Pomoc oko GeForce

Započeo [IF] mariomako, Jul 08, 2010, 15:23:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

zz, ovako, gamemasteri i admini necu da mi pokazu gde na geforce je mjesto za zimanje materiala za job SvercerMaterijala jel to nije bilo RP, pa ako neko igra tamo i zna neka pise, namerno nisam stavio u GF sluzbenu listu jel cu sigurno ovo pobrisat, nadam se da ovo nije forum samo za skripte nego sve za SAMPU pa molim vas pomoc

znaci gde mogu /smugglemats i /trade

pozdrav

Lol, pa to pitaj na njihovom forumu, ne na ovom,,, vidim da ti je stalo biti prvi otvarač tema -.-'

Citat: [CH] Elmedinâ,,¢ poslato Jul 08, 2010, 15:35:35 POSLE PODNE
Lol, pa to pitaj na njihovom forumu, ne na ovom,,, vidim da ti je stalo biti prvi otvarač tema -.-'


da, ali rekli su da necu mi kazat jel moram sam saznat pa nisam znao gde je pa sam otvorio TEMU!

Citat: Mario Velickovski poslato Jul 08, 2010, 15:40:12 POSLE PODNE
Citat: [CH] Elmedinâ,,¢ poslato Jul 08, 2010, 15:35:35 POSLE PODNE
Lol, pa to pitaj na njihovom forumu, ne na ovom,,, vidim da ti je stalo biti prvi otvarač tema -.-'


da, ali rekli su da necu mi kazat jel moram sam saznat pa nisam znao gde je pa sam otvorio TEMU!

Pa onda saznaj, lol -.-' raspituj se i tako omG

Posalji mi sliku mape zato sta sam ja nesta zeznuo sa modovima pa nemogu uci u gta pa cu ti na mapi onda oznaciti.samo mi daj sliku mape cijelog gta

Citat: Error poslato Jul 08, 2010, 15:42:35 POSLE PODNE
Posalji mi sliku mape zato sta sam ja nesta zeznuo sa modovima pa nemogu uci u gta pa cu ti na mapi onda oznaciti.samo mi daj sliku mape cijelog gta

Teško je ukucati u Google ''Gta San Andreas Mapa''


evo tu ti je crvenom bojom oznaceno za /smugglemats,a rozom /trade,iako za /trade znam samo da je malo pokraj te rivice ali nisam siguran gdje tocno ali naces tamo ti je pokraj te rive odma jedan kontenjer i tu kucas trade

http://i30.tinypic.com/flys1y.jpg

Kako bi ja tebe banao, bzvz odvaras temu ovdje!
Ova tema se otvara ovdje, www.geforce-samp.com
Naravno da ti nece rec, jer moras RP otkriti to, zar ne vidis da su najbolji RP server na Balkanu...
Poslednja Izmena: Jul 08, 2010, 16:14:06 POSLE PODNE od Filipo
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com