[ANKETA] Šta više volite? (Molim vas pogledajte ovo!)

Započeo #Mikki, Februar 10, 2015, 19:00:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav ljudi,
planiram uskoro da otvorim neki svoj RP server pa rekoh da vas anketiram ako može. Molim vas što više vas da iskaže svoje mišljenje! Odgovarajte gore!
Pitanje glasi:
Da li više volite izgled server HRP ili LRP ? (Hard RP ili Low RP) Šta pritom mislim na Hard RP i Low RP. Ne mislim na mentalitet samih igrača već izgled skripte! (Recimo na primer svima poznate BE i (nova) LV skripte!) (LRP) Da li vam više odgovara izgled skripte onako šljaštiv sa puno labela, pick up-ova, mnogih mapa sa texturama, mnogo text draw-ova i tome slicno!
(HRP) Ili vam odgovara to da skripta tako reći bude samo u par boja, da se uklone dialozi, što manje TD-ova i tome slično!
Biće mi veoma drago da odgovorite mi na ova pitanja! HVALA!

Edit: Vecina ne razume! Ne pricamo o tome da li je bolji HARD ROLEPLAY ili LOW ROLEPLAY, pricamo o IZGLEDU SKRIPTE ROLEPLAY SERVERA! Uporedio sam BE skriptu koja po mom misljenju spada u LRP skirpte (a sta to spada u LRP skripte pogledaj gore!) i LV (najnoviji mod!) cija skripta je HRP! POJASNJENJE! :)
Poslednja Izmena: Februar 10, 2015, 21:39:46 POSLE PODNE od #Mikki


Ako uzimas HRP neces vjerojatno imat igraca kao sto nisu i ostali uspjeli koliko,
vidim od jacih RP server je uspio samo las vegas i City of Angeles na balkanu.
Za low roleplay bar imas sanse za uspjeh,ali niti to nije sigurno, posto danas
svi gledaju da imaju stats 10m, 50 level, admina i ostalo...
PS. Po meni je lepse vide TD-ova al se netreba pretjerivat...

Bas kao sto Dado kaze ako uzmes HRP neces imati toliko sansi za uspijeh.
Prema tome LRP je bolja solucija.  8)

NE KAPIRATE ME :d
Ne zanima me igraci i igra! Vec HRP i LRP skripta izgled! :)


*BUMP*
Ima li ko jos sa svojim misljenjem! :)
Neka glasa gore i neka napise ako hoce!
Puno mi znaci!


KAKAV BUMP?
editaš samo post poviše i tjt. sada ide lock, poštuj praivla.