Edimax sramota

Započeo Jizzy, Jul 26, 2010, 01:13:51 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

evo danas vladotu i nekima sa GGa pokrali acce na GG forumu
Nisam znao da edimax moze bit toliko ljubomoram ali....no comment
a zabranio bih reklamiranje tog servera....sta sve ljubomora radi issse,neka luksa potvrdi ako ja lazem


Danas su mi provaljena 3 accounta na kojima je na svakome isti pass , znaci msn, forum , e-mail

MOze li koji admin provjeriti ciji je ovo ip?
84.41.106.46 vjerovatno je na ovom forumu

Majke mi cu nekoga zaklat
da mi u najkoristeniji mail provali i promjeni pass -.- pa jebat ce jeza

Eto ga nasao sam ko je to je bio [ed!max]ecl!pse u mailu sam dobio ovo sa ip adresom
Poštovanje RaptoxX,

Ova email poruka je poslana zbog opcije 'zaboravljena lozinka' uključene za vaš korisnički račun. Nova lozinka se postavlja klikom na priloženi link:

http://forum.genius-gaming.org/index.php?action=............................

IP: 84.41.106.46

Korisničko Ime: RaptoxX

sa smailom sam prije bio dosta dobar i reko mi je odakle reko je blizu tuzle i gledajte zacudo di se nalazi ovaj ip http://www.ip-adress.com/ip_tracer/84.41.106.46
Poslednja Izmena: Jul 26, 2010, 02:02:51 PRE PODNE od |GG|Vlado

a ovaj smail meni nesto na msn bio prico kako on ima hackove neke i da on moze hackat

gle ovo


Citat: Fhaleen poslato Jul 26, 2010, 02:13:34 PRE PODNE
a ovaj smail meni nesto na msn bio prico kako on ima hackove neke i da on moze hackat

gle ovo


Radi sto webova nebi li nabavio tvoj pass ....

EDIT: nes ti hackera jebote xD
Poslednja Izmena: Jul 26, 2010, 02:23:14 PRE PODNE od |GG|Vlado

ma to je meni sve bzvz,a necu ni klikat ko zna sta je to -.-

ZicMortal

Kakve ovo veze sa Edimaxom ima? Dajte okacite nekakve konkretne dokaze umjesto ovih pizdarija. Nema nikog sa edimaxa ko vam je ovo radio. Å ta smo vam skrivili mi botovi jedni?

I kakva ljubomora decko mali, i kakve mi veze imamo sa time Å¡to vam je neko upao u acc, to svaka budala moze ovih dana... poruka: Bolje cuvajte lozinku !
Poslednja Izmena: Jul 26, 2010, 02:49:18 PRE PODNE od ZicMortal

Correlli

Citat: [CH]Marko_Jizzy poslato Jul 26, 2010, 01:40:18 PRE PODNE
MOze li koji admin provjeriti ciji je ovo ip?
84.41.106.46 vjerovatno je na ovom forumu

Eto, samo da potvrdim da IP pripada korisniku [Ed!max]eCl!pSe, a ostalo sami riješite na normalan način.

ZicMortal

I opet ponavljam, kakve veze ovo ima sa Edimaxom? Da vam se edimax ozbiljno zamjerio (kao zadnji puta) nebismo mi na takav nacin vrstili postupak 'NGUK'. A zbilja niste daleko od toga zbog nedavnih upada u RCON te banovanja svih online igraca.
Poslednja Izmena: Jul 26, 2010, 02:58:57 PRE PODNE od ZicMortal

Correlli

Citat: ZicMortal poslato Jul 26, 2010, 02:58:31 PRE PODNE
I opet ponavljam, kakve veze ovo ima sa Edimaxom? Da vam se edimax ozbiljno zamjerio (kao zadnji puta) nebismo mi na takav nacin vrstili postupak 'NGUK'. A zbilja niste daleko od toga zbog nedavnih upada u RCON te banovanja svih online igraca.

