Paintball

Započeo [MX] MineCraft Kruno1407 SoaD Macaskill.cpp, Jul 26, 2010, 01:49:26 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ajd sretno. :P Nego gdje ćeš otvarat to?





Citat: Nicky_Boss poslato Novembar 13, 2010, 10:51:20 PRE PODNE
tako su i mene nasli...nasli moj ip ujutro pokucaju na vrata ja otvorim jbt policajci ja se čudim zasto su došli, oni meni kaze jesi ti Micke_Boss sa san andreasa ja kazem da, morate poči sa nama da vam postavimo neka pitanja, jbt morao sam laggat da necu ic na sudove itd..
Citat: Nik Delgad poslato Jul 27, 2010, 15:25:39 POSLE PODNE
DoÄ'u ti japanci obučeni u nindže i masakriraju te!
:P :P

Dobra ideja! Sretno sa parama i zaradom ;),nego gdje zivis?? Ako je blizu mogao bi ti i ja doc :P
Mysterious roleplay


Eh, Kruno moj ne razumijes ti to jos u potpunosti...Ovak,ti bi to otvoril tamo kod nas...(posto smo mi prijatelji u stvarnosti dakle iz istog smo mjesta)...ali ne pada ti na pamet par stvari. Prva je da tam nema puno ljudi koji bi ti doslo to igrat, no prije svega to bi te i puno kostalo.Malo sam gledo po netu i vidim profesionalni klubovi sa full opremom i 300 kuglica traze za igru 150 kn...Ti si to mislio svake nedjelje organizirat, ali ljudi bi izgubili volju za tim jednostavno, nebi mogli stalno na to pare trosit...Jer ti za jedan set (dakle za 1 igraca) moras izdvojit od 1000 do 1500 kn tu negdje (ali opreme iz ducana)....ali ako to otvaras moras bit siguran da ce ti neko doc i da ce za to neko pare dat i igrat...ali sumnjam da toga kod nas ima....mozda 10-tero ljudi tojest djece koji bi sigurno dosli....Nisi na nekoj poziciji, dakle na nekom mjestu gdje bi ljudi mogli svratit i sa obitelji malo uzivat u rostilju , panu i paintballu... 8)


Evo, meni daÅ¡ 300kn i letve, cavle i cekic i ja ti slozim pregrade. Samo sta sam ti ja u Zagrebu.  ;)

Uglavnom, dobra ideja iako bi ti bilo bolje uzet airsoft puske i napravit airsoft klub. ;)

Citat: Marijan poslato Jul 29, 2010, 11:42:01 PRE PODNE
Evo, meni daÅ¡ 300kn i letve, cavle i cekic i ja ti slozim pregrade. Samo sta sam ti ja u Zagrebu.  ;)

Uglavnom, dobra ideja iako bi ti bilo bolje uzet airsoft puske i napravit airsoft klub. ;)

airsoft puske su ti duplo skuplje preko 1000kn komad :D

Citat: Nicky_Boss poslato Novembar 13, 2010, 10:51:20 PRE PODNE
tako su i mene nasli...nasli moj ip ujutro pokucaju na vrata ja otvorim jbt policajci ja se čudim zasto su došli, oni meni kaze jesi ti Micke_Boss sa san andreasa ja kazem da, morate poči sa nama da vam postavimo neka pitanja, jbt morao sam laggat da necu ic na sudove itd..
Citat: Nik Delgad poslato Jul 27, 2010, 15:25:39 POSLE PODNE
DoÄ'u ti japanci obučeni u nindže i masakriraju te!
:P :P

Pa znam, al su realnije, bolje te idu na vecu daljinu.