"Trebam nešto" - tema

Započeo Correlli, Jul 30, 2010, 15:11:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Treba mi komanda /otkaci znaci samo da mi date komadu ako netko zeli i da mi kazete koje koordinate mijenjam i gdje je id posla koji mjenjam razumete me hvala nekom ako htjedne dat..

OptX

Ovako treba mi komanda /countdown ili FS nije bitno. Ako mi date komandu onda ako moze u ZCMD ja sam to trazio i po ovom forumu i po officionalnom ili kako se to vec kaze xD i nasao sam samo neke kikiriki xD (neke fuserske)! Plss

EDIT: Kako da napravim pri uslaku u server crnu pozadinu kao intro u unutar te pozadine neka slova (ta "neka slova" znam napravit ali crnu pozadinu ne bas)
Poslednja Izmena: Septembar 11, 2011, 19:28:56 POSLE PODNE od [LC]OptX

Trebam BoatOwnerShip (( Nea veze kakav je )). Samo da ima brodove u prodaji :D

Ovako molim vas imam problema sa NPC om pogledao sam vas tut ali takav tut neide na moj mod..neznam zasto neuklapa se u moji mod ko zna da napravi neka mi se javi na pm molim vas...Stavljam ogromne creditse...
Rescpect for:Gagi,Denis_Lapi,C++

Mene zanima sto sve sadrzi jedan jednostavni carownership...znm da je pitanje pomalo debilno al ici cu izraditi svoj carownership pa bi mi ovo dosta pomoglo
Trazim "Profesionalnog Skriptera" da mi napravi jednu stvar,cijena nebitna nek mi se javi na pm....trazim lika koji zna raditi ne nekog pocetnika


Trebam ownership za aute i motore...hitnoo...nisam bas neki u skriptanju...ugl moze biti kao i na balkan nationu...

Citat: Benetti poslato Septembar 16, 2011, 22:07:03 POSLE PODNE
Trebam ownership za aute i motore...hitnoo...nisam bas neki u skriptanju...ugl moze biti kao i na balkan nationu...
oces kao na CH ?

OptX

Citat: ♣ K4[Я]!K3â,,¢ ♣ poslato Septembar 17, 2011, 14:52:56 POSLE PODNE
Citat: Benetti poslato Septembar 16, 2011, 22:07:03 POSLE PODNE
Trebam ownership za aute i motore...hitnoo...nisam bas neki u skriptanju...ugl moze biti kao i na balkan nationu...
oces kao na CH ?

ajde daj meni bi trebao neki COS

Citat: [LC]OptX poslato Septembar 17, 2011, 20:49:32 POSLE PODNE
Citat: ♣ K4[Я]!K3â,,¢ ♣ poslato Septembar 17, 2011, 14:52:56 POSLE PODNE
Citat: Benetti poslato Septembar 16, 2011, 22:07:03 POSLE PODNE
Trebam ownership za aute i motore...hitnoo...nisam bas neki u skriptanju...ugl moze biti kao i na balkan nationu...
oces kao na CH ?

ajde daj meni bi trebao neki COS

Lol, pa pravite si sami uzmete neki Ownership i prepravljate ga u Ownership za brodove npr.Uzmeš COS od Ivexa i promijeniš ID-ove i sve drugo i imaš COS za brodove...AK ste me skontali xD...

Bili mi itko mogao dati property.cfg iz scriptfiles nekog gamemoda gdje je uscriptano prek 100 kuca,ono diljem LS-a,ali da je sistem kuca The Godfather...znaci ne one iz godfathera nego iz svog (( nekog drugog gamemoda di ima preko 100 kuca,jer meni nerade...tjst uvik isti problem sa svim gm-ovima s kojim sam probao ))

Kako namjestiti da je odreÄ'eni auto uvijek freezan kad se sjedne u njega?  ;)

Eh,evo malo tezi poslic ako bi neko bio ljubazan da mi odradi,ruku bi mu ljubio.
Treba mi komanda /give u ZCMDu,dakle da to sastoji:
/give [gun,drugs,mats] [ID/DeoNicka] [Kolicina]
Hvala unapred,namucih se ziv.

dragan12

Citat: [CH] Hitmanâ,,¢ poslato Septembar 18, 2011, 23:39:33 POSLE PODNE
Kako namjestiti da je odreÄ'eni auto uvijek freezan kad se sjedne u njega?  ;)
Ovo ide pod public OnPlayerEnterVehicle
Sada stavio sam ti da ne moze da udje u vozilo pod tim ID-em jer je glupo da udje i da ga freeza i onda da kuca /stuck ili sta vec...

new vozilo = GetPlayerVehicleID(playerid);
new Float:Pos[3];
GetPlayerPos(playerid,Pos[0],Pos[1],Pos[2]);
if(vozilo == STAVI ID VOZILA KOJI JE IG)//Ovde promeni sta je potrebno
{
SetPlayerPos(playerid,Pos[0],Pos[1],Pos[2]);
GameTextForPlayer(playerid, "Ne mozete da udjete u ovo vozilo", 3000, 6);
}

Ovo si dobio zbog avatara :D

Da vas pitam. Dali je ikako moguce napraviti, kad udarim sa autom negdje, da mi smanji HP ? Znaci, kao u RL, prilikom nesrece itd. I ukoliko je moguce, mozete mi dati kod ?




Dali je ikako moguce napraviti airbagove, kad udaris negdje sa autom da ti izlete (( samo na ovim boljim autima )) ?




Kako smanjiti cijene paydaya ?




Dali postoji FS za IG izradjivanje organizacija ?




Trebam TuT kako napraviti dialog da se pri registraciji bira spawn, i da se tu kasnije svaki put pri loginu spawna ?
Poslednja Izmena: Septembar 24, 2011, 11:47:03 PRE PODNE od [CY:RP & BM] ¤ SpaMaster ¤