[VIDEO] Other Dimension - Sistem stanova

Započeo Crazyn3ss, Mart 17, 2015, 01:08:39 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Pozdrav svima, na ovom video ce te vidjeti sistem stanova koji ce biti na nasem serveru. U zgradama ce se moci kupovat stanovi, prije snimanja sam ih zaboravio ubacit. Nadam se da ce te prepoznati kvalitetu naseg rada i odabrati da ce te igrati kod nas. IP i forum servera stizu uskoro.
Stranica od facebook-a: FaceBook

Link:VIDEO


Ukoliko zelite pomoci u razvoju servera, mozete se meni obratiti na PP/PM!
Other Dimension RolePlay | Uskoro
Ukoliko zelite pomoci u razvoju servera, mozete se meni javit na PP/PM!

Stavio si unikatan system mada je ovo još Raplay/Memorex davno odradio,btw lep system sretno.
69

Citat: C++ poslato Mart 17, 2015, 09:55:19 PRE PODNE
Stavio si unikatan system mada je ovo još Raplay/Memorex davno odradio,btw lep system sretno.
a jbg, nisam znao da je neko prije radio, hvala
Other Dimension RolePlay | Uskoro
Ukoliko zelite pomoci u razvoju servera, mozete se meni javit na PP/PM!


Citat: [BL] RaKee poslato Mart 17, 2015, 14:09:20 POSLE PODNE
Lici mi na Hotel System sa NL moda  ::) Ali ako si ti radio svaka ti cast lijepo je ovo :)
ovo nije hotel sistem vec stan system, a i sta ja imam s tim nl-modom, ovo je mod moj od 0, samo sto sam ga prije objavio, pa sad radimo dosta novog, i mjenjamo sve staro
Other Dimension RolePlay | Uskoro
Ukoliko zelite pomoci u razvoju servera, mozete se meni javit na PP/PM!

Sta se odma bunis ... Samo kazem da mi lici na Hotel System ono /zgrada.... I znm da je stan system :)

Citat: [BL] RaKee poslato Mart 17, 2015, 14:49:28 POSLE PODNE
Sta se odma bunis ... Samo kazem da mi lici na Hotel System ono /zgrada.... I znm da je stan system :)
ma ne bunim se, samo je po tvojim rjecima ispalo koda sam kopiro nl, al nema veze, hvala uostalom
Other Dimension RolePlay | Uskoro
Ukoliko zelite pomoci u razvoju servera, mozete se meni javit na PP/PM!

lijepo, još napravi da se u toj zgradi može kupit stan a ne samo iznajmivat, isto tako, napravi i hotele isto kao ovo. msn možda si čak i napravio to za kupovanje stana jer si na videu napisa da ne želiš do kraja prikazat radi kopiranja

Citat: TiXoR_ poslato Mart 17, 2015, 16:57:45 POSLE PODNE
lijepo, još napravi da se u toj zgradi može kupit stan a ne samo iznajmivat, isto tako, napravi i hotele isto kao ovo. msn možda si čak i napravio to za kupovanje stana jer si na videu napisa da ne želiš do kraja prikazat radi kopiranja
hvala, u mom prvom postu, pise da se mogu kupovat stanovi, samo sam zaboravio ih ubacit prije snimanja, o hotelima jos razmisljam
Other Dimension RolePlay | Uskoro
Ukoliko zelite pomoci u razvoju servera, mozete se meni javit na PP/PM!