Edimax sramota

Započeo Jizzy, Jul 26, 2010, 01:13:51 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ako DDOS-a, ljepo prijavi abuse službi pa nek uživa bez interneta mjesec, dva.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Citat: Don Correlli poslato Jul 26, 2010, 03:03:15 PRE PODNE

i ujedno ti odgovorio na to što si rekao da nitko sa Edimax zajednice nije ovo uradio.


Pozdrav,
   Correlli
Kako nije on to napravio kad mu je i u imenu edimax
Poslednja Izmena: Jul 26, 2010, 08:41:51 PRE PODNE od [CH]Marko_Jizzy

Citat: LordShigi poslato Jul 26, 2010, 08:15:30 PRE PODNE
Ako DDOS-a, ljepo prijavi abuse službi pa nek uživa bez interneta mjesec, dva.

da i ja sam cuo za DDOS da je dobra kazna


al za neke hackove zavrsavaju i u zatvoru i oduzimanje neta dozivotno.!

EVO LINK
Mora ovaj da je neki edmiaxovac pa hackao GeniusGaming i Facebook..


http://www.svidjamise.com/?id=1141
Poslednja Izmena: Jul 26, 2010, 08:45:22 PRE PODNE od [Ge]Karim_Ivanov[Force]

A i vi s GG niste baÅ¡ neki svetci ... Ja virujen Zicu da on nije to hackao!! To je moje miÅ¡ljenje ja se neću paćat u vaÅ¡u svaÄ'u...

Nije on nego je smail...on je hackao host

Ova hax stranica, Virtuozo i Jopas su owneri -.-

Virtuozo jedino zna radit s temama
Jopas jedino zna radit u ftpu (hostat)

Najbolji tim za raÄ'enje hax stranice

OPET VAM MI WWW.ELITE-SPEED.COM KRIVI ?? PA JBt sa vam radimo.....

I NIJE SAMO VIRTUOZO I JOPAS....NEGO LEONHACKER,DEMIR,NODY,JOPAS
Poslednja Izmena: Jul 26, 2010, 11:02:23 PRE PODNE od NFS*ProStreet_Demir

Ovo je zadnji put da se tako desilo, nisu nam hackali u acceve, nego su jednostavno pokusavali passworde, i naravno Vlado je imo slabi pass, i eto sta se desilo, odu sve teme, postovi, preko pola usera na forumu, al sva sreca da sam imo backup od tog proslog dana, i da sam skuzio da je neko vladiu probio.. Sljedeci put kad vidim nesto tako, ide abuse sluzbi tuzba, pa se onda vi jebite u RL zivotu! I takoder ja ne tuzim Zica da je hackao(usao u acc), ali Smail je, a posto je Smail dio ED zajednice, znaci da je po takvom Edimax probio.. Govorite vi sta hocete, ovdje LOCK slobodno
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

ZicMortal

Re-EDIT: Ae Å¡ta oćeÅ¡ i ti si ljudima upadao u fejs. I joÅ¡ jedna stvar. Nastavite li vi sa stvarima oko edimaxa (tipe vrijeÄ'anje, prijetnje, hackanje itd.) ja cu napravit Å¡ta sam rekao, i to nece biti nimalo bez razloga i smatram da imam svako pravo na to. Ja placam server isto ko i ti, meni takve gluposti nisu potrebne, ja imam svoju ekipu, svoje ljude. Ako je vama to krivo idite zalite se upravi za vodovod. Al' prestanite vec jednom, Å¡ta sam ja vama napravio, a da nije bilo bez razloga? Vi ste meni brdo stvari napravili bez ikakvog opravdanog razloga... Ja nisam takav da se žalim ovdje za svaku sitnicu, ali kad bi ja okačio reklame od prije... po drugim serverima, forumima... prijetnje, psovanje... i sve one stvari za koje vam govorim da prestanete. E to nije lijepo nimalo. Znam da nije ni lijepo to Å¡to vam je neko upao u forum i email, ali nisu tu bila nikakva 3 acca nego samo od Vlade. I to nije mojom krivicom ,a ni krivicom edimaxa ako je to smail učinio bez mojeg ili ičijeg znanja.

