Area 51

Započeo [IF] mariomako, Jul 26, 2010, 15:41:43 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Sta je to sto mi vikamo area 51 sta je to ustvari
otisao sam na San Andreas Single Player imalo je puno policajca i dole mislim da ime 2 bombe ali nemogu skontat sta je to
na neki serveri se koristi kako popravan dom?

Poslednja Izmena: Jul 26, 2010, 15:45:48 POSLE PODNE od Mario Velickovski

Citat: Mario Velickovski poslato Jul 26, 2010, 15:41:43 POSLE PODNE
Sta je to sto mi vikamo area 51 sta je to ustvari
otisao sam na San Andreas Single Player imalo je puno policajca i dole mislim da ime 2 bombe ali nemogu skontat sta je to
na neki serveri se koristi kako popravan dom?


Area 51 u RL ti je mjesto gdje se istrazuju nove tehnologije letjelica. Ono, polijetanje uspravno najveće brzine, a šuška se da su tamo zarobljeni vanzemljaci i da imaju ostatke nlo-a (nlo - neindetificirani leteći objekat)

Citat: BloodMaster(Viky) poslato Jul 26, 2010, 18:08:53 POSLE PODNE
Citat: Mario Velickovski poslato Jul 26, 2010, 15:41:43 POSLE PODNE
Sta je to sto mi vikamo area 51 sta je to ustvari
otisao sam na San Andreas Single Player imalo je puno policajca i dole mislim da ime 2 bombe ali nemogu skontat sta je to
na neki serveri se koristi kako popravan dom?


Area 51 u RL ti je mjesto gdje se istrazuju nove tehnologije letjelica. Ono, polijetanje uspravno najveće brzine, a šuška se da su tamo zarobljeni vanzemljaci i da imaju ostatke nlo-a (nlo - neindetificirani leteći objekat)

Da isto se i prica da je tamo sletio NLO i da sad imaju ostatke NLO i da su tamo vanzemaljci zarobljeni.
Little Devil will burn you

Area 51
Riječ je o Američkoj tajnoj bazi koja je bila posebno aktivna za vrijeme hladnog rata.Iz nje su izaÅ¡li gotovo svi tajni i stelth avioni.TakoÄ'er se vjeruje da su tu ostaci NLO-a koji se sruÅ¡io u Roswellu.ÄŒesto je bilo i priča da su djelatnici te baze  oboljevali od mističnih bolesti uzrokovanih raznim pokusima i otrovima.Vjeruje da se tu kriju i tjela izvanzemaljaca(ako su ikad postojala).

Citat: Nicky_Boss poslato Novembar 13, 2010, 10:51:20 PRE PODNE
tako su i mene nasli...nasli moj ip ujutro pokucaju na vrata ja otvorim jbt policajci ja se čudim zasto su došli, oni meni kaze jesi ti Micke_Boss sa san andreasa ja kazem da, morate poči sa nama da vam postavimo neka pitanja, jbt morao sam laggat da necu ic na sudove itd..
Citat: Nik Delgad poslato Jul 27, 2010, 15:25:39 POSLE PODNE
DoÄ'u ti japanci obučeni u nindže i masakriraju te!
:P :P


Inace ta Area 51 postoji u RLu za one koji neznaju!

Correlli

Citat: |ALIVE| poslato Jul 26, 2010, 21:01:19 POSLE PODNE
Inace ta Area 51 postoji u RLu za one koji neznaju!

A o ćemu misliš da su ljudi koji su postali ovdje razgovarali?

Meni i dalje nesto nije jasno ta 3 sto su prije radili u Arei 51 kazu da tamo nema nikakvih NLO i nihahvih Malih Zelenih. Ali je meni tu nesto sumnjivo kriju nesto 100% inace da nekriju nisto pustili bi ljude da setaju tamo ali ako se neko priblizi tom podrucju vojnici ga ubiju bez upozorenja. Sto bi po meni znacilo da ta 3 sto su prije tamo radili da su rekli da nema nicega samo da javnost nista nesumnja tj. oni su lagali u tom intervjuu. Za sada imaju samo slike iz satelita, avioni nesmiju preljetati areu 51 zato sto ih mogu ubit ovi iz Aree. Nesto skrivaju 100% ta 3 sto su radili tamo tvrde da je to samo za testiranje aviona i treninge CIE. Nesto kriju garant a ni sam Bog nezna sta.
Little Devil will burn you

A šta te briga, sve će to isplivat na površinu, kad tad.




aha sada mi se razjasnilo a zasto vecina svi servere koristu to samo za Alcatraz ili Popraavn dom?

