[GM] West Lights Rol3Play mod od 0 | MySql R39-2 | y_commands | sscanf | foreach

Započeo GreenG, Januar 27, 2015, 08:21:41 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

instalirao sam sve sto si rekao  .net framework, c++ ali opet nesto nije uredu nece da se pokrene evo slika vidi
http://i.imgur.com/UxrtvV3.png
edit: ovako mi samo na ovaj gmod radi na sve druge je okej
Poslednja Izmena: Januar 29, 2015, 19:33:28 POSLE PODNE od castworld


Citat: dzenis poslato Januar 29, 2015, 22:43:59 POSLE PODNE
mozes li srediti da ne radi preko ti baza da moze ko i ostali ?

Hahahah mozes ali nema logike da to radim..


Citat: castworld poslato Januar 29, 2015, 19:31:38 POSLE PODNE
instalirao sam sve sto si rekao  .net framework, c++ ali opet nesto nije uredu nece da se pokrene evo slika vidi
http://i.imgur.com/UxrtvV3.png
edit: ovako mi samo na ovaj gmod radi na sve druge je okej


mysql plugin ti nije ucitan..

Pa daj uradi na normalno da se ne mocu ovi koji ne znaju ... Ako nema puno posla zz ;*

Citat: castworld poslato Januar 29, 2015, 19:31:38 POSLE PODNE
instalirao sam sve sto si rekao  .net framework, c++ ali opet nesto nije uredu nece da se pokrene evo slika vidi
http://i.imgur.com/UxrtvV3.png
edit: ovako mi samo na ovaj gmod radi na sve druge je okej


mysql plugin ti nije ucitan..

a mozes mi reci kako da sredim to

Vi ste majkemi retardirani, ako se narazumijete dobro nemojte onda koristiti mod, teško je odma na mod sa MySQLom, pogotovo početnici, uzmite neki dr mod i et, a ovo je vrlo jednostavno za popraviti.
A mod je odličan to sam i rekao niej bitno gdje..

Nisam pocetnik al nisam nikad ni radio preko ovog ... Sta fali i da uradi na normalno bio bi mod jos poznatiji ;)

Citat: dzenis poslato Januar 30, 2015, 22:12:11 POSLE PODNE
Nisam pocetnik al nisam nikad ni radio preko ovog ... Sta fali i da uradi na normalno bio bi mod jos poznatiji ;)

Imate google jbg ti... Nije to naucna fantastika.. Napisao sam vam sta sve trebate imati u nekom komentaru ovdje... Kada to sve skinete i instal imate uputstvo u folderu...


Inace poceo sam raditi novu verziju dok jos nije skola pocela udarat..

Citat: Sioux poslato Januar 29, 2015, 16:27:31 POSLE PODNE
Citat: Mike_Smith poslato Januar 29, 2015, 15:31:34 POSLE PODNE
Bio bi dobar mod da se nemora spajati, dodje ti ko NL sad...

Nemas ti blage veze... Skini ti seb GTARP mod i udri, balkanci i ne zasluzuju dobar mod/server sa ovakvim razmisljanjem. Ovaj mod i NL ti nemaju nista zajednicko(osim pravila) i toga sto oba koriste mysql(moj gm r39-2 a NL r5 ili r6 plugin).
To sto ti ne znas spojiti mod sa bazom i sto ne znas koje su prednosti mysql ne znaci da neki mod nije dobar.


ÄŒovjek vam lijepo objasni sve..da si joÅ¡ truda i u downloadu vam objasni kako spojiti mod sa bazom i vi dalje nezadovoljni. Mod mi je dobar tko ima volje može si ga doraditi i napraviti super server. Moram ti pohvaliti salon vozila i samu činjenicu da postoji mogućnost kupovine pet vozila...to mi se sviÄ'a. Ima odličnih mapa funkcije koje su odraÄ'ene su jako uredne i logične. TD-ovi isto odlični i na profi razini. Pohvale za trud iako mislim da nisi trebao objaviti i onda se natezati oko spajanja sa databazom i objaÅ¡njavanja...Ovo iznad si dobro prokomentirao :D

Citat: THE AR[CH]ITECTâ,,¢ poslato Januar 31, 2015, 13:39:25 POSLE PODNE
Citat: Sioux poslato Januar 29, 2015, 16:27:31 POSLE PODNE
Citat: Mike_Smith poslato Januar 29, 2015, 15:31:34 POSLE PODNE
Bio bi dobar mod da se nemora spajati, dodje ti ko NL sad...

Nemas ti blage veze... Skini ti seb GTARP mod i udri, balkanci i ne zasluzuju dobar mod/server sa ovakvim razmisljanjem. Ovaj mod i NL ti nemaju nista zajednicko(osim pravila) i toga sto oba koriste mysql(moj gm r39-2 a NL r5 ili r6 plugin).
To sto ti ne znas spojiti mod sa bazom i sto ne znas koje su prednosti mysql ne znaci da neki mod nije dobar.


ÄŒovjek vam lijepo objasni sve..da si joÅ¡ truda i u downloadu vam objasni kako spojiti mod sa bazom i vi dalje nezadovoljni. Mod mi je dobar tko ima volje može si ga doraditi i napraviti super server. Moram ti pohvaliti salon vozila i samu činjenicu da postoji mogućnost kupovine pet vozila...to mi se sviÄ'a. Ima odličnih mapa funkcije koje su odraÄ'ene su jako uredne i logične. TD-ovi isto odlični i na profi razini. Pohvale za trud iako mislim da nisi trebao objaviti i onda se natezati oko spajanja sa databazom i objaÅ¡njavanja...Ovo iznad si dobro prokomentirao :D

U mod je ulozeno maximalno truda, od pocetka nisam imao namjeru otvarati server jer znam kako stoje stvari na Balkanu(GF+10000 komandi+sarenilo+optimizacija na 0 = server je uspjesan) tako da da server nebi uspjeo iako bi mod bio odlican..
Bolje da neko nesto nauci iz ovog moda nego da meni dzabe stoji(makar cu biti sretan ako nekad neko otvori srw sa ovim modom :D, naravno treba tu jos dosta stvari ali je trenutno odlican za editovat).
Sto se tice TD-ova bilo bi ih jos ali me zeza sto mi je ekran wide screen pa kad pravim td nmg da skontam u kojoj rezoluciji da ga pravim da fino ispadne ostalim.
4 i 5 slot se otkljucavaju od strane admina(nisam htio staviti default 5 slotova jer bi to drasticno povecalo vozila, tako da bi brzo dosli do maximuma).
I hvala puno :D




a brate sta da definisem u skripti sad :D izvini na smetnji sta treba upistati


a jeboga ti :D spoojio sam mod s bazom (valjda)uradio sam ugl kako si reko ehh sad udjem u pawno kuca baza:

/*MySql baza*/
#define SQL_HOST                                                   "localhost"
#define SQL_DB                                                     "baza"
#define SQL_USER                                                   "root"
#define SQL_PASS                                                   ""

ehh sad sta s ovim :D