[DV] Division Roleplay - CoS

Započeo Vegas., April 14, 2015, 23:15:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Stigao video konačno!
Sistem koji niste vidjeli nigde do sada, sistem koji je mnogo teško uraditi, ali ovim ćemo vam nadam se dokazati koliko smo ozbiljna zajednica i koliko toga možemo da uradimo i koliko toga držamo u našim rukama!
Zapratite nas, ide još mnogo, mnogo sistema ovakvih, tek smo počeli

Lajkujte stranicu, pratite nas, idemo jakoooooooo!

O sistemu: Auto možete kupovati na rate, vi birate koliko ćete rata (imate postavljeno minimalno i maksimalno), ukoliko ne platite ratu za auto - auto vam se oduzima nakon dan-dva, sve ostalo je jasno u videu.




Sve ostalo vidjeno,svaka cast za ideju rata.

Lepoo odradjeno ali ja najvise volim kupovanje vozila na pijaci ne volim tako nesto u salonima ali lepo...
    ~ Member since: 09.13.2013. - 15:30 ~


Citat: caupton poslato April 15, 2015, 11:05:47 PRE PODNE
Sve ostalo vidjeno,svaka cast za ideju rata.
Hvala, a gdje si ti vidio još ovako dinamičan CoS? Pravljenje preko dijaloga IG, ja nigdje!


Jeste da nisam neki ljubitelj dinamicnih sistema(sem neophodnih tipa kucaa,biz..) ali ovo je stvarno brutalno odradjeno. Svaka cast,ovim ste pridobili simpatije mnogih,samo nastavite tako :)

Citat: Vegas. poslato April 15, 2015, 13:16:57 POSLE PODNE
Citat: caupton poslato April 15, 2015, 11:05:47 PRE PODNE
Sve ostalo vidjeno,svaka cast za ideju rata.
Hvala, a gdje si ti vidio još ovako dinamičan CoS? Pravljenje preko dijaloga IG, ja nigdje!
Igrace to i ne interesuje da li je nesto dinamicno ili ne njima je bitno da sistem bude njima lak za koriscenje i funkcionalan. Ako on ne moze lako i brzo da ga koristi njemu to stvara negativan uticaj.
Ali svakako meni se svidja ovaj deo CoS-a ako je tako lakse adminu da kreira.

EDIT:
Zaboravih da kazem srecno vam sa serverom :)
Poslednja Izmena: April 17, 2015, 18:34:52 POSLE PODNE od Mr.Gagi