I za kraj opet govorim da mi je dosta vaših gluposti, ja na SA;MP udjem pola sata dnevno, ali zato kad udjem mora se pojavit netko poput vas i pricat demagogiju.
Poslednja Izmena: Jul 26, 2010, 13:19:39 POSLE PODNE od ZicMortal

kakav je hack sto sam pokusavao pasworde bezveze provaljivat pogadjajuci ?
I.... Facebook nisam ti dirao....uopste ti nisam promjenio passworde na gmailu acc vlado1994@gmail.com i na vlado1994@live.com takodjei na forumu nisam ti mjenjao password,
forum temu nisam dirao ....


I to je od mene ja vise nemam nista sa Geniusom ionako samp mi dopizdio cekajuci LIRP xD

Correlli

Citat: [CH]Marko_Jizzy poslato Jul 26, 2010, 08:19:07 PRE PODNE
Citat: Don Correlli poslato Jul 26, 2010, 03:03:15 PRE PODNE

i ujedno ti odgovorio na to Å¡to si rekao da nitko sa Edimax zajednice nije ovo uradio.


Pozdrav,
   Correlli
Kako nije on to napravio kad mu je i u imenu edimax

Pročitaj moj post još jednom pa ćeš možda shvatiti šta sam rekao.

Smatram da bi Ecl!pse trebao biti kaznjen jer je prekrsio pravilo balkan sampa napravio je hackerski napad na drugi server

ZicMortal

Citat: |GG|Vlado poslato Jul 26, 2010, 15:10:27 POSLE PODNE
Smatram da bi Ecl!pse trebao biti kaznjen jer je prekrsio pravilo balkan sampa napravio je hackerski napad na drugi server

Ja smatram da nisi u pravu, server vam uopče nije taknut. A i gdje su vam konkretni dokazi o tome da je baÅ¡ on hakirao? Niste nikakve slike ni niÅ¡ta stavili gotovo a da se njega tiče, takoÄ'er ovaj IP njegov Å¡to ste stavili, to zbilja bilo gdje možete pokupiti pa čak i preko MSNa...

Jedini dokaz vam je ovaj hakerski forum i odakle znate da su baš oni (mislim ako su hakirali više accova kak onda to može bit samo pojedinac).

Citat: ZicMortal poslato Jul 26, 2010, 15:14:38 POSLE PODNE
Citat: |GG|Vlado poslato Jul 26, 2010, 15:10:27 POSLE PODNE
Smatram da bi Ecl!pse trebao biti kaznjen jer je prekrsio pravilo balkan sampa napravio je hackerski napad na drugi server

Ja smatram da nisi u pravu, server vam uopče nije taknut. A i gdje su vam konkretni dokazi o tome da je baÅ¡ on hakirao? Niste nikakve slike ni niÅ¡ta stavili gotovo a da se njega tiče, takoÄ'er ovaj IP njegov Å¡to ste stavili, to zbilja bilo gdje možete pokupiti pa čak i preko MSNa...

Jedini dokaz vam je ovaj hakerski forum i odakle znate da su baš oni (mislim ako su hakirali više accova kak onda to može bit samo pojedinac).



taj forum uopste niej za hackerske svrhe to je Warez Forum i nek isam server je tu i ja samo tu pomazem oko designa .... Eto provjerite slobodno a to Vlado daj dodkaz da sam ti bio na Accountu  mozda ti ne neko drugi hakovao ? a meni rekao da posaljem samo zahtjeev za novu lozinku ...
a kako znam nije kaznjivo sto sam poslao zahtjev za novu lozinku :S

Nema dokaza?vrati se malo i vidi ko je zadnji upotrjebio ip acca
LOcirao je vlado i ljepo je lociralo na Smaila....i nemozemo mi sami staviti jer neznamo njegov ip