"Trebam nešto" - tema

Započeo Correlli, Jul 30, 2010, 15:11:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [BD]Gagi_Corleone poslato Septembar 19, 2011, 17:11:54 POSLE PODNE
Ovo ide pod public OnPlayerEnterVehicle
Sada stavio sam ti da ne moze da udje u vozilo pod tim ID-em jer je [cenzura]o da udje i da ga freeza i onda da kuca /stuck ili sta vec...

new vozilo = GetPlayerVehicleID(playerid);
new Float:Pos[3];
GetPlayerPos(playerid,Pos[0],Pos[1],Pos[2]);
if(vozilo == STAVI ID VOZILA KOJI JE IG)//Ovde promeni sta je potrebno
{
SetPlayerPos(playerid,Pos[0],Pos[1],Pos[2]);
GameTextForPlayer(playerid, "Ne mozete da udjete u ovo vozilo", 3000, 6);
}


Ovo si dobio zbog avatara :D

e hvala, poslužit će mi, ali može li se da kad sjednes u auto da je auto freezan (da se nemoze vozit), a možeš izać iz njega..ako me razumiješ.. ;)
kažeÅ¡ zbog avatara? onda će bit i boljih  :D

dragan12

Citat: [CH] Hitmanâ,,¢ poslato Septembar 19, 2011, 19:35:33 POSLE PODNE
e hvala, poslužit će mi, ali može li se da kad sjednes u auto da je auto freezan (da se nemoze vozit), a možeš izać iz njega..ako me razumiješ.. ;)
kažeÅ¡ zbog avatara? onda će bit i boljih  :D

A sada pazi mozes koristiti:
http://wiki.sa-mp.com/wiki/Function:TogglePlayerControllable
Ali onda bi morao sa nekom komandom da radis da ga izbaci iz vozila ili da uradis timer u kojem znaci kada udjes u kola koristis ono iznad Toggle... i on ga freeza i onda napravis timer u kojem npr. broji 3 sekunde i onda stavis u timer to toggle... ali 1 znaci da nebude freezan vise. I koristis ovo RemovePlayerFromVehicle(playerid); da ga izbaci. Ako si me skapirao ako nisi uradicu ti samo reci :)

Citat: [CYRP] ¤ SpaMaster ¤ poslato Septembar 19, 2011, 18:17:21 POSLE PODNE
Da vas pitam. Dali je ikako moguce napraviti, kad udarim sa autom negdje, da mi smanji HP ? Znaci, kao u RL, prilikom nesrece itd. I ukoliko je moguce, mozete mi dati kod ?




Dali je ikako moguce napraviti airbagove, kad udaris negdje sa autom da ti izlete (( samo na ovim boljim autima )) ?




Kako smanjiti cijene paydaya ?




Dali postoji FS za IG izradjivanje organizacija ?

Citat: [BD]Gagi poslato Septembar 19, 2011, 21:03:56 POSLE PODNE
A sada pazi mozes koristiti:
http://wiki.sa-mp.com/wiki/Function:TogglePlayerControllable
Ali onda bi morao sa nekom komandom da radis da ga izbaci iz vozila ili da uradis timer u kojem znaci kada udjes u kola koristis ono iznad Toggle... i on ga freeza i onda napravis timer u kojem npr. broji 3 sekunde i onda stavis u timer to toggle... ali 1 znaci da nebude freezan vise. I koristis ovo RemovePlayerFromVehicle(playerid); da ga izbaci. Ako si me skapirao ako nisi uradicu ti samo reci :)

PM sam ti poslao u vezi ovoga, pa ćemo vidjeti..  :)

Mene zanima sto sve sadrzi jedan jednostavni carownership...znm da je pitanje pomalo debilno al ici cu izraditi svoj carownership pa bi mi ovo dosta pomoglo(refresh)
Trazim "Profesionalnog Skriptera" da mi napravi jednu stvar,cijena nebitna nek mi se javi na pm....trazim lika koji zna raditi ne nekog pocetnika

Moze neko napravit konamdu /area esto tipa jail ali se nalazi u arei 51 u lv-u i kad pokusas pobjec iz nje odeuzme ti se cijeli hp
Znaci cim prodes odreÄ'ene granice umres.Ako moze neko bio bi mu zahvalan.

Trazim neku RP skriptu, nesto kao Nexicus Roleplay (Ali ta ima previse bagova) pa me zanima dal ima nesto slicno

McEnnedy

Bok, trebam neki dobar RolePlay Mode, po mogucnosti da je preveden (hrvatski GameMode), i po mogucnosti da je u Los Santosu ili onim selima. Hvala unaprijed.

Citat: McEnnedy poslato Septembar 23, 2011, 10:57:55 PRE PODNE
Bok, trebam neki dobar RolePlay Mode, po mogucnosti da je preveden (hrvatski GameMode), i po mogucnosti da je u Los Santosu ili onim selima. Hvala unaprijed.

Je l' imas ti oci ?  ::)

http://balkan-samp.com/forum/index.php?board=12.0
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

McEnnedy

Citat: Gotti747 poslato Septembar 23, 2011, 14:28:25 POSLE PODNE
Citat: McEnnedy poslato Septembar 23, 2011, 10:57:55 PRE PODNE
Bok, trebam neki dobar RolePlay Mode, po mogucnosti da je preveden (hrvatski GameMode), i po mogucnosti da je u Los Santosu ili onim selima. Hvala unaprijed.

Je l' imas ti oci ?  ::)

http://balkan-samp.com/forum/index.php?board=12.0
Imam, ali zelim mod, koji je po vasem izboru najbolji, a da ima sto manje bugova


Citat: [CY:RP & BM] ¤ SpaMaster ¤ poslato Septembar 19, 2011, 18:17:21 POSLE PODNE
Da vas pitam. Dali je ikako moguce napraviti, kad udarim sa autom negdje, da mi smanji HP ? Znaci, kao u RL, prilikom nesrece itd. I ukoliko je moguce, mozete mi dati kod ?




Dali je ikako moguce napraviti airbagove, kad udaris negdje sa autom da ti izlete (( samo na ovim boljim autima )) ?




Kako smanjiti cijene paydaya ?




Dali postoji FS za IG izradjivanje organizacija ?




Trebam TuT kako napraviti dialog da se pri registraciji bira spawn, i da se tu kasnije svaki put pri loginu spawna ?


Lemi_Zero


McEnnedy