Area 51

Započeo [IF] mariomako, Jul 26, 2010, 15:41:43 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: []Jan poslato Jul 27, 2010, 12:11:51 POSLE PODNE
Meni i dalje nesto nije jasno ta 3 sto su prije radili u Arei 51 kazu da tamo nema nikakvih NLO i nihahvih Malih Zelenih. Ali je meni tu nesto sumnjivo kriju nesto 100% inace da nekriju nisto pustili bi ljude da setaju tamo ali ako se neko priblizi tom podrucju vojnici ga ubiju bez upozorenja. Sto bi po meni znacilo da ta 3 sto su prije tamo radili da su rekli da nema nicega samo da javnost nista nesumnja tj. oni su lagali u tom intervjuu. Za sada imaju samo slike iz satelita, avioni nesmiju preljetati areu 51 zato sto ih mogu ubit ovi iz Aree. Nesto skrivaju 100% ta 3 sto su radili tamo tvrde da je to samo za testiranje aviona i treninge CIE. Nesto kriju garant a ni sam Bog nezna sta.

Ko ti je rekao da nesmiju preljetati, smiju smiju, ali nesmiju se spuÅ¡tati te dok doÄ'u ih toranj pita kud idu da mu daju direktne upute.

@Bazuka kakve te nindže jebu u mozak, ako proÄ'eÅ¡ crtu, dolje dolazi zaÅ¡titar u kamionetu ilitiga "camo-dude" (zovu ih tako jer imaju kamuflirane kombije) i zaustavlja te i kaže ti uljudno da izaÄ'eÅ¡, da je to vladina instalacija. Ako ne posluÅ¡aÅ¡ ili samo ubrzaÅ¡ i kreneÅ¡ prema bazi onda te pokuÅ¡aju uloviti i strpaju te u zatvor, ako te nemogu uloviti te pogode snajperom, ili ako si prebrz za ciljanje dignu avion u zrak i cjelog te uniÅ¡te. Makar mislim da su izgubili pravo da te ubiju ako tamo dodes u proteklih 10-ak godina.
Poslednja Izmena: Jul 28, 2010, 07:58:50 PRE PODNE od LordShigi


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Citat: LordShigi poslato Jul 28, 2010, 07:53:51 PRE PODNE
Citat: []Jan poslato Jul 27, 2010, 12:11:51 POSLE PODNE
Meni i dalje nesto nije jasno ta 3 sto su prije radili u Arei 51 kazu da tamo nema nikakvih NLO i nihahvih Malih Zelenih. Ali je meni tu nesto sumnjivo kriju nesto 100% inace da nekriju nisto pustili bi ljude da setaju tamo ali ako se neko priblizi tom podrucju vojnici ga ubiju bez upozorenja. Sto bi po meni znacilo da ta 3 sto su prije tamo radili da su rekli da nema nicega samo da javnost nista nesumnja tj. oni su lagali u tom intervjuu. Za sada imaju samo slike iz satelita, avioni nesmiju preljetati areu 51 zato sto ih mogu ubit ovi iz Aree. Nesto skrivaju 100% ta 3 sto su radili tamo tvrde da je to samo za testiranje aviona i treninge CIE. Nesto kriju garant a ni sam Bog nezna sta.

Ko ti je rekao da nesmiju preljetati, smiju smiju, ali nesmiju se spuÅ¡tati te dok doÄ'u ih toranj pita kud idu da mu daju direktne upute.

@Bazuka kakve te nindže jebu u mozak, ako proÄ'eÅ¡ crtu, dolje dolazi zaÅ¡titar u kamionetu ilitiga "camo-dude" (zovu ih tako jer imaju kamuflirane kombije) i zaustavlja te i kaže ti uljudno da izaÄ'eÅ¡, da je to vladina instalacija. Ako ne posluÅ¡aÅ¡ ili samo ubrzaÅ¡ i kreneÅ¡ prema bazi onda te pokuÅ¡aju uloviti i strpaju te u zatvor, ako te nemogu uloviti te pogode snajperom, ili ako si prebrz za ciljanje dignu avion u zrak i cjelog te uniÅ¡te. Makar mislim da su izgubili pravo da te ubiju ako tamo dodes u proteklih 10-ak godina.

Ja sam procito da avioni nesmiju preljetat ili ce ih srusit.
Little Devil will burn you

Smiju, ali dok dodu u njihov prostor onda ih suptilno zamole da izaÄ'u putem rečenice (prevedeno) "Koje je vaÅ¡e odrediÅ¡e?.........Evo vam upute za direktan dolazak na odrediÅ¡te."


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Ne ne ne ne!!! DoÄ'u nindže u avion i poubijaju sve u avionu i onda ga sruže kao kamikaze!!!! Znači postoje nindže kamikaze!






RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Jbt pa znate sta bi to moralo da znaci da morade da obilazite.avioni smiju letjeti al prije nego sto dodju nad zracni prostor aree moraju da daju detaljne kordinate gdje idu,dok ako pokusavate da upadnete u areu daju vam upozorenja a ako ne poslusate BUUUUM :)))) iskreno mislim da se area koristila za razvijanje oruzja tokom hladnog rata kao i da su tamo sakrivene nuklearne glave jer se amerika obvezala na unistenja nuklearnih bombi-mos mislit :))
Uskoro otvaranje servera.Svi ljudi sa Balkan Samp foruma su pozvani

_________________________________________________________
Molim vas da mi potvrdite link ispod jer on mi je od jedne online igre koju igram i trebaju mi da kazem goldi a vi mi mozete pomoci.Nemorate se bojati nije nikakav virus ili takvo nesto.Hvala unapred
*****http://s3.ba.gladiatus.org/game/c.php?uid=91319

Pa tamo se izvršava testanje nuklearnih bombi.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

pa mogu oni testati bilo sta unutra...area 51 je drugi najcuvaniji objekat u americi tj. posle pentagona a tek posle njih dolazi bjela kuca(znaci njima je vaznije to sta je u arei nego njihov predsjednik) i da ti nebude cudno xaxa....isto tako ako neko od vas nije znao bio sam naso sajt o kome se govori o tome da je area 51 razotkrivena da kazemo ali isto tako da postoji barem jos 3 aree tj. prostora zatvorena za oci javnosti ali u novije vreme oni su pretvoreni u obicne vojnicke kampove....isto tako ako je neko gledo film ja msm da se zvao marsovci napadaju kada hrpe ljudi idu kroz pustinju nalete na zatvoren prostor a kad ono tamo 2-3 vanezemaljca na obdukciji i leteci brod za svaki sluca-zar vam to ne nalici na area 51..poz
Uskoro otvaranje servera.Svi ljudi sa Balkan Samp foruma su pozvani

_________________________________________________________
Molim vas da mi potvrdite link ispod jer on mi je od jedne online igre koju igram i trebaju mi da kazem goldi a vi mi mozete pomoci.Nemorate se bojati nije nikakav virus ili takvo nesto.Hvala unapred
*****http://s3.ba.gladiatus.org/game/c.php?uid=91319