Tražite neku FS ili Include File? (Čitajte ovdje)

Započeo DevoXx, Decembar 22, 2014, 17:22:54 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Salih258 poslato Januar 13, 2022, 21:37:32 POSLE PODNE
- Vase ime na forumu: Salih258
- Sta trazite: FS
- Opis: anticit kaoo nex-ac ali samo FS da se moze po potrebi izzbaciti sa srw
- Dodatak: nex-ac mislim da ima svu tu neku zastitu kao anti kill car trool anti spam itd znate vec
https://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=129257.0
https://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=140529.msg1016342;topicseen#new


Citat: lance.BI$H0P poslato Januar 14, 2022, 16:50:47 POSLE PODNE
Dzabe ti svi ti anticheatovi kad ne mogu pola sranja da sprece..
tacno probao sam ne radi na aim mene kicka kao fake kill
a ostale ne registruje nikako aim car troll ako netko ima bolji anticit FS neka posalje

Citat: αєzαкмι poslato Januar 13, 2022, 22:09:17 POSLE PODNE
Probaj: https://pastebin.com/cYcLNeiW

moze li ovaj vec kompilovan u FS
fatal error 100: cannot read from file: "nex-ac_bih.lang"
ne mogu najdem taj include posto je vidim netko radio za sb na netu nema taj include

Citat: αєzαкмι poslato Januar 13, 2022, 22:09:17 POSLE PODNE
Probaj: https://pastebin.com/cYcLNeiW

Druze svaka pohvala tko je radio ovaj anticit Znaci kida //Ako vam izbaci error za #include <nex-ac_bih.lang> samo stavite// #include <nex-ac_ru.lang>
jeste da ce vam izbacivati na ruski ali po eroru ce te znati radi cega je netko ili vi dobili kick
jos nesto iskljucite 24 27 33 36 39 52  u nex-ac_settings.cfg  posto se necete moci prijaviti na server kick ce vas a u pwn codu imate koi error broj je za sta zaduzen
ja sam tako podesi i sada mogu uci ig a ostalo sve detektuje ja sam prezadovoljan Hvala druze

Citat: Salih258 poslato Januar 15, 2022, 01:30:25 PRE PODNE
Druze svaka pohvala tko je radio ovaj anticit Znaci kida //Ako vam izbaci error za #include <nex-ac_bih.lang> samo stavite// #include <nex-ac_ru.lang>
jeste da ce vam izbacivati na ruski ali po eroru ce te znati radi cega je netko ili vi dobili kick
jos nesto iskljucite 24 27 33 36 39 52  u nex-ac_settings.cfg  posto se necete moci prijaviti na server kick ce vas a u pwn codu imate koi error broj je za sta zaduzen
ja sam tako podesi i sada mogu uci ig a ostalo sve detektuje ja sam prezadovoljan Hvala druze
U jebote nisam znao hvala radi  :D :D :D :D :D :D
Sunce greje lagano šetam se po Voždovcu
Moja kučka i ja, furam je na povodcu
Zove se Lola i nije nešto lepa
Ali meni daće lapo kada dokopa se repa
Rođena na ulici, dolazi iz geta
I zato je gangsta kučka, a ne starleta
Zahvaljujući njoj meni dignuta je đoka
Krov je spušten, vožnjica od bloka do bloka
I ako glumiš mangupa jebaće ti mamicu
U tašni nema lak za nokte, ali ima palicu
Odrasla na Medaku, iz huda je sestra
Nijedna Snoopova kučka nije tol'ko gangsta
Za nju sam 'Pac, ona moja je Madonna
Ako znaš još neku takvu javi mi preko fona
I kada njesra izbije ona ne vata pištolja
Već nabada na prvu jer je gangsta drolja

Vase ime na forumu:Salih258
Sta trazite: FS
Opis:[/b] moze neka FS za spawn kada ga netko kill da se spawna na imovinu hotel org itd, a kada ga crasha ili izadje da ga spawna na tu zadnju poziciju gdje je bio
Dodatak:  8) 8) :D :D 

Citat: Salih258 poslato Januar 18, 2022, 14:47:30 POSLE PODNE
Vase ime na forumu:Salih258
Sta trazite: FS
Opis:[/b] moze neka FS za spawn kada ga netko kill da se spawna na imovinu hotel org itd, a kada ga crasha ili izadje da ga spawna na tu zadnju poziciju gdje je bio
Dodatak:  8) 8) :D :D
Ne postoji filterskripta za to covece, to ti sebi u gamemodu napravi, jednostavno je...

