GeForce RolePlay [ www.geforce-samp.com ]

Započeo MrTrumpsta# -_-, Mart 04, 2015, 21:00:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

â–, â–ƒ â–... â–† ‡ GeForce Roleplay ‡ â–† â–... â–ƒ
IP servera: 46.105.103.57:8888
Lokacija: Fort Carson [USKORO]
Forum stranica: www.geforce-samp.com
Nasa FaceBook stranica: https://www.facebook.com/GeForceOnlineGamingCommunity?fref=ts

- Tko smo mi?

GeForce Online Gaming Community  je neprofitabilna zajednica koja je nastala joÅ¡ davne 2008. godine.  Od samog početka GeForce je bila zajednica igrača kojima je cilj bio igrati SAMP, odnosno zabavit se u čarima RolePlaya, te kroz lika u igrici prikazati realan život. GeForce RolePlay napravljen je kako bi vam pružio najbolji i najrealniji RolePlay na Balkanu. Zajednica trenutno broji 2,300 registriranih članova mnogi članovi u zajednici su iskusni igrači, ali i ako ste novi to vas ne treba sprječavati da posjetite naÅ¡ server i forum te postanete dio naÅ¡e zajednice.

Od 06.03.2015. godine kada će se desiti veliki update, radnja servera prebaciti će se u Fort Carson.Fort Carson  će biti potpuno drugačiji s unikatnom skriptom i mapom koju su samo za vas napravili članovi GeForce zajednice kako bi vama približili i Å¡to viÅ¡e olakÅ¡ali RP na naÅ¡em serveru. Tokom tog updatea dogodit će se i razne novosti na serveru biti će ubačeni novi poslovi na server...
Vise na www.geforce-samp.com

- Dosta vam je lošeg RolePlaya?

DoÄ'ite na GeForce online gamming community i zabavite se i proÅ¡irite svoje RolePlay znanje uz odličnu ekipu.
Naš server vam pruža odličnu zabavu i skriptu koja je napravljena isključivo za RolePlay i kako bi vam pružili sve sto vam treba.

- Poslovi !

-Posao smetlar


-U pitanju je posao poštar.


- Prevoznik

Opis nije los, skripta je vec poznata i znam da je veoma dobro odradjena, mape istot ako zato sto poznajem mapera i dobro radi mape, poseticu vas, srecno  :)

Citat: bryant ãƒ,, poslato Mart 04, 2015, 21:05:12 POSLE PODNE
Opis nije los, skripta je vec poznata i znam da je veoma dobro odradjena, mape istot ako zato sto poznajem mapera i dobro radi mape, poseticu vas, srecno  :)
Drago mi je da ti se sviÄ'a nadam se da ce te nas posjetiti ne samo ti negu i ostali u vecem broju..
Izvinjavam se sto nisam napisao OPEN u petak 21h !!
Poslednja Izmena: Mart 04, 2015, 21:14:09 POSLE PODNE od MrTrumpsta# -_-



Sretno.
Poslednja Izmena: Mart 05, 2015, 11:54:05 PRE PODNE od C++
69



Imaju pravo na ime posto je Boris posto novi skripter GeForce-a, jel PinkMan ostaje na GF ?
Sretno vam...