Valjda zato Å¡to je ograÄ'en. Daj malo taj mozak uključi. :)




Citat: []Jan poslato Jul 27, 2010, 12:11:51 POSLE PODNE
Meni i dalje nesto nije jasno ta 3 sto su prije radili u Arei 51 kazu da tamo nema nikakvih NLO i nihahvih Malih Zelenih. Ali je meni tu nesto sumnjivo kriju nesto 100% inace da nekriju nisto pustili bi ljude da setaju tamo ali ako se neko priblizi tom podrucju vojnici ga ubiju bez upozorenja. Sto bi po meni znacilo da ta 3 sto su prije tamo radili da su rekli da nema nicega samo da javnost nista nesumnja tj. oni su lagali u tom intervjuu. Za sada imaju samo slike iz satelita, avioni nesmiju preljetati areu 51 zato sto ih mogu ubit ovi iz Aree. Nesto skrivaju 100% ta 3 sto su radili tamo tvrde da je to samo za testiranje aviona i treninge CIE. Nesto kriju garant a ni sam Bog nezna sta.



Koja 3??? njih ima pun krc. tamo su pravili najbrze i najjace avione, tehnologiju!

Citat: Nicky_Boss poslato Novembar 13, 2010, 10:51:20 PRE PODNE
tako su i mene nasli...nasli moj ip ujutro pokucaju na vrata ja otvorim jbt policajci ja se čudim zasto su došli, oni meni kaze jesi ti Micke_Boss sa san andreasa ja kazem da, morate poči sa nama da vam postavimo neka pitanja, jbt morao sam laggat da necu ic na sudove itd..
Citat: Nik Delgad poslato Jul 27, 2010, 15:25:39 POSLE PODNE
DoÄ'u ti japanci obučeni u nindže i masakriraju te!
:P :P


Citat: [CH]Bazuka poslato Jul 27, 2010, 12:41:58 POSLE PODNE
Citat: []Jan poslato Jul 27, 2010, 12:11:51 POSLE PODNE
Meni i dalje nesto nije jasno ta 3 sto su prije radili u Arei 51 kazu da tamo nema nikakvih NLO i nihahvih Malih Zelenih. Ali je meni tu nesto sumnjivo kriju nesto 100% inace da nekriju nisto pustili bi ljude da setaju tamo ali ako se neko priblizi tom podrucju vojnici ga ubiju bez upozorenja. Sto bi po meni znacilo da ta 3 sto su prije tamo radili da su rekli da nema nicega samo da javnost nista nesumnja tj. oni su lagali u tom intervjuu. Za sada imaju samo slike iz satelita, avioni nesmiju preljetati areu 51 zato sto ih mogu ubit ovi iz Aree. Nesto skrivaju 100% ta 3 sto su radili tamo tvrde da je to samo za testiranje aviona i treninge CIE. Nesto kriju garant a ni sam Bog nezna sta.



Koja 3??? njih ima pun krc. tamo su pravili najbrze i najjace avione, tehnologiju!



Pa isse ajde citaj malo ja govorim o ovoj trojci koja su intervjuirana. Jbt sve moje postove govoris da nest nevalja a nakraju sam ti ispadnes glup.
Little Devil will burn you


Citat: Nicky_Boss poslato Novembar 13, 2010, 10:51:20 PRE PODNE
tako su i mene nasli...nasli moj ip ujutro pokucaju na vrata ja otvorim jbt policajci ja se čudim zasto su došli, oni meni kaze jesi ti Micke_Boss sa san andreasa ja kazem da, morate poči sa nama da vam postavimo neka pitanja, jbt morao sam laggat da necu ic na sudove itd..
Citat: Nik Delgad poslato Jul 27, 2010, 15:25:39 POSLE PODNE
DoÄ'u ti japanci obučeni u nindže i masakriraju te!
:P :P