City of Angels Roleplay

Započeo Čkalja., Maj 21, 2023, 22:15:35 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: asab poslato juče u 23:14:15 POSLE PODNEništa nije open source, već je ukradeno iz cachea drugih servera
nije stvar u tome što su uzeli, već što pričaju kako su mape kupljene a zapravo su ukradene i to na jako sramotan način

"Da imas bilo kakav validan dokaz, opet ponavljam, validan dokaz, okacio bi prijavu na clana." i šta imam od žalbe? bitno je da se zna da su lopovi i lažu, kao i to da su neiskusni u ovom poslu i ne pružaju kvalitet o kojem pričaju i toliko se hvale

"Hoces da pricamo o uzimanju tudjeg ? Udji na bilo koji server, ako od deset servera ne nadjes barem na tri iste mape neke, slicno tome, javi nam. " sada pričaš kako je to kod vas normalno, što samo pokazuje još goru sliku o vama i vašim projektima, kao i razmišljanju...

Nema dokaza, nema nicega, nista postavljeno, samo prica. Rekao sam kakva je situacija, ljudi koriste svasta pa se ne prica da su lopovi i slicno. Momci su otvorili, ponavljam, temu za reklamiranje servera, vi ste ti koji ste dosli da ih blatite. Pozdrav do daljnjeg, resice ovo onaj ko treba da resi.
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: markosimic poslato juče u 23:17:21 POSLE PODNENema dokaza, nema nicega, nista postavljeno, samo prica. Rekao sam kakva je situacija, ljudi koriste svasta pa se ne prica da su lopovi i slicno. Momci su otvorili, ponavljam, temu za reklamiranje servera, vi ste ti koji ste dosli da ih blatite. Pozdrav do daljnjeg, resice ovo onaj ko treba da resi.
ako sad postavim dokaze da su mape ukradene i da lažu, šta će se desiti?

Sta vas boli kurac jesu mape ukradene ili nisu?

Citat: asab poslato juče u 23:30:08 POSLE PODNEako sad postavim dokaze da su mape ukradene i da lažu, šta će se desiti?

Moras da otvoris zalbu na clana, a to sta ce se desiti ukoliko uvaze zalbu moras da vidis sa ljudima zaduzenim za to.
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: markosimic poslato juče u 23:35:43 POSLE PODNEMoras da otvoris zalbu na clana, a to sta ce se desiti ukoliko uvaze zalbu moras da vidis sa ljudima zaduzenim za to.
i šta dobijem ja od te žalbe? on dobije neku zabranu pristupa ili tako nešto vezano za ovaj forum za koji nikoga ne boli kurac

ne shvataš da mi nije stalo do žalbe, modela nit bilo čega drugog, već samo do toga samo da kažem da su lopovi koji se kite tuđim radom i predstavljaju kao neko i nešto zatupljenim ljudima koji dalje od ovog foruma nisu videli

nisam jedini koji je rekao da su modeli ukradeni

Citat: asab poslato juče u 23:53:49 POSLE PODNEi šta dobijem ja od te žalbe? on dobije neku zabranu pristupa ili tako nešto vezano za ovaj forum za koji nikoga ne boli kurac

ne shvataš da mi nije stalo do žalbe, modela nit bilo čega drugog, već samo do toga samo da kažem da su lopovi koji se kite tuđim radom i predstavljaju kao neko i nešto zatupljenim ljudima koji dalje od ovog foruma nisu videli

nisam jedini koji je rekao da su modeli ukradeni

Sto si onda na ovom forumu za koga nikog ne boli kurac ? Napravio si nalog da bi se svadjao i napadao ljude ?

Ponavljam, vi ste dosli na temu gde decko reklamira server, da ga blatite, njega i njegovu zajednicu.

Ponovocu. VI ste DOSLI na temu gde decko REKLAMIRA SERVER, da bi BLATILI njega i NJEGOVU ZAJEDNICU.

Bez ijednog dokaza, bez icega, samo da blatite. Okacis lepo zalbu, oni odgovore, mozda vas ukopaju dokazima a mozda ne, to niko ne zna.

Momci su prezentovali server, vi ste dosli iz vana zbog vasih nekih internih stvari sami sa sobom, da ih blatite i govorite kako su lopovi. To su ozbiljnje optuzbe.

Mislim da cu ovaj put tagovati @CADILAB pa neka resava dalje ko je zaduzen.

Ostajem pri tome da nicim izazvanim ste poceli da napadate, blatite zajednicu i tog decka, bez ikakvog razloga. Znate koliko toga se meni ne svidja sto vidim po temama pa zaobdjem, ali za ovako neke stvari cu uvek stati i reci ono sto se treba reci.

Ovo nije mesto, nije ni nacin, nije adekvatno i lepo da se radi. Dosli ste spolja, sa internim stvarima i mrznjom da blatite nekoga ili nesto na ovom forumu, da donosite losu energiju. Koliko sam upucen od kada su stigle sve ove promene na forum, te stvari se prate i sankcionisu, a ja se nadam da se onaj ko je zaduzen uzeti i sankcionisati vas dvojicu, posto je vas motiv vidljiv.

Necu vise da pricam o ovome, ima ko ce ovo dalje da pregleda i odluci sta dalje.
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: asab poslato juče u 22:38:49 POSLE PODNEnisam ušao na server nikad, nit planiram ući... nije mi cilj žaliti se na člana da bi on bio kažnjen ili bilo šta slično, samo da pokažem koliko su jadni i bedni s tim što kradu mape i predstavljaju se u nekom drugom svetlu
odjednom se lopovi i krađa podržavaju, a bilo je drugačije
a čiji je ovo profil? tvoj?
šta ti znaš da li ja imam server i svoje mape? nemoj se pravit pametan

ja pravim pametan? pa sta ne pises sa svog pravog profila, nego sa laznog..

pa eto to ti govori kakva si osoba.
sta te briga za druge servere ako imas svoj? ako je ukradeno,prijavi vlasniku, ako je tebi sta ukradeno,prijavi. a ne ovdje trashtalkati i unistavat i ovo malo sta je ostalo od sampa.

meni da nesto ukradu, totalno bi me bilo briga za mapu.. zamisli ti tragedije ee, sigurno ce se obogatiti..
trebao bi ti dobit ban za multi acc