"Trebam nešto" - tema

Započeo Correlli, Jul 30, 2010, 15:11:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 29 gostiju pregledaju ovu temu.

EL jel mi mozes napraviti cmd da admin odgovori igracu da samo to vidiigrac i admini?

Citat: [CL]Cooper poslato Jul 02, 2011, 12:01:08 POSLE PODNE
EL jel mi mozes napraviti cmd da admin odgovori igracu da samo to vidiigrac i admini?
nesto kao /pm (privatnu porkuku??) da admin pise pr. /pm ID cao i samo admin i igrac da vide to?

Citat: Darko a.k.a OptX poslato Jul 02, 2011, 11:07:10 PRE PODNE
Trazim komandu /naruci(za kafic)

Hoce mi ko odg ?
Respect : [TG]$--L84S--$,System32,[BD]Gagi_Corleone

Treba mi FS sa kucama za kupovinu da ih ima sto vise po Lsantosu ako ima ko molim vas da mi da download :)))
ili ako nekom nije tesko da napravi :)
(svidjaju mi se sa ravena'nes na taj nacin ali nebiram :)))

Citat: Eazy_Eye poslato Jul 03, 2011, 00:41:17 PRE PODNE
Treba mi FS sa kucama za kupovinu da ih ima sto vise po Lsantosu ako ima ko molim vas da mi da download :)))
ili ako nekom nije tesko da napravi :)
(svidjaju mi se sa ravena'nes na taj nacin ali nebiram :)))

Uzmi Garsionv...ti ih u igri sam stavljas..ali o nije bas za rp server....
//

Pozdrav svima.

Može li mi netko napraviti,da kad netko nekome poÅ¡alje poruku (/sms) da to Admini vide,ne mislim na /Bigears i sl. Znači da Adminu doÄ'e neÅ¡to kao: " SMS | Ime_Prezime -> Ime_Prezime| [Tekst poruke]"

te da admini vide Å¡aptanja (/W) da im doÄ'e neÅ¡to kao: " Saptanje | Ime_Prezime -> Ime_Prezime | [text] "

Tražio sam po forumu i sve što su neki napisali,pokušao sam i nisam uspio :/

--

Kako da napravim komandu /port [broj] (npr banka je broj 1 i ja pisem /port 1 i portam se do banke ) pošto imam puno komandi,npr. /gotovijecnica,/gotoburg,/gotobanka,/gotobk,/gotobolnica itd itd i kako da sve to stavim na jedno, /port ?

to je to xD

Hvala na odgovoru,LP.

Poslednja Izmena: Jul 03, 2011, 08:47:38 PRE PODNE od pHon

Citat: [A]Ricky poslato Jul 03, 2011, 00:44:06 PRE PODNE
Citat: Eazy_Eye poslato Jul 03, 2011, 00:41:17 PRE PODNE
Treba mi FS sa kucama za kupovinu da ih ima sto vise po Lsantosu ako ima ko molim vas da mi da download :)))
ili ako nekom nije tesko da napravi :)
(svidjaju mi se sa ravena'nes na taj nacin ali nebiram :)))

Uzmi Garsionv...ti ih u igri sam stavljas..ali o nije bas za rp server....
al mni treba bas za rp... ://
ako nekom nije tesko da napravi pa da mi da ili ako ima gotova..da ima sto vise kuca u LSantosu

Citat: [A]Ricky poslato Jul 03, 2011, 00:44:06 PRE PODNE
Citat: Eazy_Eye poslato Jul 03, 2011, 00:41:17 PRE PODNE
Treba mi FS sa kucama za kupovinu da ih ima sto vise po Lsantosu ako ima ko molim vas da mi da download :)))
ili ako nekom nije tesko da napravi :)
(svidjaju mi se sa ravena'nes na taj nacin ali nebiram :)))

Uzmi Garsionv...ti ih u igri sam stavljas..ali o nije bas za rp server....
Reci mi sto nije? Jeste uz malo uredjenja  ;)


Zlatan_Ibrahimovic

Trebao bih vehicle system bez engine ako moze (samo lights,bonnet,boot) ako hocete...Jer ja zaista nikako to rijesiti uvijek mi izbace neki errori pa nez kako. Hvala

Citat: LuxZillo poslato Jul 03, 2011, 16:34:08 POSLE PODNE
Trebao bih vehicle system bez engine ako moze (samo lights,bonnet,boot) ako hocete...Jer ja zaista nikako to rijesiti uvijek mi izbace neki errori pa nez kako. Hvala

Skini Ivexov :S

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=13692.0
//

Citat: [A]Ricky poslato Jul 03, 2011, 16:36:48 POSLE PODNE
Citat: LuxZillo poslato Jul 03, 2011, 16:34:08 POSLE PODNE
Trebao bih vehicle system bez engine ako moze (samo lights,bonnet,boot) ako hocete...Jer ja zaista nikako to rijesiti uvijek mi izbace neki errori pa nez kako. Hvala

Skini Ivexov :S

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=13692.0
Njemu netreba COS = CarOwnerShip nego samo funkcije otvaranje gepeka, haube paljenja svjetla, sve osim engine.
@ Lux trebas kao u obliku FS  ?

Citat: pHon poslato Jul 03, 2011, 05:35:20 PRE PODNE
Pozdrav svima.

Može li mi netko napraviti,da kad netko nekome poÅ¡alje poruku (/sms) da to Admini vide,ne mislim na /Bigears i sl. Znači da Adminu doÄ'e neÅ¡to kao: " SMS | Ime_Prezime -> Ime_Prezime| [Tekst poruke]"

te da admini vide Å¡aptanja (/W) da im doÄ'e neÅ¡to kao: " Saptanje | Ime_Prezime -> Ime_Prezime | [text] "

Tražio sam po forumu i sve što su neki napisali,pokušao sam i nisam uspio :/

--

Kako da napravim komandu /port [broj] (npr banka je broj 1 i ja pisem /port 1 i portam se do banke ) pošto imam puno komandi,npr. /gotovijecnica,/gotoburg,/gotobanka,/gotobk,/gotobolnica itd itd i kako da sve to stavim na jedno, /port ?

to je to xD

Hvala na odgovoru,LP.



Bump,hoće li mi pomoći netko? :/

Citat: pHon poslato Jul 03, 2011, 17:12:46 POSLE PODNE
Citat: pHon poslato Jul 03, 2011, 05:35:20 PRE PODNE
Pozdrav svima.

Može li mi netko napraviti,da kad netko nekome poÅ¡alje poruku (/sms) da to Admini vide,ne mislim na /Bigears i sl. Znači da Adminu doÄ'e neÅ¡to kao: " SMS | Ime_Prezime -> Ime_Prezime| [Tekst poruke]"

te da admini vide Å¡aptanja (/W) da im doÄ'e neÅ¡to kao: " Saptanje | Ime_Prezime -> Ime_Prezime | [text] "

Tražio sam po forumu i sve što su neki napisali,pokušao sam i nisam uspio :/

--

Kako da napravim komandu /port [broj] (npr banka je broj 1 i ja pisem /port 1 i portam se do banke ) pošto imam puno komandi,npr. /gotovijecnica,/gotoburg,/gotobanka,/gotobk,/gotobolnica itd itd i kako da sve to stavim na jedno, /port ?

to je to xD

Hvala na odgovoru,LP.



Bump,hoće li mi pomoći netko? :/
Evo ja cu ti uraditi samo reci Strcmp il ? Zcmd ?