єʟєɱєƞτąʟ scripting - Sleep system

Započeo elemental., Januar 19, 2015, 12:51:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav svima, opet ja. Sinoć sam počeo praviti sistem spavanja, a završio sam ga za 10 minuta. O čemu se zapravo radi ? Ukoliko se vašem characteru spava, a vi ne odete do hobo placea u Idlewoodu, početi ćete gubiti HP. Ako ipak odete do hobo placea, vašem characteru se postavlja crack animacija, te sati svake sekunde idu +1, i kamera ide u vis, i pokazuje Los Santos i nebo iznad istog. Nakon završenog timera, kamera se vraća, ali ne iza igrača, i pokazuje animaciju gledanja na sat. Video je tu, gledajte u HD.
http://www.youtube.com/watch?v=1X2KGBUwdus

Å ta je planirano za update ?
- Drunk efekat ako se characteru spava.
- Pravljenje istog sistema i sa houste sistemom.
- Povezivanje izlaska sa servera ovom komandom(ubacivanje dijaloga koji pita igrača da li želi izaći sa servera, ili samo izvršiti ovu radnju).
Poslednja Izmena: Januar 19, 2015, 13:06:53 POSLE PODNE od єʟєɱєƞτąʟ



Hvala svima. Možda će ovaj sistem biti četvrta stavka SIM sistema na Paradiseu. Zaboravio sam reći to, da će na updateu takoÄ'e biti /do komanda ukoliko je igrač spavao ovdje na hobo placeu, tačnije, bit će opis mirisa. Sve ćete vidjeti uskoro. I da, potreba za snom se povećava svaki payday, tako da je na 12 paydayu potreba za snom najveća, tj. imate 5 minuta da zaspite.


Dobro je samo bilo bi jos bolje da svi igraci na serveru muraju to da kucaju onda se tek ovo desi, pohvale !