Problem s PC-om

Započeo Kiki_Radeon, Jul 22, 2010, 18:32:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Odvezi na servis..ili to badava rijesi reinstallom windowsa..nikako drugacije neces to rijesit..preporucam ti reinstal posto je brze..traje ti max. 3h..imam ti iskustva s time..reinstalam komp skoro svaka 2mj. I reinstalo sam polovici sela..imali su isti problem..to ti je virus..

Kakav reinstall windowsa, pa je vec prije reko da ima i linux i win, omg.. znaci da mu nije do windowsa, mogucnost ti je da si sjebo BIOS, ovako napravi, imas vjerojatno onu baterijicu za BIOS, mislim da je par volti, uzmes ju van, upalis comp, ugasis ga, pricekas 2-3 minute, i ubacis opet unutra, i samim time ce se bios "reinstalirati".
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.


To ce uzrokovati resetiranje CMOSa, i moralo bi upalit ako je bilo kakav problem s BIOSom... inace moze biti u bilo cemu problem, MBO, IHS, EST(C1E) ili TM, u prijevodu, MotherBoard, Integrated Heat Spreader, Enhanced Intel Speedstep Technology ili Thermal Monitoring
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Citat: LuKsA poslato Jul 24, 2010, 11:26:58 PRE PODNE
Kakav reinstall windowsa, pa je vec prije reko da ima i linux i win, omg.. znaci da mu nije do windowsa, mogucnost ti je da si sjebo BIOS, ovako napravi, imas vjerojatno onu baterijicu za BIOS, mislim da je par volti, uzmes ju van, upalis comp, ugasis ga, pricekas 2-3 minute, i ubacis opet unutra, i samim time ce se bios "reinstalirati".

netrebas me ucit znam to sam sve napravio... neznam u cemu je bio problem sad radi normalno