Sami ćete riješiti to kakve veze ima ili nema. Samo sam potvrdio IP i ujedno ti odgovorio na to što si rekao da nitko sa Edimax zajednice nije ovo uradio.
Napravit ću i screenshot ako je potrebno.

Pozdrav,
   Correlli

ZicMortal

Je... ovako

Ja većinu vremena provodim živjeći svoj život. Znači ja imam život, kao i svi od mojih admina. Ja sam znao za ovaj Smailov hack forum... ali to je njegova stvar, ja ga ne drzim na uzici kao Å¡ta LukÅ¡a drži Vladota. To već nije moja stvar... Ali sunce mu poljubim... moja stvar je kad meni neko dodje na server i optuzuje me da hakiram accove, da reklamiram... da mi dolazi jebat mater i tako dalje. E vidite, takvi ljudi mi dolaze samo sa Geniusa, oduvijek (od pocetka edimaxa), onim zadnjim hackanjem servera pokusao sam ih smirit i porucit im da odjebu (Å¡to NSGUK i poručuje). Ali to mi viÅ¡e nema smisla, ja na njihov server ne dolazim (forum dolazim po potrebi, potrebi poput ove), po drugim forumima i serverima ne reklamiram (za svaki ispad svojih ljudi i igrača ja kažnjavam za razliku od njih). I takoÄ'er mene nije briga dali ce me ko iskljucit ili nece, ja znam svoje postupke, ali neki se vole igrat sa vatrom i onda govore ' on folira '. Takodjer dosta sam se naljutio zbog upada u RCON. I ja sam njima napisao joÅ¡ jedno upozorenje, Å¡to ga realnije shvate to će im lakÅ¡e biti s rijeÅ¡avanjem ovoga (poÅ¡to sam se uvjerio da su oni nastavili) sranja.

I takodjer floodanje servera i ostali postupci koji nisu nimalo lijepi... Klin se klinom izbija, jeb-iga... Nikome dosad nisam floodao niti rusio bez da se nisam 'lijepo najavio'. A pod time mislim i veoma opravdan razlog za to. I ajd vi sad zamislite server po kojem netko sere od pocetka da sad taj server ima dosta ljudi koji svakodnevno igraju. Pa očigledno ti 'ljudi' koji seru po njemu nisu u pravu i nesmiju to više radit. Takodjer i mojim adminima je dosta ovakvih sranja, ipak je ovo samo igrica noliferi jedni.



Evo ovdje je dokaz http://slike.hr/slike/fasdjf_3c784.png.html ovo sam zacrnio da mi neko ne reseta pass

NIje nitko sa edimaXA to napravio?
eto sta su nama napisali na forumu...a mi nista nismo napravili koliko ja znam

Dodjete li mi još jednom na server, pokusavajuci išta... rade?i išta... prijete?i pogotovo psovaju?i... i sa vašim hirevima. Hackat cu vam i ovaj drugi dragocjeni host pizda vam materina. Meni je dosta vaših ispada, i sramote kojom molite Jizzya da provjeri jeli ono moj IP. Ma gadite mi se gamad jedna. I da ti je Smail ono hakirao ti više na taj email nebi ušao djubre jedno. Kazem vam još samo nešto napravite oko moga servera ili foruma. Dovoljno je samo da se pojavite i to je meni znak.

Pazite šta sam reko pizda vam materina !


I samo da napomenem - ja nisam imao živaca uop?e dolaziti na vaš server, nisam nikome srao, nisam ni još dosad jer uvijek mislim da ?e botovima dojadit i da ?e jednom shvatit kak su [cenzura]i. Eh pa ako baš moram, napravit ?u opet šta sam rekao... Ovo je drugo upozorenje sunce vam vaše, brišite ovo, radite šta god o?ete sa njime... ali znajte da ste sramota.


ZicMortal

Toliko o tome...on host.smail acce :S
Poslednja Izmena: Jul 26, 2010, 08:15:15 PRE PODNE od [CH]Marko_Jizzy