenu 10/10 kada je video uklonjen? i intresuje me zasto refreshujes teme stare i po 3god...(ne mislim na ovu)



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

Odlicna FS!


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić