Problem s PC-om

Započeo Kiki_Radeon, Jul 22, 2010, 18:32:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

EVO kratki opis mog problema:

KOnfiguracija

Processor: Intel core 2 duo e6300 1,9 x2
Graficka: Nvidia GeForce 6600gt
Ram: 2gb 1066mhz DDR 2 Kingston
Maticna: Asus P5qpl-vm EPU
Hdd: Western Digital 160gb sata2 (i prijenosni zaboden 320gb isto sata 2)
Napajanje: Model ATC 500w



e sad moj je problem...

Normalno mi komp bio u kucistu i ja radim nesto on se ugasi,..odem u bios idem save and exit on se ugasi.. oke izvadio sam ga na stol i sastavio (vise na slici) jucer sam normalno bio na njemu 3-4 h i on se nije ugasio vec nestalo slike i cuje se ono ppiiip kao da se resetiro al nista se ne dogada, posumnjao sam  na graficku odnio frendu normalno radi :S ako iko zna ili je imao slicni problem molim ga da mi kaze HVALA LP!

TEMPERATURE DIJELOVA

CPU: 54C
SYSTEM: 43C
GPU: 59C
AUX: 77C
CORE 0: 43C
CORE1: 45C
HDD: 37C

Poslednja Izmena: Jul 22, 2010, 19:04:00 POSLE PODNE od Kiki_Radeon

Citat: Kiki_Radeon poslato Jul 22, 2010, 18:32:28 POSLE PODNE
EVO kratki opis mog problema:

KOnfiguracija

Processor: Intel coitd... itd,,, itd,,,

Probaj na procesoru smanjit GHz-e u biosu... Ja sam tako napravio i ponovo mi radlo a imo sam sličan problem.

heh.... al njemu je original 1.9 ghz dual.. lol.. i pipnem dole cooler hladan..

Citat: Kiki_Radeon poslato Jul 22, 2010, 20:02:33 POSLE PODNE
heh.... al njemu je original 1.9 ghz dual.. lol.. i pipnem dole cooler hladan..

probaj na 1.4 ako mozes... ili ti je grafa sjeb*na :S

ma mislim da je do grafe bacit cu to sve ovak sa stolom kroz prozor -.-'


Citat: Kruno1407 poslato Jul 22, 2010, 21:01:58 POSLE PODNE
samo reinstaliraj windowse..imao sam isti problem..kazem ti reinstall windowse  ;)


imam dual boot linux i windows i isto radi...

e a ja imam problem na second kompu..naime ukljicim ga sve  i dode ono Windows XP Home i odjednom mi se sam komp restarta..i nece da se upali..birao sam ono safe mod sve probao i nije opet htijelo..

ZicMortal


Citat: [Ge]Karim_Ivanov[Force] poslato Jul 22, 2010, 23:02:34 POSLE PODNE
e a ja imam problem na second kompu..naime ukljicim ga sve  i dode ono Windows XP Home i odjednom mi se sam komp restarta..i nece da se upali..birao sam ono safe mod sve probao i nije opet htijelo..

moze neko pomoc za ovo?


Offtopic: glavno da je ronhil pokraj

Ja sam imao problema s tim meni se nije htio upaliti tj upali dode do BIOS i ugasi se
I nosio sam ga u servis i problem je bio sto je ventilator bio pun prasine pa sse nije mogao vrtjeti.

Citat: [ST]BMW_m3 | Max_Correlli poslato Jul 22, 2010, 23:46:13 POSLE PODNE
Offtopic: glavno da je ronhil pokraj

Ja sam imao problema s tim meni se nije htio upaliti tj upali dode do BIOS i ugasi se
I nosio sam ga u servis i problem je bio sto je ventilator bio pun prasine pa sse nije mogao vrtjeti.

hahah ma slucajno to zajebi sta ima po stolu xD .. ugl..  kao sto vidis komp mi je na stolu.. i sve je cisto ko suza rastavljen i sastavljen.... neznam sta mu je :S