Citat: Salih258 poslato Januar 18, 2022, 14:47:30 POSLE PODNE
Vase ime na forumu:Salih258
Sta trazite: FS
Opis:[/b] moze neka FS za spawn kada ga netko kill da se spawna na imovinu hotel org itd, a kada ga crasha ili izadje da ga spawna na tu zadnju poziciju gdje je bio
Dodatak:  8) 8) :D :D
Mozda bi mogao sam da napravis?
Primer na OnPlayerDisconnect sacuvas zadnju poziciju pa mu onda setas kad se uloguje koristeci [pawn]SetPlayerPos[/pawn]

Citat: Fergosonn poslato Januar 18, 2022, 15:35:49 POSLE PODNE
Mozda bi mogao sam da napravis?
Primer na OnPlayerDisconnect sacuvas zadnju poziciju pa mu onda setas kad se uloguje koristeci [pawn]SetPlayerPos[/pawn]
nisam toliki profi u pawnu zato sam objavio da netko pomogne zato sto mi ne radi ni /changespawn samo me spawna na pocetni spawn pa sam htjeo ubacim FS  a da obrisem iz moda citav dialog za /changespawn I VEZANO ZA NJEGA
A OBJAVIO SAM OVDJE PROBLEM PA POGLEDAJTE ZA /CHANGESPAWN I GANG ZONU AKO NETKO ZNA ILI DA MI PONUDITE FS https://balkan-samp.com/forum/index.php?board=11.0

Citat: Salih258 poslato Januar 18, 2022, 17:31:47 POSLE PODNE
nisam toliki profi u pawnu zato sam objavio da netko pomogne zato sto mi ne radi ni /changespawn samo me spawna na pocetni spawn pa sam htjeo ubacim FS  a da obrisem iz moda citav dialog za /changespawn I VEZANO ZA NJEGA
A OBJAVIO SAM OVDJE PROBLEM PA POGLEDAJTE ZA /CHANGESPAWN I GANG ZONU AKO NETKO ZNA ILI DA MI PONUDITE FS https://balkan-samp.com/forum/index.php?board=11.0
profi? potrebno je da znas 4% jezika da bi uradio taj sistem, samo funkcije zapravo i nekoliko varijabli.

Citat: BI$HOP poslato Januar 18, 2022, 17:36:53 POSLE PODNE
profi? potrebno je da znas 4% jezika da bi uradio taj sistem, samo funkcije zapravo i nekoliko varijabli.
ja sam ti od onih koi samo citaju u pawnu znam 80% jezika funkcije dialog sta koi radi ali ne znam pisati a necu da se mucim 2-4h sa pisanjem i rjesavanjem errora
ako nema nema zabij mu nacu s vremenom i ubaciti

Citat: Salih258 poslato Januar 18, 2022, 21:53:31 POSLE PODNE
ja sam ti od onih koi samo citaju u pawnu znam 80% jezika funkcije dialog sta koi radi ali ne znam pisati a necu da se mucim 2-4h sa pisanjem i rjesavanjem errora
ako nema nema zabij mu nacu s vremenom i ubaciti
Ti neces da se mucis 2-4h sa pisanjem za svoj gamemode, ali drugi neka se muce da tebi to ispisu.

Citat: BI$HOP poslato Januar 18, 2022, 21:56:06 POSLE PODNE
Ti neces da se mucis 2-4h sa pisanjem za svoj gamemode, ali drugi neka se muce da tebi to ispisu.
nisam to rekao nego ako ima vec na nekoj temi samo posalji ako je netko prije napisao,skoro sam pisao za anticit covjek mi poslao ac preko 50funkcija
a to jwe vasa volja ako ocete poslati nesto ili pomoci nitko nista ne mora ni ja to ne moram ubaciti tko je rekao samo sam potrazio pomoc ako ima bilo bi lijepo
kako kazu ako nemas nacina da to uradis najdi dobar izgovor gg

Ne treba ti sigurno 2-4h da dodaš spawn mjesto igraču, ne znam kakav da si amater, a naročito da radiš 2 god.