San Francisco RPG/DM [www.sanfrancisco-samp.com] - OPIS SERVERA

Započeo Ino42O, Novembar 09, 2014, 20:56:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Rax_King poslato Novembar 10, 2014, 16:49:18 POSLE PODNE
Sretno sa ovim. Znaci sve je 10/10 samo grad... Ne kazem da nije dobro da se radnja odvija u SF za promjenu ali valjda znate kakvi su balkanski igraci... Oni us navikli na LS i on im je "zakon" i ne odvajaju se od njega. I pomisli malo na lokacije na serveru igraci nisu navikli na to. Nemoj sada da ja ispadnem "pametan" i necu to samo kazem. Na open sigurno dolazim obecao sam jednom liku i doci cu :) . Mozda i nastavim da igram na srw ako mi se svidi. Sve u svemu sretno zelim Vam puno igraca i zabave :) !!!
A cuj htjeli smo malu promjenu, zato smo napravili mod u SF.A nadam se da ce se igraci priviknuti :D
××× San Francisco RPG / DM ×××
¤¤¤ Otovrenje servera je 15.11.2014 tocnije u subotu u 20:00 h.Posjetite nas i okusite prave cari SA:MP-a! ¤¤¤
¤¤¤ FB Event: https://www.facebook.com/events/337392339766183/?pnref=story  ¤¤¤
¤¤¤ Opis servera: http://sanfrancisco-samp.com/index.php?topic=257.0 ¤¤¤
¤¤¤ Forum: www.sanfrancisco-samp.com  ¤¤¤
¤¤¤ IP: 92.222.158.220:7907 ¤¤¤
¤¤¤ TS 3 IP: 188.165.4.226:2873 ¤¤¤

Citat: Rax_King poslato Novembar 10, 2014, 16:49:18 POSLE PODNE
Sretno sa ovim. Znaci sve je 10/10 samo grad... Ne kazem da nije dobro da se radnja odvija u SF za promjenu ali valjda znate kakvi su balkanski igraci... Oni us navikli na LS i on im je "zakon" i ne odvajaju se od njega. I pomisli malo na lokacije na serveru igraci nisu navikli na to. Nemoj sada da ja ispadnem "pametan" i necu to samo kazem. Na open sigurno dolazim obecao sam jednom liku i doci cu :) . Mozda i nastavim da igram na srw ako mi se svidi. Sve u svemu sretno zelim Vam puno igraca i zabave :) !!!

Hvala, pa gle zelim uvesti malo promjene na balkan sto se tice sampa, time sam odlucio sf posto nije puno puta bio viÄ'en, nadam se da ce se igraci priviknuti i naravno posjeti i ostani nam :)






Citat: caupton poslato Novembar 10, 2014, 16:31:13 POSLE PODNE
Srecno,vidi se da si ulozio dosta truda.
Poseticu vas ako budem imao vremena.

Hvala, da trudio sam se uvesti sto vecu unikatnost a pritome da je sve jednostavno za koristenje.. p.s. nadji vremena posjeti nas :)

Dodaj si ip u favorite da ne zaboravis xd
Poslednja Izmena: Novembar 10, 2014, 19:48:27 POSLE PODNE od [SF]Ivan_Ino.pwn
Software Developer

Server jako dobro ureÄ'en, svida mi se radnja u SF da nije stalno u LS, al imate slabo igrača online tako da sretno vam nek uspijete al za to je potrebno viÅ¡e truda oko zajednice.

Citat: Klaus. poslato Novembar 12, 2014, 00:06:34 PRE PODNE
Server jako dobro ureÄ'en, svida mi se radnja u SF da nije stalno u LS, al imate slabo igrača online tako da sretno vam nek uspijete al za to je potrebno viÅ¡e truda oko zajednice.

Hvala, nadam se da ce kroz daljnji rad servera igraci dolaziti na zajednicu :)
Software Developer

BUMP - novi ip, ukoliko planirate igrati kod nas ili nas posjetiti dodajte si ga u favorite, hvala :)
server.sanfrancisco-samp.com:9475
Software Developer


E pa bas lepo, svidja mi se. Opis koji sam jako detaljno pregledao i koji mi se jako svideo.
Za ovo vredi reci da je unikat, ima jacinu reci "unikat"

Sa srecom, nemojte da gasite server nikako, sto god bilo, koliko god napada bilo, NE GASITE SERVER! This is order!  8)

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Pogledao sam cijeli opis, svidja mi se Vaša unikatnost. Nadam se da će ovaj server da uspije :)

Hvala vam na lijepim komentarima, posjetite nas :)
Software Developer

Imam iskustvo sa serverom na kom je radnja bila smestena u SF i iskreno da vam kazem tesko cete uspeti ali ko zna mozda vam se posreci. Srecno :)

Citat: RaYmond.pwn poslato Decembar 17, 2014, 20:41:08 POSLE PODNE
Imam iskustvo sa serverom na kom je radnja bila smestena u SF i iskreno da vam kazem tesko cete uspeti ali ko zna mozda vam se posreci. Srecno :)

Hvala, necu odustajati, nadam se uspjehu :)
Software Developer

Apsolutno se slazem sa RaYmond.pwn. Tesko da ce radnja u SF-u uspeti jer Balkan na to nije navikao..

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Citat: Denis_Lapi poslato Decembar 18, 2014, 23:03:35 POSLE PODNE
Apsolutno se slazem sa RaYmond.pwn. Tesko da ce radnja u SF-u uspeti jer Balkan na to nije navikao..

Mi ćemo se maximalno truditi, jer i to je jedan mala unikatnost, dosta više los santosa :D
p. s. posjeti nas :)
Software Developer