Zeta V1.0 - Prezentacija | Posao Kosac Trave #2

Započeo (( Zeta )) Kyle_Resse (Ico), Mart 16, 2015, 01:42:26 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.




Zeta V1.0 - Prezentacija | Posao Kosac Trave #2



Pozdrav ljudi uradili smo novu prezentaciju Kosac trave,
potrudili smo se da bude sto ljepse i da vama igracima bude uzitak igrati na Zeta RolePlay
Uskoro nam stize nova domena i forum tako da cete se moci registirati
Lajkujte video ,Subscribe i koment ako vam se svidio
Plss nemojte Hejtati pocetnik sam u scriptanju

Poslednja Izmena: Mart 16, 2015, 01:46:06 PRE PODNE od UMIX Des&Maping

Fino,ali ovo je cista kopija Gagijevog sistema,koji sam ja medju prvima realizovao i zatim skoro svi ostali..

Lijepo, ma da ima vec previse prezentacija toga sistema,ima i na BSampu tutorijal isti sistem sve isto.

Citat: Streetboy poslato Mart 16, 2015, 10:01:32 PRE PODNE
Fino,ali ovo je cista kopija Gagijevog sistema,koji sam ja medju prvima realizovao i zatim skoro svi ostali..

a velikog systema umjesto checkpointa objekat. woho. problem za napravit, daj molim te. lel.

Iskeno ljudi ovo je za mene veliki system znate zašto zato što sam početnik i sve radi preko tutoriala i pomocu prijatelja
Najveci respect ima @Elemnetal

Ovo je lijep sistem ali nemoj misliti da TiXoR_ #Dado i Streetboy misle lose za tebe, samo misle dobro i savjetuju te... Da kazem sada "Super je!" lagao bih te i ne bih ti mislio dobro. Ali svakako pohvale za tebe kao pocetnika ;)

Citat: UMIX Des&Maping poslato Mart 16, 2015, 11:56:26 PRE PODNE
Iskeno ljudi ovo je za mene veliki system znate zašto zato što sam početnik i sve radi preko tutoriala i pomocu prijatelja
Najveci respect ima @Elemnetal
Dobar je sistem sto jest jest ali je vec previse isfuran i ima previse prezentacija toga sistema, ako si toliko dobar sa Elemnetalom radje pitaj njega da ti odradi neki bolji sistem za prezentirat...

#Dado elemental je tu kada treba pomoc rijesiti ovo je njegva dobra volja koja pomaze kad god nesto zagusti u scripti ili dojde neki bag da ga rijesi ja njega ne zelim opce ometati u njgvom projektu tako da ne zelim da mi radi neke systeme niti nista vec da pomogne kada nesto trebam
A ovo sto ja uradim reko sam ucim se svaki scripter je na pocetku "los" i ne zna puno stvari i kroz rad uci !!
Inace imam jednu unikatnu ideju i za posao neki drugi i za kosac trave samo sto trazim scriptra koji ce realzirazti moje ideje jer imam vrlo dobre ideje

Citat: TiXoR_ poslato Mart 16, 2015, 11:37:38 PRE PODNE
Citat: Streetboy poslato Mart 16, 2015, 10:01:32 PRE PODNE
Fino,ali ovo je cista kopija Gagijevog sistema,koji sam ja medju prvima realizovao i zatim skoro svi ostali..

a velikog systema umjesto checkpointa objekat. woho. problem za napravit, daj molim te. lel.

Da,lagano za napraviti,samo nisu takvi komentari bili u vrijeme kada je ovo radjeno..
I ne pricam o tezini sistema,vec o tome da niko ne radi unikatne ideje.Pozz

Citat: UMIX Des&Maping poslato Mart 16, 2015, 19:46:18 POSLE PODNE
#Dado elemental je tu kada treba pomoc rijesiti ovo je njegva dobra volja koja pomaze kad god nesto zagusti u scripti ili dojde neki bag da ga rijesi ja njega ne zelim opce ometati u njgvom projektu tako da ne zelim da mi radi neke systeme niti nista vec da pomogne kada nesto trebam
A ovo sto ja uradim reko sam ucim se svaki scripter je na pocetku "los" i ne zna puno stvari i kroz rad uci !!
Inace imam jednu unikatnu ideju i za posao neki drugi i za kosac trave samo sto trazim scriptra koji ce realzirazti moje ideje jer imam vrlo dobre ideje
Pa onda jednostavno uradi to unikatno ili zamoli nekoga pa prezentiraj...

Citat: TiXoR_ poslato Mart 16, 2015, 11:37:38 PRE PODNE
Citat: Streetboy poslato Mart 16, 2015, 10:01:32 PRE PODNE
Fino,ali ovo je cista kopija Gagijevog sistema,koji sam ja medju prvima realizovao i zatim skoro svi ostali..

a velikog systema umjesto checkpointa objekat. woho. problem za napravit, daj molim te. lel.
Treba neko da bude i hater. A da li sam ja napravio prvi ovo nemam pojma, a i tesko da iko zna ko je sta napravio prvi ja sam samo napisao objasnjenje na nekom forumu u vezi ovog...

@Topic
Lep sistem uglavnom uvek se fokusiraj na to da pravis nesto novo ima tu jos prostora za napredak (davno sam ja imao jos jedan dodatak na to ali nikada objavljeno), razumem da si pocetnik ali kada pocnes da razmisljas drugacije od drugih imaces i bolji server i skriptu od drugih. Ako ti treba koji savet oko skripte slobodno pusti poruku :)
Poslednja Izmena: Mart 20, 2015, 21:26:08 POSLE PODNE od Mr.Gagi

Hvala brate , Ovako krenuo sam sa gradom potpuno od 0 isto tako i sa skriptom naravno skriptu jos nisam krenuo ali mapa dosta dobro se radi ,kao sto svi pricaju srv ce lagati ne server nece lagati jer nece biti nepotrebnih stvari kao sto su npr
1000 gun shopa
20 24/7 shop
Admin baza i takve gluposti nadam se da ce vam se svidjeti spremam i puno unikatniji posao kosac trave i puno puno novih stvari koji ce biti na srv nadamo se da ce vam biti ljepo i ugodno na srv i nikada dosadno eto to je to od mene
Ako ima neko zainteresiran da se pridruzi zajednici neka se javi PM