"Trebam nešto" - tema

Započeo Correlli, Jul 30, 2010, 15:11:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Moze li pomoc na ovoj temi : http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=30830.0
Malo sam dirao OnPlayerEnterCheckpoint i skontao sam da meni na modu:LARP uopce nece da ocitaje CP-ove,dal postoji neki stremer il nesto za to il je problem u necem trecem
Trazim "Profesionalnog Skriptera" da mi napravi jednu stvar,cijena nebitna nek mi se javi na pm....trazim lika koji zna raditi ne nekog pocetnika

mozel mi ko dat komandu za respawn vozila ili sta da ubacim da server automatski respawna vozila a i komanda bi bila pozeljna hvala

Citat: JONY poslato Septembar 08, 2011, 20:16:12 POSLE PODNE
mozel mi ko dat komandu za respawn vozila ili sta da ubacim da server automatski respawna vozila a i komanda bi bila pozeljna hvala

koji sistem komandi..?
Vratio sam se ponovo ocekjute novi server...

Citat: JONY poslato Septembar 08, 2011, 20:16:12 POSLE PODNE
mozel mi ko dat komandu za respawn vozila ili sta da ubacim da server automatski respawna vozila a i komanda bi bila pozeljna hvala

Pa kad dodas vozila sa AddStaticVehicle dodaj samo Ex - AddStaticVehicleEx

Vise o tome - http://wiki.sa-mp.com/wiki/AddStaticVehicleEx
Poslednja Izmena: Septembar 08, 2011, 20:22:39 POSLE PODNE od Intelektualac ♥

CitatCitat: JONY na Danas u 20:16:12
mozel mi ko dat komandu za respawn vozila ili sta da ubacim da server automatski respawna vozila a i komanda bi bila pozeljna hvala

koji sistem komandi..?

pa sistem komandi je ovaj cmd:rac ovo je primjer ili command:rac

Citat: JONY poslato Septembar 08, 2011, 20:51:58 POSLE PODNE
CitatCitat: JONY na Danas u 20:16:12
mozel mi ko dat komandu za respawn vozila ili sta da ubacim da server automatski respawna vozila a i komanda bi bila pozeljna hvala

koji sistem komandi..?

pa sistem komandi je ovaj cmd:rac ovo je primjer ili command:rac

Citat: Intelektualac ♥ poslato Septembar 08, 2011, 20:22:12 POSLE PODNE
Citat: JONY poslato Septembar 08, 2011, 20:16:12 POSLE PODNE
mozel mi ko dat komandu za respawn vozila ili sta da ubacim da server automatski respawna vozila a i komanda bi bila pozeljna hvala

Pa kad dodas vozila sa AddStaticVehicle dodaj samo Ex - AddStaticVehicleEx

Vise o tome - http://wiki.sa-mp.com/wiki/AddStaticVehicleEx

To procitaj.

CitatCitat: Intelektualac ♥ na Danas u 20:22:12
Citat: JONY na Danas u 20:16:12
mozel mi ko dat komandu za respawn vozila ili sta da ubacim da server automatski respawna vozila a i komanda bi bila pozeljna hvala

Pa kad dodas vozila sa AddStaticVehicle dodaj samo Ex - AddStaticVehicleEx

Vise o tome - http://wiki.sa-mp.com/wiki/AddStaticVehicleEx

To procitaj.

mozda me nisi razumio jer kak ce se respawnat vozila koja admin spawna nema tu ex i to


Citat: JusTSaYOmG poslato Septembar 08, 2011, 22:25:32 POSLE PODNE
Trebam komandu /cc
Pa samo u komandu stavis da salje prazne poruke tj sendclientmessage i tako ce ti se chat ocistiti ako mislis na tu komandu,to je nesto najlakse :S

CMD:cc(playerid, params[])
{
if(PlayerInfo[playerid][pGameMaster] >= 1)
    {
for(new chat = 0; chat <= 100; chat++)
SendClientMessageToAll(COLOR_YELLOW, " ");
SendClientMessageToAll(0x255FFFF, ""BIJELA"-| "SVIJETLOPLAVA"stavi sta zelisc"BIJELA" |-");
SendClientMessageToAll(0x255FFFF, ""ZELENA"GameMaster "BIJELA"je ocistio chat");
}
if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 1)
    {
for(new chat = 0; chat <= 100; chat++)
SendClientMessageToAll(COLOR_YELLOW, " ");
SendClientMessageToAll(0x255FFFF, ""BIJELA"-| "SVIJETLOPLAVA"stavi sta zlis "BIJELA"|-");
SendClientMessageToAll(0x255FFFF, ""SVIJETLOPLAVA"Administrator "BIJELA"je ocistio chat");
}
return 1;
}

et ti komanda /cc

Ako neko ima GTARP skriptu da je prevedena 80-90% molio bi da ostavi ovdje ili mi posalje link za download na PM..hitno mi treba.Ne treba biti editovana nek je samo prevedena

ma nema :) de ako neko nadje nek postavi ovdje

Koristim LARP mod..meni nereagira OnPlayerEnterCheckpoint zna li netko u cemu moze biti problem?
Trazim "Profesionalnog Skriptera" da mi napravi jednu stvar,cijena nebitna nek mi se javi na pm....trazim lika koji zna raditi ne nekog pocetnika

JusT

Trebam FS Oruzje Skill ako netko ima

Treba mi komanada za popravak svih vozila na serveru ?  if(strcmp(cmd, "/fixallcar", true) == 0 || strcmp(cmd, "/fac", true) == 0)
U strcmp.!