[FS] Kočenje vozila (Ručna) [UPDATE + zcmd Proces Komandi]

Započeo DevoXx, Jul 16, 2014, 00:15:31 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.



Kočnica Vozila (Ručna)



     Ime FilterSkripte: Kočenje Vozila
     Vreme izrade: 33 Minute (tačno)
     Slike/Video:
  To je teÅ¡ko slikati da skontaÅ¡. Objasniću kako ovo radi.
       Napravio sam komandu "/kocnica" ili space da pritisneÅ¡. Sad ti to auto počneÅ¡ gurati ono neće moći se gurat jer je     zakočeno, ovo dodje kao ručna. Npr ako bi se zaletio drugim autom u ovo i udario ga i pomjerio vratio bi se na poziciju gdje bi ga zakočio.

Komandom: /kocnica zakočite auto, ako ponovite komandu u vozilo auto ćete otkočit.

     Edit/0: Od 0
     Credits: RL Prijatelj





http://pastebin.com/0APSSQCv
http://www.solidfiles.com/d/48c37cbeab/kocnica.pwn
http://www.2shared.com/file/w9iWwF00/kocnica.html









Evo ZCMD Proces Komandi
!


http://pastebin.com/0tsfBgnC
Poslednja Izmena: Jul 16, 2014, 11:08:24 PRE PODNE od DevoXx

pogledao sam kod na brzinu dobra ideja ali zasto koristit stari komandni procesor kad ih imas novih i optimiziraniji.
69

Citat: C++ poslato Jul 16, 2014, 00:18:41 PRE PODNE
pogledao sam kod na brzinu dobra ideja ali zasto koristit stari komandni procesor kad ih imas novih i optimiziraniji.

Naučio sam na njeg, bit će sutra novi ne brini se.

Svaka cast,predlagalo se ovo na par servera ali niko nije znao napraviti,testiracu sutra :D
KOPAJ KRIPTOVALUTU TELEFONOM! >>> SAZNAJ VIŠE <<<
POČNI RADITI KAO PREDAVAČ ENGLESKOG JEZIKA! >>> SAZNAJ VIŠE <<<


Svodja mi se :)
Svaka ti dala
Software Developer



Citat: Lamont A.k.A Boca poslato Jul 16, 2014, 07:57:10 PRE PODNE
pohvala

Hvala, Uživaj.

BUMP ! Kratki update i ZCMD Proces Komandi.
Poslednja Izmena: Jul 16, 2014, 11:18:49 PRE PODNE od DevoXx

vrh ideja, s ovim možeš kombinirati na speedo s ! jer na novim autima kad je ručna dignuta uskličnik stoji, ugl. bravo :)

Evo ubacio sam testirao radi,ali mi nije bas za RP server,vozim niz brdo kucam /rucna i odma stanem u mjestu :D,ali pohvale za trud svakako! :)
KOPAJ KRIPTOVALUTU TELEFONOM! >>> SAZNAJ VIŠE <<<
POČNI RADITI KAO PREDAVAČ ENGLESKOG JEZIKA! >>> SAZNAJ VIŠE <<<

Citat: [CC:RP]TheToretto poslato Jul 16, 2014, 13:29:08 POSLE PODNE
Evo ubacio sam testirao radi,ali mi nije bas za RP server,vozim niz brdo kucam /rucna i odma stanem u mjestu :D,ali pohvale za trud svakako! :)

hehehe pa i u RL ti je tako :D mada prvo zakočiš i kucaš ručna i auto ti nitko ne može pomjerit :)

Citat: DevoXx poslato Jul 16, 2014, 15:54:20 POSLE PODNE
Citat: [CC:RP]TheToretto poslato Jul 16, 2014, 13:29:08 POSLE PODNE
Evo ubacio sam testirao radi,ali mi nije bas za RP server,vozim niz brdo kucam /rucna i odma stanem u mjestu :D,ali pohvale za trud svakako! :)

hehehe pa i u RL ti je tako :D mada prvo zakočiš i kucaš ručna i auto ti nitko ne može pomjerit :)

Da ali bi doslo do velikog abuse-a,vozis ganja te neko ti kucas rucna stanes izadjes i auta i smugnes mu (primjer samo :D)
KOPAJ KRIPTOVALUTU TELEFONOM! >>> SAZNAJ VIŠE <<<
POČNI RADITI KAO PREDAVAČ ENGLESKOG JEZIKA! >>> SAZNAJ VIŠE <<<

Citat: [CC:RP]TheToretto poslato Jul 16, 2014, 16:10:41 POSLE PODNE
Citat: DevoXx poslato Jul 16, 2014, 15:54:20 POSLE PODNE
Citat: [CC:RP]TheToretto poslato Jul 16, 2014, 13:29:08 POSLE PODNE
Evo ubacio sam testirao radi,ali mi nije bas za RP server,vozim niz brdo kucam /rucna i odma stanem u mjestu :D,ali pohvale za trud svakako! :)

hehehe pa i u RL ti je tako :D mada prvo zakočiš i kucaš ručna i auto ti nitko ne može pomjerit :)

Da ali bi doslo do velikog abuse-a,vozis ganja te neko ti kucas rucna stanes izadjes i auta i smugnes mu (primjer samo :D)

Nisam te baš skontao. Objasni mi na PM i uradit ću u FS provjere i tako da neće biti abusea ;)

Citat: C++ poslato Jul 16, 2014, 00:18:41 PRE PODNE
pogledao sam kod na brzinu dobra ideja ali zasto koristit stari komandni procesor kad ih imas novih i optimiziraniji.
nemas novi, to su stari takodje, samo su mozda bolji zbog preglednosti, pisanja i imaju prednost sto su zaista brzi

inace ovo je lepa ideja, svaka cast