"Trebam nešto" - tema

Započeo Correlli, Jul 30, 2010, 15:11:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 30 gostiju pregledaju ovu temu.

Ma samo me zanima kako je to malo bijelo dobio u sredini

Citat: Outlawz poslato Jun 15, 2011, 23:05:35 POSLE PODNE
Nesto me zanima kako je dobji ovu boju sto sam zaokruzio crnim http://i.imgur.com/w896R.png kao plava i malo u sredini bijelo
Koje? Ja ne vidim nista zaokruzeno....

edit: aha, evo... nije mi ucitao celu sliku...pa to ti je boja... samo je uzeo drugu boju... trebas samo naci kod te boje...
Poslednja Izmena: Jun 15, 2011, 23:53:24 POSLE PODNE od RpC

Citat: RpC poslato Jun 15, 2011, 23:52:00 POSLE PODNE
Citat: Outlawz poslato Jun 15, 2011, 23:05:35 POSLE PODNE
Nesto me zanima kako je dobji ovu boju sto sam zaokruzio crnim http://i.imgur.com/w896R.png kao plava i malo u sredini bijelo
Koje? Ja ne vidim nista zaokruzeno....

edit: aha, evo... nije mi ucitao celu sliku...pa to ti je boja... samo je uzeo drugu boju... trebas samo naci kod te boje...
dolje u lijevom kutu...

Pa da znam kod nebih ovdje postao  :P

Citat: Outlawz poslato Jun 15, 2011, 23:59:12 POSLE PODNE
Pa da znam kod nebih ovdje postao  :P
Nisan siguran , jesi probao one 0.3c boje stavljat u TextDraw-owe?

Da probao sam al nemoze tako uopce se neukapaju
Poslednja Izmena: Jun 16, 2011, 00:01:49 PRE PODNE od Outlawz

nikako nego sa 0.3c bojama, imas Lukin color picker, on ti kreira u hex kodu i 0.3c bojama, pa ti odaberes plavu i bijelu, stavis plavu do nekog slova pa bijelu pa opet plavu xD
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

trebam tut za pravenje TDM, i naravno da se netrosi hp ako se pujcajuj igraci od isti team

Citat: Mario Velickovski poslato Jun 16, 2011, 11:36:37 PRE PODNE
trebam tut za pravenje TDM, i naravno da se netrosi hp ako se pujcajuj igraci od isti team

Imas na samp forumu..probam ti naci

trebam onu skriptu ili koamndu za vidjeti FPS svoj
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Pa imas kad uÄ'es u sampu da namjestis svoj FPS kucas /fpslimit imas od 20 do 100 100 ti je najbolji

ma ne to nego da pokazuje ercimo kucas /fps i onda ti izabci koliki ti j FPS, isto kako na Xfireu
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

ee imam problem tesko se komande ucitavaju npr. ja upisem komandu i nakon 2 3 minute se tek pokrene

Imam pitanje da li je u sampu moguce nabildati covijeka i kad je bas nabildan trci malo sporije

Citat: bump poslato Jun 16, 2011, 22:13:48 POSLE PODNE
ee imam problem tesko se komande ucitavaju npr. ja upisem komandu i nakon 2 3 minute se tek pokrene
lagg

edit: trebam nekog ko ce mi prevest jedan ravens mod... poslat cu mu download na PM !
molio bih ozbiljne ljude,a ne da me neko zeza.jer mi je hitno,a i nemam bas vremena...
javite mi se na PM !!!
Poslednja Izmena: Jun 16, 2011, 22:24:36 POSLE PODNE od KombinatoR