Zara Gaming Community

Započeo Nelson ZG, Januar 12, 2015, 16:35:52 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.


Pozdrav svima clanovima ovog forum ,zeljeli bi smo da vam predstavimo Zara Gaming Community
ZG | Samp : 37.187.77.46:7798
ZG | ts3 : 176.31.191.244
Uskoro cemo i prosiriti zajednicu
Nas Sajt: www.zara-gaming.com

Zara Gaming Samp server je server koji je ponovo otvoren 8.1.2015 godine na otvaranju imali smo poteskoca kao sto i sami znate da u ovim godinam su cesti takozvani "DDos Napadi" ali ipak na otvaranju smo imali 149 igraca ali nazalost ipak nismo oborili prosli rekord od 150 igraca sto je i Zvanicni rekord zajednice koji cemo kad tad oboriti :)
Predstavit cemo vam Zara Gaming Mod u par koraka eto nadamo se da ce vam se dopasti i da ce bar neko od vas doci i podrzati nas Projekat ! *Napomena: Server svakoga dana prelazi 100+ !  Pa eto da predjemo na Mod :)


Na Zara Gaming Mod-u se radilo 6 mjeseci tj. dok je server radio ranije skoro svakog dana odradjivani su Update Moda, Radnije je bilo velikih problema sa COS - om ali sada je to sve rijeseno COS je promijnjen Sada smo stavili Auto pijacu sto smatramo da je i RP vise ! Takodje odradjeno je da Kada se registrujete dok ne napunite 5 sati Igre ne mozete kupiti nikakvo oruzije sa ciljem da se smanji DM kao sto se i pokazalo efikasno ! Odradjene su jos mnogo stvari popravljeni razni BUG-ovi koji su tu ranije i bili. Naravno postoji uvjek nesto sto treba poptaviti ali vremenom i to ce se srediti !



Ovo je Spawn servera kada se registrujete nadjete se u hotelu malom ispred malog hotela nalazi se prelijepa mapa renta gdje mozete uzeti i iznajmiti auto/biciklo komandom /rentcar i /rentbike ukoliko vam treba pomoc obratite nam se na /askq



Opstina je jedna od glavnih lokacija na serveru tamo mozete vidjeti listu poslova i mogu vas uputiti na lokaciju nekog od njih, Skinuti kaznu kao i osigurati se !



Policija je Glavna organizacija na serveru oni imaju ugled i postovanje medju ljudima oni su tu da obezbijede Red i Mir svaku sumnju na neki zlocin mozete im prijaviti /call 122



Na serveru postoje dvije banke Raiffisen Bank i Erste Bank mi smo vam odlucili pokazati Erste Banku koja je na posebnoj lokaciji I veoma lijepo odradjena na serveru se mogu pljackati obije banke i zlatara :)



Ovo su momentalni textdraw-ovi koji se nalaze na server na mapu Glavne ulice !
par slicica za vas uglavnom to bi bilo to sto se tice opisa nadam se da ce se nekom svidjeti i doci da nas posjeti , Hvala :)

I da za sami kraj da ne zaboravimo i 2 najnovija videa koji su pripremili pripadnici "VLA" i  "MS-13" organizacijia na Zari Hvala !



Pozdrav svima clanovima ovog forum ,zeljeli bi smo da vam predstavimo Zara Gaming Community
ZG | Samp : 37.187.77.46:7798
ZG | ts3 : 176.31.191.244
Uskoro cemo i prosiriti zajednicu
Nas Sajt: www.zara-gaming.com

Poslednja Izmena: Januar 13, 2015, 16:23:39 POSLE PODNE od Nelson ZG


Uploadujte svoje slike i fajlove brzo, lako i sa ocuvanim kvalitetom 100%

www.uploaduj.me

Owner Zara Gaming RPG! (Since 2014)




igrma vec 2 dana na srvu i mogu reci da je dobar
ne deli se stats kao na ostalim
nick: Dejan Davidovicc

Hvala Server je otvoren svakako ga mozete posjetiti bilo koji period dana/noci ;)
HostName: ||ZG:RP|| Zara Gaming || RolePlay || WELCOME
Address:  37.187.77.46:7798
Players:  92 / 130
Ping:     75
Mode:     Â© ZG:RP v1.8
Map:      •Yugoslavia•


Uploadujte svoje slike i fajlove brzo, lako i sa ocuvanim kvalitetom 100%

www.uploaduj.me

Owner Zara Gaming RPG! (Since 2014)



Opis treba više uradit.. Bolje da ste napravili jedan dobar video, slike servera, ovo ono. Pa neki mali tut kako šta.. nego što ste pisali tekst i ovo..

Ali sretno sa serverom :)

Citat: Ɗ∊ѵoχχ poslato Januar 13, 2015, 17:44:47 POSLE PODNE
Opis treba više uradit.. Bolje da ste napravili jedan dobar video, slike servera, ovo ono. Pa neki mali tut kako šta.. nego što ste pisali tekst i ovo..

Ali sretno sa serverom :)

Svakako da cemo odraditi tako nesto nije losa ideja hvala ! :)
Poslednja Izmena: Januar 14, 2015, 12:53:33 POSLE PODNE od Nelson ZG


Uploadujte svoje slike i fajlove brzo, lako i sa ocuvanim kvalitetom 100%

www.uploaduj.me

Owner Zara Gaming RPG! (Since 2014)



Dobar je server najbolje je kad se ulazi da administratori šalju "Dobrodosao" server je odlićan,odlićna je skripta.Svaka ćast momci samo tako nastavite !
RESPECT!

Citat: Dakycar123 poslato Januar 15, 2015, 20:15:34 POSLE PODNE
Dobar je server najbolje je kad se ulazi da administratori šalju "Dobrodosao" server je odlićan,odlićna je skripta.Svaka ćast momci samo tako nastavite !
RESPECT!

Drago mi je sto si posjetio server da istina je kada god se novi igrac registruje posaljemo mu Dobrodosao ili Dobrodosao ukoliko imas nekih pitanja /askq ili tako nesto uglavnom nam je dobar odnos sa igracima! Ljubaznost na prvom mjestu sve ostalo ce se vremenom postici :)


Uploadujte svoje slike i fajlove brzo, lako i sa ocuvanim kvalitetom 100%

www.uploaduj.me

Owner Zara Gaming RPG! (Since 2014)



Svidja mi se server poseticu ga ovako po slikama je good :D
RESPECT!
GAD SAM JA

Citat: Kriso_Anderson poslato Januar 16, 2015, 11:21:30 PRE PODNE
Svidja mi se server poseticu ga ovako po slikama je good :D
RESPECT!
Hvala nadam se da ces stvarno doci radili smo dosta na modu a i na nasim igracima prevaspitavali nije jos sve idealno al idemo ka tome :D


Uploadujte svoje slike i fajlove brzo, lako i sa ocuvanim kvalitetom 100%

www.uploaduj.me

Owner Zara Gaming RPG! (Since 2014)