ST i SA vs. ostali =)

Započeo galeb, Avgust 01, 2009, 23:39:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

evo ovo nije nikakvo zaljenje ili tako nes nego prijedlog da se spoje samp arema i speed touch. posto je sada samp arena u country sideu nema sputavanja nego se skripta sa ubaci u st skriptu. trebali bi se onda i acc od samp arene prebaciti u st host te da niko nekrece od 1 tako da cujem vase misljenje. btw oba servera imaju po 20-30 igraca i zajedno ruse ch =)

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









zerocoolos

ma daj igraj tamo na ch i ostavi se kombinacija...

Bas tako... ovo nebi dobro zavrsilo...

Vec je Kora pokusao ujediniti nas i BSF pa nije islo... samo svade...

Dobio sam takvu ponudu i da se ujedinimo sa CH (Benjo me zvao da dodemo kod njih) ali ne... mi ostajemo ST... Ako se netko oce pridruzit, vrata su mu dobrodosla!

Mi se NE PRIDRUZUJEMO NIKOME!!!

Druga stvar; ovo sa ACC nebi išlo! Naši accounti su puuuuno promjenjeni (nisu standardni, od GodFathera ili slično, već smo dodali još mnogo novih varijabla, rasporedili ih po folderima, dodali zaštite protiv STUFF, NULL i sličnih hackanja itd.). Stoga da se accountevi od SA premjeste na ST, nebi radilo!
Poslednja Izmena: Avgust 02, 2009, 00:54:42 PRE PODNE od [ST]Injection

a vidim da odmah serete za acc se moze lako na serveru editirat, vi samo sto trebate spojiti skripte i forume sto ùam nije tesko, samo mi recite zasto nebi pokusali ?????

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









mozda im je guÅ¡t bit sam svoj vlasnik  ;) ;) (Sry sta se mjesam)




zerocoolos

ajde molim moderatora da locka temu, jer ovo ne vodi nigdje...

Correlli

Zakljućano.

Ako se budu želili spojiti (a u šta ne vjerujem), onda će se kontaktirat preko PM-eva.
Vjerujem da se dobar server sa 20-30 igraća ne želi spajat sam drugim serverom jer bilo bi puno problema.