"Trebam nešto" - tema

Započeo Correlli, Jul 30, 2010, 15:11:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 26 gostiju pregledaju ovu temu.

jel mi moze ko pomoc kako da napravit dakar race. npr da ima u svom serveru pa da mi iskopira samo gdje sta trebam stavit i to...
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Mozel mi ko pomoci oko /v find komande trazio sam ovdje na forumu i nesto sam naso al neradi evo Vam moja komanda kako izgleda pa ako mozete da mi date novu komandu ili moju prepravite...Hvala za pomoc unaprijed!
else if(strcmp(x_nr,"find1",true) == 0)
          {
               if(PlayerInfo[playerid][pPcarkey] != 999)
               {
                     new Float:x, Float:y, Float:z;
                     GetVehiclePos(PlayerInfo[playerid][pPcarkey], x,y,z);
                     SetPlayerCheckpoint(playerid,x,y,z,10);
                }
                else { SendClientMessage(playerid, COLOR_YELLOW, "Ne posjedujes vozilo pod tim brojem");}
          }
        }
        else
        {
            SendClientMessage(playerid, COLOR_WHITE, "Podsjetnik: (/v)ehicle [name]");
            SendClientMessage(playerid, COLOR_WHITE, "Available names: park, lock(1-3), find(1-3), sell, sellto, color");
            return 1;
        }


Citat: sampzone poslato Jun 29, 2011, 18:15:29 POSLE PODNE
Mozel mi ko pomoci oko /v find komande trazio sam ovdje na forumu i nesto sam naso al neradi evo Vam moja komanda kako izgleda pa ako mozete da mi date novu komandu ili moju prepravite...Hvala za pomoc unaprijed!
else if(strcmp(x_nr,"find1",true) == 0)
          {
               if(PlayerInfo[playerid][pPcarkey] != 999)
               {
                     new Float:x, Float:y, Float:z;
                     GetVehiclePos(PlayerInfo[playerid][pPcarkey], x,y,z);
                     SetPlayerCheckpoint(playerid,x,y,z,10);
                }
                else { SendClientMessage(playerid, COLOR_YELLOW, "Ne posjedujes vozilo pod tim brojem");}
          }
        }
        else
        {
            SendClientMessage(playerid, COLOR_WHITE, "Podsjetnik: (/v)ehicle [name]");
            SendClientMessage(playerid, COLOR_WHITE, "Available names: park, lock(1-3), find(1-3), sell, sellto, color");
            return 1;
        }


Koliko znam ti si usao u sluzbenu listu sa svojim serverom i koliko znam da sada sam trebas raditi a ne drugi da ti radi potrudi se malo malo se pomuci,a NE DA TI DRUGI SCRIPTAJU SERVER .....U SLUZBENOJ SI LISTI RADI SAM DECKO

nigdje u uslovima za sluzbenu listu ne stoji da ti niko nesmije pomagati u skriptenju...tako da trazim samo ovo  i zar nevidite da samsmanjio teme i da sad vise sam radim

dragan12

Citat: sampzone poslato Jun 29, 2011, 18:38:15 POSLE PODNE
nigdje u uslovima za sluzbenu listu ne stoji da ti niko nesmije pomagati u skriptenju...tako da trazim samo ovo  i zar nevidite da samsmanjio teme i da sad vise sam radim
Poslacu ti na PM sada. Nikola nemoras odmah da nekog osudjujes i da pises nesto ako ne znas

Ima ko sistem kad neko posalje poruku da to vide svi admini ?

koristis ovu funkciju u komandi /sms ili /pm kako je vec
stock ABroadCast(color,const string[])
{
foreach(Player, i)
if (IsPlayerAdmin(i) || GetPVarInt(i, "Admin") >= 1)
{
SendClientMessage(i, color, string);
}
return 1;
}


treba ti foreach include i ovo if (IsPlayerAdmin(i) || GetPVarInt(i, "Admin") >= 1)
zamjeni s onim kako ti je u skripti
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Citat: System32 poslato Jun 30, 2011, 22:33:28 POSLE PODNE
koristis ovu funkciju u komandi /sms ili /pm kako je vec
stock ABroadCast(color,const string[])
{
foreach(Player, i)
if (IsPlayerAdmin(i) || GetPVarInt(i, "Admin") >= 1)
{
SendClientMessage(i, color, string);
}
return 1;
}



treba ti foreach include i ovo if (IsPlayerAdmin(i) || GetPVarInt(i, "Admin") >= 1)
zamjeni s onim kako ti je u skripti

Ma ja hocu kada neko posalje /sms da to izadje na AdmWarn-u. -.-

o jebote pa sat sam ti dao nego to? Tu funkciju koristi /sms-u daj malo citaj
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Ovako,početnik sam u skriptanju (moglo bi se reći da ništa ne znam :D) i potrebna mi je jedna komanda:

Komanda koja će biti  /imeheadadmina(npr. /josip) i da će biti napisano ime tog head admina i ono Å¡to on govori i svi igrači na serveru će vidjeti to. Tu komandu  samo mogu koristiti head admini. Ako netko ovo napravi bio bih mu jako zahvalan. Molio bih odgovor Å¡to prije jer mi je ovo potrebno :/

------

TakoÄ'er treba mi komanda za event,znaci da GM/Admin kad pravi event da ima onaj neki chat kao sto je (na ch) /ekazi ili negdje dalje /x
i da se to čuje u radijusu nekoliko metara.

------

i treba mi /mute [ID/Dio imena] [Vrijeme] poÅ¡to sad imam samo /mute al to muta igrača na neodreÄ'eno,pa mi je to glupo,bilo bi bolje da ima timer.

------

Treba mi komanda /apm ili /adm kojom admin odgovara na pitanja s /reporta...

Hvala i LP
Poslednja Izmena: Jul 01, 2011, 16:38:23 POSLE PODNE od pHon

Meni treba komanda kojom admin odgovara na reportove a da drugi igraci to ne vide

Meni treba da mi netko odgovori na moj topic [POMOC]Level up i za NPC-ove sad novi  :'(

Trazim komandu /naruci(za kafic)
Respect : [TG]$--L84S--$,System32,[BD]Gagi_Corleone

trazim neki dobar i ednostavni house ingame creator....

Citat: Gigov.so poslato Jul 02, 2011, 11:49:31 PRE PODNE
trazim neki dobar i ednostavni house ingame creator....

Evo ja radim jedan takav, kao FS, bit ce dostupan u toku dana...

EDIT: Nemam zivaca :S nikakvo vrijeme...
Poslednja Izmena: Jul 02, 2011, 13:48:47 POSLE PODNE od EM|Pacino
Just one more time.