Paintball

Započeo [MX] MineCraft Kruno1407 SoaD Macaskill.cpp, Jul 26, 2010, 01:49:26 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovako..zelio bih otvoriti svoj terencic za paintball..mislim za pocetak kupiti pistolje za 220 kn..6 komada.. i paket 2000 kuglica za njega dodje 300 kn..i loaderi mi dodju 60 kn 10 komada..dakle..bili to bilo pametno..mislio samo ovako to napraviti..ali treba izdvoiti povecu svotu novca..12000 kn treba za one malo bolje puske..a ja bas i nemam toliko..mislim svake nedjeje otvorit kao neki...kako da kazem..turnir..nije za nagradu nego ovako za zabavu i rekreaciju..ulaz bi se placao 25 kn..prijava u tim 50 kn..loaderi sa 50 kuglica 35 kn..i tako da mi dodje 6 ljudi na nedjelju..to bi bilo..po jednom covjeku 120 kn i jos x6 to je..620 kn po nedjelji..mozda dodje i vise ljudi..posto imam jako puno frendova koji su jako zainteresirani za paintball..
ima ih najmanjje 20..i sada znaci po covjeku je sve ukupno da igra 120kn i recimo da njih 13-15 dodje..to je 120x13=1560 kn ako sam dobro izracunao..i dok zaradim malo vise kupim si one malo jace puske i onda otvorim turnir..rostiljada piva i sve to da dige atmosferu..da dodje vise ljudi..a i moji frendovi jos pozovu nekoga..posto oni znaju ove koje ja ne poznajem..i eto..nedjeljno se zaradi 1500kn..samo ako bi mi nesto predlozili da stavim na glavu..posto su mi kacige malo skupe..pistolji,kuglice,loaderi=2500 kn sveukupno..a ja imam 3000 kn u ustedi..a kaciga dodje 350 kn..pa sad mi je ta zastita mali problem..samo mi nemojte rec da stavim svasmasku na glavu ;D

RECITE STA MISLITE NA SVE OVO!

VRIJEDI LI DA OTVORIM?

ZicMortal

Svakako vrijedi, probaj nekako te Å¡ljemove nabavit jer neželiÅ¡ da neko zavrÅ¡i u bolnici  :D

Da naravcno, trebas maske i odjela i najvažnije plin. Ako je u varaždinu(ali sto posto nije) ja dolazim i još vućem 5 prijatelja.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

imas neki teren ?

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









Imam pokraj kuce livadu..povecu..tamo sam mislio stavit neke pregrade..jer one prepreke sta se stavljaju dodju 16000 kn..
tako da se ne bacam u veci trosak stavio bih neke drvene pregrade..ili bale..posto sam na selu..uzmem nekolko bala i pokrijem ih ceradom..jos mi je jedino probjem za zastitu za glavu..necu da bude mrtvih..puknem lopticu zute boje..pogodim ga u glavu..a crveno se raznije..;D

Znaci vi biste na vasem mjestu to otvorili?

Problem mi je samo kaciga za glavu..znate vi mozda da nesto stavim..posto su mi kacige skupe?

Ja sam prije nekoliko dana bio na paintballu i mi smo na glavi imali maske...ovakve slicne --> http://www.funpoint.hr/Maska.gif.....bilo bi bolje da si paintball stavio u nekoj sumici a ne na livadi jer je bolje kad ima puno drveca...ugl. samo stavljas palete itd. :D
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

TO bi bilo super taman taj trosak popunis za jedan vikend. A di to imaju puske za kupit?
Little Devil will burn you

Imas puno shopova, ali meni se osobno bolje svida Airsoft, realnije puske, iako je skuplje :D
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Kupis neke kacige za bicikle (one od stiropora) i das da potpisu ugovor da pucaju na vlastitu odgovornost :D ,i da nisi odgovoran za ozlijede  :D

Citat: Nicky_Boss poslato Novembar 13, 2010, 10:51:20 PRE PODNE
tako su i mene nasli...nasli moj ip ujutro pokucaju na vrata ja otvorim jbt policajci ja se čudim zasto su došli, oni meni kaze jesi ti Micke_Boss sa san andreasa ja kazem da, morate poči sa nama da vam postavimo neka pitanja, jbt morao sam laggat da necu ic na sudove itd..
Citat: Nik Delgad poslato Jul 27, 2010, 15:25:39 POSLE PODNE
DoÄ'u ti japanci obučeni u nindže i masakriraju te!
:P :P

Takve nisu dobre, netreba zastitu iza na glavi, nego naprijed na faci da ti u oko ili usta ne uÄ'e.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

uzmi one za motor koje ti imaju samo glavu i naprijed pokriveno ili za motor, ali cijela glava :D

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









ZicMortal

Probaj neku 'strojnicu' na te metke... mozda ce vise ljudi doc  :D

I takodjer pokusaj nekakvo oklopno vozilo i neke bacaće sa tim metcima na boju... da vidiš raje šta će doć haha



Btw. Šta zajebavate čovjeka... vidite biznis uopće nebi bio loš

Hehe jebiga dobra ideja, ali treba se malo namucit da bi to licilo na nesto xd


Odsutan dok ne doÄ'em.


tema me je bas zainteresovala pa reko da i ja koju pametnu:ideja je super i stvarno ti kazem da ces sav svoj trosak da za manje od mjeseca pokrijes a i vise..a sto se tice kaciga nemozes uzimati obicne "biciklisticke" ,jedino u obzir mogu doci kacige od motora tj. one sa staklom ispred ociju..a probaj ako ti nije problem napraviti dva terena tj. jedan ti je ta livada a drugi nemoras uredjivati jednostavno odes u sumu gdje ima dosta drveca i ogradis jednu parcelu i raspali...samo reci drugim ljudima da neturaju nos da nebi naebali xexe
Uskoro otvaranje servera.Svi ljudi sa Balkan Samp foruma su pozvani

_________________________________________________________
Molim vas da mi potvrdite link ispod jer on mi je od jedne online igre koju igram i trebaju mi da kazem goldi a vi mi mozete pomoci.Nemorate se bojati nije nikakav virus ili takvo nesto.Hvala unapred
*****http://s3.ba.gladiatus.org/game/c.php?uid=91319

Mislio sam kupit i te kacige za motor..hvala decki sto ste mi dali potporu :D

Otvorit cu ja to i malo da se para zaradi..ovako preko ljeta nest organizirat..
e samo da znate kakve bi pare za turnir pale..ako ovu u susjednom selu mogu za
turnir u nogometu zaradit 35000 kn onda ja valjda mogu nekakvih 5000 kn zaradit na paintballu..
sta se mene tice nemoraju ni igrat..ulaz je 15 kn i valjda ce i jest..ja pripremim rostiljadu
i da vidis kako i na tome padnu pare..da dodjie 20 ljudi gledat za ulaz plate 15 kn
to je 15x20=300kn..taman za paket od 2000 kuglica..i recimo da njih 10 uzme rostilj..a porcija rostailja da bude
20 kn to je 10x20=200kn

i tako svaki vikend i et zarade..samo stois na porti i zbrajas pare..

Naravno morma si i neke ulaznice isprintat ;D

Drzite mi fige!