[Gamemod] Balkan Exotic

Započeo Blaeks, Januar 15, 2012, 12:32:30 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ime GM-a: Balkan Exotic (Gta rp edit) radeo sam ga duze vreme


Vrsta GM-a(RP, DM, FR itd.): RolePlay


Jedinstvenosti GM-a(Unikatne ideje): Pa pravio sam dosta UFC terena,napravio sam staracki dom ceo server je Exotican otvorite i provozajte se gradom, ubacena je oruzarnica za bande tamo uzimaju bande gun komandom /streetgun i /streetgun2 , ima jos dosta zanimljivosti samo pogledajte(Ubacio sam i grudvanje /grow)


Jezik GM-a(Srpski, Hrvatski i slično...): Srpski iskljucivo


Systemi GM-a(Npr. House system pa onda kažete koliko ima kuća i sve tako): Nista posebno oko 70 kuca i 30 biza i 12 sbizza


Izvorni GM(Npr GF, LARP itd.): Gta rp


Da bi GM radio, potrebi su slijedeći Pluginsi: geoip sscanf streamer


Da bi GM radio, potrebi su slijedeći Includsi: Au pa ima zaista puno otvorite folder i pogledajte :D


Dodatan opis(Koliko ste ga radili dugo, detalji i slično): Pa radeo sam vise od 4 meseca skoro 5 inace server ne laguje register sistem ja super odradjen pogledajte,ubaceni su gamemasteri /makemaster i donatorski gamemasteri /gmpaket inace uradjen je ceo donatorski sitem /gmpaket /leveluppaket i tako


Server na kojem je GM korišten: Nikom nisam davao ovo je prva ruka :)


Slike(OBAVEZNO, makar 2): Neznam sta da slikam :D


Video: Nemam xD


Izradio: Blaeks(ja)


Credits(Svi drugi koji su vam pomogli i sl.): Kroa,Gotti747


Download: http://www.megaupload.com/?d=5HPQ5VBB (Zaboraio sam da stavim evo edit :D)
MediaFire: http://www.mediafire.com/?nv3fs11fcwzfunh
Poslednja Izmena: Januar 15, 2012, 12:54:10 POSLE PODNE od [GiB]BlaeKs|GrBsS|

a da mozda stavis link? x)

EDIT: link ti nesta neradi >.<
Poslednja Izmena: Januar 15, 2012, 12:40:34 POSLE PODNE od Keso


Neradi ni meni.. probaj uploadat na mediafire ili negdje drugdje.

PING GAMING
Gaming Community

Forum Nickname: Kudrow
Forum Status: Super Moderator
Postova: 50+
Karma: +8/-0
Online serveri: CS 1.6, COD 4
URL Foruma: www.ping-gaming.com
Vlasnik Community-a: Korda



meni radi na megaupload.Nego dodao si organizacije,neke komande,mnogo fsova,/orghelp,/accounthelp/commandhelp nepostoji a pod /help ima -_- samo pet org ima interiore.Sve u svemu nije nesto ali svidja mi se  ;D

Slusaj sta je moj cilj bio u pravu si to za /help nisam stigo da odradim izvini :) a moj cilj je bio da uradim balkanski mod kao fun server ne kao hard rp inace ugledao sam se na jedan server koji nebih da otkrivam :D a ovo za help stvarno izvinite nisam stigao da odradim u dialogu

I da dodao sam organizacije Parking Servis i komandu /tow da natovare auto i napravio sam org Ms 13 (banda)

Nemoj double post.. Imas edit ;)

PING GAMING
Gaming Community

Forum Nickname: Kudrow
Forum Status: Super Moderator
Postova: 50+
Karma: +8/-0
Online serveri: CS 1.6, COD 4
URL Foruma: www.ping-gaming.com
Vlasnik Community-a: Korda



1. dobar opis :P

2. ne radi dp

3. fin gamemod.
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_


Hvala svima inace ovo mi je prvi put da sam nesto editovao do kraja :D

3. fin gamemod.
Balkan Underground Ex. Head Administrator
Balkan Underground Ex. Elite Moderator


© Stefan_Misurovic, 2010. - 2014.




ima bag.,npr ocu da kupim auto(sultan)kucam /v buy i kupim odem do kuce i kucam /v park a ono umjesto sultana dodje freeway  :'(   ,ali ipak pohvala od mene zbog truda :)