|0.3.7| New Generation RolePlay | Petak 03.04.2015. u 19:00

Započeo ᵀᴴᴱJames, Mart 30, 2015, 20:40:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.





IP: 94.23.53.122:7703






Pozdrav, ovdje smo kako bismo vam predstavili naš New Generation RP server.
Mod za naš server počeo je da se radi prije nešto više od 3 mjeseca, radi se od 0% i konačno je u fazi završetka! Radnja se odvija u malenom mjestu po imenu Palomino Creek.
Tim koja otvara server poznaje se duze vrijeme, tako da neće dolaziti do nikakvih problema.
Vjerovatno većina vas nikada nije čula za našu zajednicu, ali dajemo sve od sebe kako bismo tu činjenicu promijenili.
Mod nije ni sličan niti jednom drugom modu koji je do sada izraÄ'en, imamo mnogo novih jedinstvenih lokacija, stvari na serveru koje apsolutno ne možete vidjeti ni na jednom drugom serveru!
Server se otvara u Petak 03.04.2015. u 19:00







Prvo što trebate uraditi kada se spojite na naš server, trebate se registrirati
ÄŒim se spojite na naÅ¡ server odmah ćete morati upisati vaÅ¡u lozinku, email, spol, godine i slične informacije, zatim prelazite na tutorial u kome će vam server automatski ispisati neka osnovna pravila servera te  pokazati osnovne lokacije na serveru.











Kao u svakom gradu, i u našem gradu postoje važne lokacije. .
Ispod ćemo vam prikazati nekoliko slika.









Ovo su i dvije official organizacije na nasem serveru.
Palomino Creek Police Department i Palomino Creek Medic Department











Još ću vam predstaviti jedan naš zanimljiv i unikatan system. To je "Furniture system" pomoću ovog systema možete kupovati stvari kojima ukrasite svoje dvorište. Cijene nisu velike i svima će biti pristupno.







Za kraj zanemarite ovo Sapphire RolePlay u prezentaciji. To je sad jedna zajednica koja se je spojila.
Elemental, Tixor i ekipa su sad dio nase ekipe. Pozivam vas sve da nam se pridruzite u petak 03.04.2015. u 19:00 i zabavite se uz nas.
Poslednja Izmena: Mart 31, 2015, 10:29:31 PRE PODNE od Jamesâ„¢


Lep opis, mape su odlicne, iako mislim da ima previse tekstura za tako malo selo, ali dobre su, dolazim sigurno na otvaranje, srecno  :)



Sve izgleda savrseno :) Ovo ne namjeravam propustiti :)

Otvorenje - 29.05.2015.
Dodjite,  budite dio nas !!
Forum: http://www.ul-roleplay.com/forum/index.php
Opis: KLIK

Veoma lep server i lepo sredjeno al imam neki osecaj da ce se zatvoriti brzo al to je samo moje misljenje srecno :) !!!
    ~ Member since: 09.13.2013. - 15:30 ~

Zasto bi se zatvorio? Trudit cemo se da dode sto vise igraca.

Sve smo bliže otvorenju :)

Otvorenje - 29.05.2015.
Dodjite,  budite dio nas !!
Forum: http://www.ul-roleplay.com/forum/index.php
Opis: KLIK

Svidja mi se to sto se aktirivali malo te manje gradove ili sela kako ih neki zovu :D svaka cast.

Citat: â–... â–† â–ˆ Rudimental â–ˆ â–† â–... poslato April 01, 2015, 13:16:54 POSLE PODNE
Svidja mi se to sto se aktirivali malo te manje gradove ili sela kako ih neki zovu :D svaka cast.
Odlucili smo tako da malo igracima pokazemo sav "potencijal" tih manjih mjesta gdje se moze organizirati odlicna RP radnja iz razloga sto je malo mjesto pa ce se ljudi susrest na ulici i ako ce biti malo igraca. Odradili smo sve sto je potrebno za tako malo mjesto :)

Posjeti nas u petak u 19h :)


Lijep opis,mape,skripta. Sretno vam,posjetit cu vas :D
Poslednja Izmena: April 03, 2015, 11:15:07 PRE PODNE od #Dado