[GM] Srbija Gaming Roleplay

Započeo sch, Maj 15, 2015, 00:32:04 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

sch

*

Srbija Gaming Roleplay
Nelson Script
Naziv skripte: Srbija Gaming
Izvorna skripta: Underpoint.
Urednik/ci skripte: Nelson (Ja)
Zasluge: Dadek, White,Vito,Diaz.
Vrsta skripte: Roleplay
Jezik skripte: SRB/BiH
Sistemi skripte: System dinamičnih poklona,dinamična auto pijaca,offline system data (kompletan sistem offline 60% skripte), WAR System,offline uninvite system, IG brisanje kuca/firmi/vikendica/stanova,potpuno novi CoS system sa mogućnosti 3 vozila,s tim Å¡to se treći slot aktivira VIP-om i time se dobija tačno na mesec dana odraÄ'eno kalendarski u modu, Lotto system sa 7 brojeva gde se svakog sata pokreće automatski od strane servera Lotto kombinacije,takoÄ'er se dinamično podeÅ¡ava Lotto iznosi sa odreÄ'enim dobitcima.
Potrebni dodaci da bi skripta radila (plugins / includes): Sve dobijate u modu
Server na kojem je skripta korištena: samo na Srbija Gaming
Dodatan opis: Å to se tiče skripte sve je dinamično,raÄ'ena u ZCMD,YSI spremanje.. Skriptu objavljujem zato Å¡to su već nekim putem dospeli do nje. Na skripti je raÄ'eno 6-7 meseci od prilike,znači sve je izmenjeno u njoj,svi mogući bugovi,sve je popravljeno,osim toga videćete brojne sisteme na njoj. Ja sam samo skripter te zajednice i moj zadatak je bio da izvrÅ¡avam predloge koje su davale igrači,s toga ima par sistema koji su već viÄ'eni,tako da nije skripta potpuno "unikat". Moj prvi mod koji sam objavio je E xplosion,a sada je ovaj 2 po redu. Znači objavljujem jer vidim da je  već neki lik počeo da otvaraja server sa njom,na moj trud i moj rad. Želim da vam koristi ili pak posluži za po koji sistem :)

Slike / video:




Download link:  http://www.mediafire.com/download/4fza9ee5ot6umln/Srbija+Gaming_Nelson.rar
Pawn Scripting Arbaiter
Willfried Schafer

Skinem mod,raspakujem ga i pokrenem na samp server i dodje mi ovo? Molim pomoc?:) evo slika.. http://i.imgur.com/jAKvE1m.png
Poslednja Izmena: Maj 15, 2015, 09:49:06 PRE PODNE od Ivana1234
Nova sam u skriptanju stoga nemojte me pitati da vam nesto pomognem jer i ja trebam pomoc <33

#Ivancica


Steta sto je objabvljen mod al ok :) ocena 10
91.121.21.54:7785

Open 9.07.2014


sch

*

Hvala puno svima! :)
Pawn Scripting Arbaiter
Willfried Schafer

Citat: xxAmxXxâ,,¢ poslato Maj 15, 2015, 21:36:23 POSLE PODNE
Hvala puno svima! :)
dal bi radio na jedan veliki porekt u makedoniju,server za puno igraca i donacija,ako si zainteresiran pisi mi da ti posaljem link mog fb-a


Lack of planning on your part does not constitute an emergency on my part.



Pohvale, 10/10  8)

➲ Nick : Dajić
âž² Server : [OS] Old School RolePlay
âž² SA:MP Player Since : 2012.
âž² Scripting | Maping | #C | YouTube | Sony Vegas | Marketing |

sch

*

Hvala puno! :)
Pawn Scripting Arbaiter
Willfried Schafer


Nelson jel mi mozes pomoc imam admina 6 i rcon login i kaze da nemam ovlastenje da si dam lidera kako to srediti?

stavio sam mod onlajn da se testira ko zeli...
HostName: [SG] Srbija Gaming (New Mode!) Test server
Address:  5.231.67.245:7777
mod je savrsen, ulaz slobodan, ali ima dosta bagova...

Auuu brate koji sam bug nasao sto obara server ako oces da popravljas to javi se na PM  :)