Edimax sramota

Započeo Jizzy, Jul 26, 2010, 01:13:51 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ZicMortal

Kao šta sam reko, necji IP je veoma lako nabaviti ako znaš... mozes ga nabavit preko bilo cega (MSN, Xfire, FaceBook itd.)

pa posto sam ti sliku i vidio si kako sam dobio ip, i bio nam je izbrisao cjeli forum pa ti reci da genius nije ni taknut

Ida nije mi pass bio slab nego sam se rego na neki smailov sajt i tako je dobio moj pass al sam mislio da nije tolka picka da ce to zloupotrebljavat
hackan mi je [email protected] , msn i acc na forumu i na tome mi je bio isti pass kao i na tvojoj stranici smail
Poslednja Izmena: Jul 26, 2010, 19:01:23 POSLE PODNE od |GG|Vlado

Citat: |GG|Vlado poslato Jul 26, 2010, 17:56:08 POSLE PODNE
pa posto sam ti sliku i vidio si kako sam dobio ip, i bio nam je izbrisao cjeli forum pa ti reci da genius nije ni taknut

Ida nije mi pass bio slab nego sam se rego na neki smailov sajt i tako je dobio moj pass al sam mislio da nije tolka picka da ce to zloupotrebljavat
hackan mi je [email protected] , msn i acc na forumu i na tome mi je bio isti pass kao i na tvojoj stranici smail

uopste niej to ....
ja ti nisam hackno nist neko drugi je alii.....
Ja sam samo poslao mailom novi pasword mi je naredjeno

ne babaroga je  napravila sve ovo...ocemo sad zvati fbi?ako je tako lagano nabavit od smaila ip nabavite moj i recite mi ga :S ::)

ZicMortal

Citat: [CH]Marko_Jizzy poslato Jul 26, 2010, 20:25:32 POSLE PODNE
ne babaroga je  napravila sve ovo...ocemo sad zvati fbi?ako je tako lagano nabavit od smaila ip nabavite moj i recite mi ga :S ::)

Da te nisam pobrisao na MSNu nabavio bih ti ga...  :-[

e moj vlado pa onda okrivi svog priatelja "kikija" koji ti je Hacko msn i email i ostalo hvala...