Da li cu moci igrati GTA V ? [Misljenje]

Započeo #Mikki, Januar 15, 2015, 11:26:49 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Culi smo da GTA V izlazi za 2 meseca.
Sta mislite da li cu moci da igram?
Ovo su minimalne potrebne stavke da se igra GTA:
Minimum specifications:
OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2* (*NVIDIA video card recommended if running Vista OS)
Processor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz
Memory: 4GB
Video Card: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB
DVD Drive

A evo mojih specifikacija:
Trenutno imam win8.1 64bita, ali planiram da veoma uskoro vratim windows7 64bita.
Procesor: AMD Athlom(tm) II X2 250 Processor (2 CPUs), ~3.0GHz
Ram memorija: 2GB (znam :D kupicu jos 2 za ovu priliku samo!)
Graficka: NVIDIA GeForce 9600 GT
Ovo oko zvuka? Zar treba komentarisati :D
Memorija na hardu: Bice dovoljno! :)
Imam xD 




Citat: [BM:RP] Leon poslato Januar 15, 2015, 15:57:07 POSLE PODNE
GTA V vec 3 godine izlazi  :D  :D  :D

Ovo je oficijalno potvrdeno.

@OT, Vjerojatno neces moci zbog procesora.
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Ja imam baš iste specifikacije kao što trebaju za GTA V minimum,al opet neću moći igrati jer će mi fps vjerovatno biti 5,tako da to što piše za minimum napišu samo da možeš pokrenuti igru,a to što će štekati ko ludo nikom ništa :D

Nemojte nikad vjerovati Requirements. Meni je za Far Cry 3 i GTA IV pisalo da nema sanse da igram , a evo mene na high s dvojezgrenim proc, 3.5 GB RAM i ATI HD 3850. Ja iskreno mislim da ce poneki dvojezgreni procesori moci "vrtjeti" ovu igru na nekih 30 FPS-a, ovisno o tome imaju li 4+ GB RAM i grafu od 1 GB video memorije s barem 256 bitnom sabirnicom(bus width).
Razlog tome je sto vam je ljudi moji, vjerovali vi ili ne, ovo isti Engine koji je bio u GTA IV, samo su ga doradili kako spada. Optimizirali su igru ,vjerujem, vise nego sto su GTA IV sa svim patchevima. Evo ja mislim da ce se s ovim komponentama moci zaigrati GTA V na low-medium :

Procesor: dvojezgreni 3.0+ GHZ
RAM: 4+ GB DDR RAM
HDD: Ako imate SSD , super, ako ne, onda neki noviji koji ima brz write/read
GPU: Nije vam toliko vazno koliko ima video memorije vasa graficka kartica, vazan je "motor" u njoj. Ja sa svojom prastarom grafom cu moci ovo igrati. Zapamtite, barem 1 GB video memorije, bus width 256+ bit
OS: Naravno 64 bitni Windows 7. Zasto? Pa 7 je po meni naj naj , a 64-bitni mora biti ako zelite imati vise od 3.5 GB RAM
Poslednja Izmena: Januar 16, 2015, 05:51:10 PRE PODNE od xFORCERx

Pitanje za vas, isto kao i u naslovu teme.
GPU: ATI display adapter (0x68F9)(dafaq ? Planiram kupiti od 1GB, ne znam koju bi, preporučite mi neku :D)
CPU: Pentium(R) Dual-Core CPU E5700 @ 3.00GHz
RAM: 2GB(kupit ću još jednu pločicu od 4GB, najvjerovatnije)
OS: Stari, Win XP hahaha. Podrazumijeva se Win 7, tj. da ću ga instalirati)
HDD: 661GB preostalo bičz :D

Da li ce ovo moci GTA V
Intelov I3 procesor 2.4 Dual.C
Grafa:1GB Ati(560v ja msm)
RAM:4GB
HDD:1TB