[GM] Generation Roleplay v0.2

Započeo Denim SA:MP, April 22, 2015, 22:30:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Naziv skripte:  Generation Roleplay v0.2
Izvorna skripta: od 0
Autor skripte (ovo polje popunit samo ako ste skriptu radili od 0): Ja sam je kreirao
Vrsta skripte: Roleplay
Jedinstvenosti skripte(unikatne ideje): Način rada poslova, RC vozila, način polaganja dozvola,...
Jezik skripte: Bosanski
Sistemi skripte: Opis #1, Opis #2
Potrebni dodaci da bi skripta radila (plugins / includes): Svi su u RAR file-u
Server na kojem je skripta korištena: Generation Roleplay
Zasluge: ...
Dodatan opis: Opis #1, Opis #2
Slike / video: Opis #1, Opis #2
Download link: https://drive.google.com/file/d/0BzowUVHKk1dybnVtM1p3b1JYM2s/view?usp=sharing
NAPUSTIO SAM SAMP

Oproštajni post

lijep gamemode,ne znam kada si radio,ali ako je stariji onda je bio unikatan i dobar, a ovako solidno je baš kul 9.5/10
~ Server Pernambucho Roleplay ~
Forum : ~ http://pernambucho.com/ ~
Facebook :~ https://www.facebook.com/events/331686430351597 ~

Owner : JA :D

sch

*

Alal ti vera brate,mod je 100/10! Izvanredno! Tvoj brat :*
Pawn Scripting Arbaiter
Willfried Schafer


Citat: Denim SA:MP poslato April 22, 2015, 22:30:29 POSLE PODNE
Naziv skripte:  Generation Roleplay v0.2
Izvorna skripta: od 0
Autor skripte (ovo polje popunit samo ako ste skriptu radili od 0): Ja sam je kreirao
Vrsta skripte: Roleplay
Jedinstvenosti skripte(unikatne ideje): Način rada poslova, RC vozila, način polaganja dozvola,...
Jezik skripte: Bosanski
Sistemi skripte: Opis #1, Opis #2
Potrebni dodaci da bi skripta radila (plugins / includes): Svi su u RAR file-u
Server na kojem je skripta korištena: Generation Roleplay
Zasluge: ...
Dodatan opis: Opis #1, Opis #2
Slike / video: Opis #1, Opis #2
Download link: https://drive.google.com/file/d/0BzowUVHKk1dybnVtM1p3b1JYM2s/view?usp=sharing
Dobar mod 6/10
Poslednja Izmena: April 25, 2015, 13:50:31 POSLE PODNE od Perica232


Svida mi se cuvanjr iskreno kao sto je nl imao i mod je odlican pohvale 10/10

Ne razumijem kako to ocjenjujete mod,da li je fora samo da ostavite post ili sta?Kazete nije lose,6/10 i slicno,a mogu da se kladim da niste odgledali gm do kraja.Ajde molim vas pogledajte samo skriptu pa onda nesto pricajte..

@Denim Svaka cast na urednosti,jako jako jako uredan mod,znaci kad sam usao da pogledam skriptu bilo je ono "vauuuuu",sva podesavanja se mogu srediti prakticno jednom linijom,iskreno nikad nisam cuo za tebe,ali ovim modom si mi dokazao ko si i sta si,svaka cast,zao mi je sto napustas samp..

Citat: Streetboy poslato April 27, 2015, 13:49:57 POSLE PODNE
Ne razumijem kako to ocjenjujete mod,da li je fora samo da ostavite post ili sta?Kazete nije lose,6/10 i slicno,a mogu da se kladim da niste odgledali gm do kraja.Ajde molim vas pogledajte samo skriptu pa onda nesto pricajte..

@Denim Svaka cast na urednosti,jako jako jako uredan mod,znaci kad sam usao da pogledam skriptu bilo je ono "vauuuuu",sva podesavanja se mogu srediti prakticno jednom linijom,iskreno nikad nisam cuo za tebe,ali ovim modom si mi dokazao ko si i sta si,svaka cast,zao mi je sto napustas samp..

slažem se s kolegom u potpunosti.

Gledao sam skriptu i svaka čast vama koji znate tako jebeno skriptat

U server mi ne želi ući, tj uÄ'e mi ali kad odaberem spol, drzavu i godine, dalje mi se niÅ¡ta ne pojavljuje i izbaci me nakon 2 minute.
Kupujem modove za 0.3d server. Javite mi se na PM! :D

po slikama odličan mod
i ako može drugi DL jer sa ovoga ne mogu skinuti

Citat: TiXoR_ poslato April 27, 2015, 16:41:58 POSLE PODNE
Citat: Streetboy poslato April 27, 2015, 13:49:57 POSLE PODNE
Ne razumijem kako to ocjenjujete mod,da li je fora samo da ostavite post ili sta?Kazete nije lose,6/10 i slicno,a mogu da se kladim da niste odgledali gm do kraja.Ajde molim vas pogledajte samo skriptu pa onda nesto pricajte..

@Denim Svaka cast na urednosti,jako jako jako uredan mod,znaci kad sam usao da pogledam skriptu bilo je ono "vauuuuu",sva podesavanja se mogu srediti prakticno jednom linijom,iskreno nikad nisam cuo za tebe,ali ovim modom si mi dokazao ko si i sta si,svaka cast,zao mi je sto napustas samp..

slažem se s kolegom u potpunosti.

Svako ima pravo na svoje mišljenje, čak se jednim djelom slažem sa njima jer je mod dosta zastario i nije najbolje optimizovan sa sadašnjim "standardima".., ugl hvala vam :)
NAPUSTIO SAM SAMP

Oproštajni post

Extra mod 10/10
Poslednja Izmena: Jun 01, 2015, 08:42:20 PRE PODNE od Jeffry_Vasquez

Joy

*

Po opisima se vidi da u modu ima svasta i da je ulozeno jako puno truda.Pohvale i nisi trebao objavljivati.  ;)
Poslednja Izmena: Jun 03, 2015, 11:17:41 PRE PODNE od Joy

Dobar mod , svidja mi se , samo ovaj RC sistem vozila je glupost... Inace sve ostalo je dobro :)