United Empire ! by Nathan Drake !! NAJNOVIJA VERZIJA!

Započeo Wyatt, Mart 01, 2015, 13:01:36 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: [BL] RaKee poslato Mart 01, 2015, 13:34:53 POSLE PODNE
au strasan mod pohvale sve steta sto nisi uspio ali takav je balkanski samp  ::)
Sigurno ce s enac nesto na BL odavde odlican MOD

Danasnji samp je otisao u **rac , djeca skinu mod sa neta malo ga dorade i imaju 50-60 igraca, a neko ko radi gm dugo,potrudi se nema nista,vi svi govorite mod je super 10/10 , pa sto niste dosli na open i podrzali ga .

Mirza nastavi skriptat,moj savjet je da se bolje organizujes i da nades iskusan Staff Tim ,igraci ce doci sami od sebe kad vide kvalitet.
Poslednja Izmena: Mart 03, 2015, 14:51:30 POSLE PODNE od Harlem




svaka cas samo napred :) nadam se da nema buga po opisu ok :)

i am king!


Citat: UCâ,,¢ â", «∩αthαn_Drαkε» poslato Mart 06, 2015, 08:55:37 PRE PODNE
Hvala.
Imas bugove sa labelima za kuce firme itd...

Dobro je kad se zna koji bug ima da ne lutam po skripti i modu,kakav bug sa labelima to kuce i firme ?

i am king!

Ma kreira ti 2 labela i 2 pickupa.
Imas bug sa dialogima, valjda 2 dialoga imaju isti onaj broj.
Provjeri te dialoge.

Citat: Harlem poslato Mart 03, 2015, 14:50:05 POSLE PODNE
Danasnji samp je otisao u **rac , djeca skinu mod sa neta malo ga dorade i imaju 50-60 igraca, a neko ko radi gm dugo,potrudi se nema nista,vi svi govorite mod je super 10/10 , pa sto niste dosli na open i podrzali ga .

Mirza nastavi skriptat,moj savjet je da se bolje organizujes i da nades iskusan Staff Tim ,igraci ce doci sami od sebe kad vide kvalitet.

Odlican mod, samo steta sto takvi modovi,tako zavrse gde se trudis nemaju igraca a drugi skinu imaju po 50-60 igraca.:)


Citat: Markoni990 poslato Mart 09, 2015, 06:11:03 PRE PODNE
Citat: Harlem poslato Mart 03, 2015, 14:50:05 POSLE PODNE
Danasnji samp je otisao u **rac , djeca skinu mod sa neta malo ga dorade i imaju 50-60 igraca, a neko ko radi gm dugo,potrudi se nema nista,vi svi govorite mod je super 10/10 , pa sto niste dosli na open i podrzali ga .

Mirza nastavi skriptat,moj savjet je da se bolje organizujes i da nades iskusan Staff Tim ,igraci ce doci sami od sebe kad vide kvalitet.

Odlican mod, samo steta sto takvi modovi,tako zavrse gde se trudis nemaju igraca a drugi skinu imaju po 50-60 igraca.:)


Bgm iskreno da kazem istina je ovo,pola njih moje modove poskidali i kad vidim deca po 50-60 igraca,znaci nmg da vrujem koliko truda ulozim neka deca da imaju toliko igraca neverovatno

i am king!

Ma, danas ako zelis imat igrace, samo ti treba velik' pocetni stats. I poziciju neku, logicno.