Reklama maknuta zbog krsenja pravila

Započeo Sarma SAMP, Novembar 04, 2010, 14:22:13 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Correlli

Citat: Sarma SAMP poslato Novembar 11, 2010, 10:40:09 PRE PODNE
corelli sto jednostavno ne kazes da ti se nesvida sto sam stavio tvoj login sistem, a ostalo priznaj da imam dobre ideje i da nisu kopirane !

A sad je već moj? Prebrzo si zaboravio od koga si kopirao. To je zerocoolos-ova ideja, a ne moja. I nisam ja rekao da mi se ne sviÄ'a, nego ti kažem da trebaÅ¡ poÅ¡tivat pravila kao i svi ostali. Ja želim svakom serveru da uspije (osim onim koji samo skinu GF mod i pokrenu server), ali pravila su ipak pravila.

A ostale "tvoje" ideje ionako ima skoro svaki RP server (sustav kuća, sustav biznisa, anticheat, ..).
Poslednja Izmena: Novembar 11, 2010, 10:43:42 PRE PODNE od Don Correlli

e tako se da vec lijepo pricat, da ostale ideje su temelju, policija, swat, bande, neki poslovi, anticheat naravno ali ja sam ga malo doradio :)...

meni se neda pisati po forumima tu moje ideje, ko oce neka uzme, tj ko zna napravit xd

skripta je originalna, nisu sve ideje, niti mogu biti jer nemam iq 200 xD...neki poslovi su originalni, map edicije su originalne i u skladu sa RP...a ne stablo na cesti i sl...
skripta je poceta od 0, bizz sistemi, house sistemi, rentcar sistemi i sl...
diler oruzja i droge standardni su kao na gf-u, ali ja sam ih poboljsao da igra bude zabavnija
stavio sam 2 banke koja pokusava igrace dovesti tako da im daje manje kamate...
2 mobilna operatera, pokusavaju prisvojiti igrace jeftinijim pozivima,. sms porukama...

tako da ne kazes da nije barej 50% originalan sto je super jer 90% servera na balkanu su samo obicni editovi nekih gm-a sa par idejica :)

pa nije bitan ostatak skripte, bitan je samo taj login
bolje ti je to promjeni, da ti to ne pravi vise probleme  ;)



Lega meni je dosta toga da kopiras, stavio si opet novu sliku gdje kopiras obavijesti sa GF servera.... mislim stvarno si pretjerao... obrisat cu i tebe i tvoj server sa ovog foruma jos samo jednu stvar vidim da si kopirao...

http://img824.imageshack.us/img824/4143/alsl.png

ma nemoj mu tako sto ti je sad krivo ako napravi bolji srv od tvoga (bez zamjere) ostavi covjeka na miru!!!
Potrudio se nevidim nista posebno kopirano to je kao da kazes ako si ti napravio samp server da on kopira sto ce napravit...omg :-*

cristiane

Citat: Bloomer poslato Novembar 11, 2010, 16:08:28 POSLE PODNE
ma nemoj mu tako sto ti je sad krivo ako napravi bolji srv od tvoga (bez zamjere) ostavi covjeka na miru!!!
Potrudio se nevidim nista posebno kopirano to je kao da kazes ako si ti napravio samp server da on kopira sto ce napravit...omg :-*
Hahah cuj bolij srv od   ch,ovaj server ni u slotovima nije blizu croherzi a da negovorim o modu.Normalno da mu je krivo jer je sve  kopirao,nije nista napravio novo po svojim idejama

Cobra 11

bravo zoki...xd.......pa ja nerazumijem...ako si radio od 0....nije cilj da kopiras nest...cilj je da izmislis nesto svoje...kao npr zoki....izmislis nesto svoje i onda se mos tim hvalit....xd..... uostalom ja mislim da sarma nikad,ali nikad nece stic CH...tako da...

Po meni je samo ime za "FAILD" ja kad sam vidio ime skoro pa nisam ni otvaro temu. . .et bilo mi dosadno pa otvorio ali inace je nebi ni otvaro.

JBT "SARMA SA-MP" nisi mogo nesto bolje staviti!

aj vako, imate li papir koj ste platili i na kojemu pise autorsko pravo ? ne...onda hvala lijepo :)

BalkanGaming

Citat: Dude poslato Novembar 11, 2010, 15:56:10 POSLE PODNE
Lega meni je dosta toga da kopiras, stavio si opet novu sliku gdje kopiras obavijesti sa GF servera.... mislim stvarno si pretjerao... obrisat cu i tebe i tvoj server sa ovog foruma jos samo jednu stvar vidim da si kopirao...

http://img824.imageshack.us/img824/4143/alsl.png
ouuu jeaa

Citat: Sarma SAMP poslato Novembar 11, 2010, 17:51:39 POSLE PODNE
aj vako, imate li papir koj ste platili i na kojemu pise autorsko pravo ? ne...onda hvala lijepo :)
Imas ti papir na kojem dokazujes da imas mozak? Ne, onda si glup :)
Kristijan Stipić


Citat: [H]265 poslato Novembar 11, 2010, 17:56:37 POSLE PODNE
Citat: Sarma SAMP poslato Novembar 11, 2010, 17:51:39 POSLE PODNE
aj vako, imate li papir koj ste platili i na kojemu pise autorsko pravo ? ne...onda hvala lijepo :)
Imas ti papir na kojem dokazujes da imas mozak? Ne, onda si [cenzura] :)


Hehehe to je to legendo!

Correlli

Citat: Sarma SAMP poslato Novembar 11, 2010, 17:51:39 POSLE PODNE
aj vako, imate li papir koj ste platili i na kojemu pise autorsko pravo ? ne...onda hvala lijepo :)

Kako volim kad se neko pravi pametan. Tu ne treba nikakvo autorsko pravo - sve je jasno ko bijeli dan - kopirao si tuÄ'i rad. Za takve stvari se dobija ban od strane službene ekipe SA:MP-a a mislim da i blacklist servera ako te tko prijavi. Nadam se da nećemo vidjeti niÅ¡ta prekopiranog kad otvoriÅ¡ server, jer u suprotnom te neće viÅ¡e biti na ovom forumu, ni tebe ni tvog servera. I možeÅ¡ plakati koliko god hočeÅ¡, da li je to bila jedna stvar kopirana na potpuno isti način ili 10, svejedno je. Smisli svoju ideju pa napravi ili bar napravi na drukčiji način da ne liči na tuÄ'i rad od kojeg si prekopirao.

ma da pravo kazem meni je dosta prepucavanja, svaki dan nesto novo kopirano stavis... ban 4 ever i tvoj server se tu vise nikad nece reklamirat!

Lockam temu, brisem prvi post... uzivaj u svojem plagijatskom serveru!