LS Mod iskustva

Započeo RilleX, Mart 08, 2015, 23:39:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

E ovako interesuje me Last Step GM i kakvih imate iskustava sa njim i dali ste sta cudno primetili/neke greske/bugove/poteskoce i sve ostalo i dali se isplati uzeti taj GM za neke ozbiljnije poslove  ;)

Jel to niko nije koristio mod ?  :D

Zavisi kakav Last Step mod imas, ako imas od Vuzimira bez bugova onda je to jedan veoma, veoma dobar mod, ali ako imas onaj sa bugovima koji vecina ima onda ne znam sta da ti kazem, jedino ako si dobar skripter pa znas da sredis sve to..

Jedan server je do nedavno koristio bas taj drugi zabagovani Last Step mod i nije se bas proslavio zato sto su zbog problema na skripti zatvorili server i nakon par dana otvorili opet sa drugim modom..  :)

Igrao sam pre na tom serveru ali na kratko vreme i znam da je skripta mnogo dobro odradjena i da su maper odlicne pre svega zbog profesionalnog mapera koji je radio mape za njih..sve ti zavisi koji mod imas ili koji zelis kupiti..  ;)

Citat: bryant ãƒ,, poslato Mart 09, 2015, 21:35:50 POSLE PODNE
Zavisi kakav Last Step mod imas, ako imas od Vuzimira bez bugova onda je to jedan veoma, veoma dobar mod, ali ako imas onaj sa bugovima koji vecina ima onda ne znam sta da ti kazem, jedino ako si dobar skripter pa znas da sredis sve to..

Jedan server je do nedavno koristio bas taj drugi zabagovani Last Step mod i nije se bas proslavio zato sto su zbog problema na skripti zatvorili server i nakon par dana otvorili opet sa drugim modom..  :)

Igrao sam pre na tom serveru ali na kratko vreme i znam da je skripta mnogo dobro odradjena i da su maper odlicne pre svega zbog profesionalnog mapera koji je radio mape za njih..sve ti zavisi koji mod imas ili koji zelis kupiti..  ;)

Ja sto drizim mod od Vuzimira tj LS znaci ja nisam provalio bugove mozda jedno 2-3 moda koji sam uradio na 3 razlicita nacina ali predobro sam sredio sad sto ima neki od njega sto su editovali za taj jos nisam siguran ali koristim ga pa dok budemm naisao na bug sredio bih mada nisam jos uvek,preostalo mi samo CMD i ostale zjebancije da dovorsim inace bez buga je

i am king!