[GM] Black Lights

Započeo ★ OneZero ★, Mart 03, 2015, 22:39:35 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ime GameModa: Black Lights


Vrsta GameModa (RP, DM, FR itd.): RP


Jedinstvenost GameModa (Unikatne ideje): Pa ne bih rekao da ima neÅ¡to puno jedinstvenosti, ali neke od njih su Developter rank, World chat, Staff chat, tablice, pravosuÄ'e


Jezik GameModa (Srpski, Hrvatski...): Hrvatski, Srpski, Bosanski


Sistemi GameModa (House S. [broj kuca], Business S. [broj firmi], itd..): Ima System Kuca sa 347 kuca , System Vikendica sa 186 vikendica, System Firmi sa 92 firme, System Stanova sa 319 stanova, System Admina itd.


Izvorni GameMod (GF, Ravens, LA:RP..): UP


Da bi GameMod radio, potrebi su slijedeći Pluginsi: Sve ima u modu


Da bi GameMod radio, potrebi su slijedeći Includsi: Sve ima u modu


Druge stvari (Detalji nekog sistema, koliko je dugo radjen...): Mod je raÄ'en oko 6 mjeseci, ali većinom u tjednu nisam imao vremena pa sam vikendom skriptao. RijeÅ¡ena je većina poznatih bugova, labeli su prebačeni u CreateDynamicLabel tako da viÅ¡e nema problema da nestaju labeli ili da se uopće ne stvaraju.


Server na kojem je GameMode bio korišten: Black Lights


Slike (2 OBAVEZNE!):
Klik1
Klik2
Klik3
Klik4
Klik5
Klik6
Klik7
Klik8


Video: //


Napravio Gamemode:: gReeDy.aMx


Editovao Gamemode: Manuel, odnosno ja


Credits (Zasluge, pomoc...):
gReeDy.aMx -> izdao mod
Vuzee01 -> mape u LS i neke komande
â–... â–† â–ˆ Rudimental â–ˆ â–† â–... -> pomogao kod nekih komandi


Download Link:
2Shared Klikni
SendSpace Klikni
MediaFire Klik
Ime Black Lights nije nikome dozvoljeno na korištenje!
Kad sam počeo raditi ovaj mod bio sam početnik u skriptanju, ali kroz ovaj mod sam naučio puno novih stvari u vezi skriptanja. Još sam ipak početnik u skriptanju i ovo je moj prvi mod koji sam izdao. Ocijenite iskreno ja se neću ljutiti ni na koga. Ukoliko će većinom biti pozitivni komentari možete očekivati nove verzije BL moda.

P.S. Ukoliko sam nije nekog stavio u Creditse javite mi se pa ću vas dodati
Poslednja Izmena: Mart 04, 2015, 22:09:08 POSLE PODNE od Robyâ„¢

Napokon neki bolji UP mod svaka cast vidi se po slikama da je dosta toga uradjeno...

Joy

*

Po slikama,mape su dobre,TDovi dobri,pohvale za trud,ali ako postoji i jedan mod koji najvise mrzim,to je UP...

Dobar gm, posluzice nekog pohvale za trud. :)


Roby procitaj poruku sto sam ti na pm poslao molim te

Sve odlično, ali nikako nemogu pronaći u skripti onaj tajni RCON kod. Onaj kod koji stavljaš kad se logiraš /rcon login taj kod znam, ali onaj dialog posle toga, koji je taj kod?? Unapred hvala :D
Inače, gamemode je 10/10.

Citat: HecoCar poslato Mart 04, 2015, 15:25:49 POSLE PODNE
Sve odlično, ali nikako nemogu pronaći u skripti onaj tajni RCON kod. Onaj kod koji stavljaš kad se logiraš /rcon login taj kod znam, ali onaj dialog posle toga, koji je taj kod?? Unapred hvala :D
Inače, gamemode je 10/10.

Kod je 42419, ali ti ga pod dialogid == DIALOG_RCONPASS mozes mijenjati

Dobar edit UP..cestitam  :D, virus  :'(
Poslednja Izmena: Mart 04, 2015, 20:33:46 POSLE PODNE od BOOM# ツ <3

Citat: BOOM# ãƒ,, <3 poslato Mart 04, 2015, 19:34:43 POSLE PODNE
Dobar edit UP..cestitam  :D, virus  :'(
Hvala, ali nemoguće da je virus jer sam ga lično ja uploadao a prije toga sam ga skenirao sa AVG Antivirusom

Nije nes to al neka :)

i am king!


Odlican mod samo imam problem,nema nigde Rcon Password mozes mi ga reci ,rcon znam ali kad ukucam logujem se i trazi mi rcon password mozes mi reic ?  :(
Poslednja Izmena: Mart 12, 2015, 11:25:42 PRE PODNE od Kima_FanTure

pa brate citaj malo imas gore vec lik napiso koji je :)

dobar mod al tdovi podsecaju na LA mod on Ivana